Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3351

2015-09-26 17:50

V Evropě je moc Evropanů, vezměte si migranty, radí OSN

26. září 2015|

Témata: uprchlická krize,

S provokativní myšlenkou vystoupil v britském parlamentu vysoký představitel OSN Peter Sutherland. Tento zvláštní zmocněnec OSN pro migraci soudí, že by Evropská unie měla rozbít „národní jednolitost“ svých členských států a otevřít se migrantům z jiných kultur.

Sutherland se nechal slyšet, že budoucí prosperita mnoha národních států EU závistí na tom, zda přijmou multikulturní politiku. Zprávu přinesla BBC.

Migrace má být pro některé státy „zásadním hybatelem ekonomického růstu“, řekl Sutherland v britské Sněmovně lordů. „

 

CO VY NA TO ?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3356 Re:

2015-09-26 18:18:31

#3351: -  

 Co my na to? Foto stačí - pytle pod očima, spodní ret velký jak Dienstbier - původ hovoří za vše! Navíc info, kdo to je a neni co řešit, proč to říká!

Peter Sutherland, který je místopředsedou společnosti Goldman Sachs, předsedá Globálnímu fóru pro migraci a rozvoj. V minulosti zastával posty generálního prokurátora Irska, předsedy ropného gigantu BP nebo generálního ředitele Světové obchodní organizace. Účastní se setkání skupiny Bilderberg.

Pinokio

#3361 Re:

2015-09-26 18:37:05

#3351: -  

 Už mě to unavuje jak politici z nás dělají blbce,kdo jim dal mandát na toto myšlení . Jsem Čech a ne skurvený míšenec stále nám chtějí diktovat co máme a nemáme . Až budu miliardář tak na to budu srát ,ale jsem Šech a jsem hrdý a sere mě že naši politici nás prodávají jak kus hadru.Kdo tyto skurvený politiky zastaví,jsme ovce co drží hubu a krok.

Miroslav

#3374 Re:

2015-09-26 19:57:20

#3351: -  

 PANE MOUDRÝ, kDYBY TAK ŠLO ODCESTOVAT TŘEBA NA MĚSÍC (na víc, než měsíc, spíše na pár let, pár desetiletí) a sledovat

tu "Vaši Multikulti Evropu" = (výplod chorého mozku) JAKSI Z ODSTUPU ČASU A NADHLEDU VÝŠKY, UŽ SE TĚŠÍM, ...

JAK MILIÓNY "PRÁCECHTIVÝCH" PŘIVANDROVALCů, KTEŘÍ ZATÍM NIC NEDĚLAJÍ, JEN CHTĚJÍ NEJMÉNĚ 2000 EURO NA MĚSÍC A OSOBU (POKUD JIM TO OSTATNÍ HLOUPÍ DAJÍ) ... a JINÉ VŠEMOŽNÉ I NEMOŽNÉ VÝHODY, ...

... JAK TITO NEPŘÍZPůSOBIVÍ NEMAKAČENKOVÉ "BUDOU EKONOMICKÝM PŘÍNOSEM"

A MOŽNÁ JSTE MYSLEL I PŔÍNOS DUCHOVNĚ-KULTURNÍ !? ... PARDON: MULTIKULTURNÍ, ASI JSTE MĚL NA MYSLI PRÁVO "ŠARIA" !?

No nic, i chorý mozek má právo na názor ! Katastrofální je, když takový chorý mozek mluví za OSN !!!

Loko

#3392 Re:

2015-09-26 22:46:06

#3351: -  

 Co já na to? Že ten pán je debil. Teda vlastně ne, on moc dobře ví, co hlásá, je to zpropadená kolaborantská svině. Ve středověku by na takové čekala šibenice, dnes se hřejí na nejvyšších postech s doživotní rentou. Plivu na takové bezpáteřní zmetky, je to jenom lidskej odpad!!