MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#62160 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití

2015-10-22 18:25

#62159: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití 

 Myslíte ten chaos a rozvrat v devadesátých letech za vlády ožralce Borise Jelzina? To podle vás spělo k normálnímu životu? Kdyby to tak bylo nevyhrál by Putin volby. A to vícekrát za sebou. Šašky, jako byl Boris Němcov, v Rusku taky nikdo vážně nebere.

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#62169 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití

2015-10-22 18:50:06

#62160: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití 

 Pořád to nic nemění na tom, že to bylo jedno z mála období, kdy Rusko neohrožovalo svět totalitou. Putin vyhrává volby "vícekrát za sebou" jen proto, že změnil ústava tak, aby to bylo možné, naprosto stejně jako si komunisté či nacisté (jedná se v podstatě o totéž) upravují ústavy, když se dostanou k moci do té podoby, aby už nikdy o moc nemohli přijít a ještě byl jejich způsob získání moci beztrestný (znárodnění se zbraní v ruce např. )