Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

#3351

2015-09-26 17:50

V Evropě je moc Evropanů, vezměte si migranty, radí OSN

26. září 2015|

Témata: uprchlická krize,

S provokativní myšlenkou vystoupil v britském parlamentu vysoký představitel OSN Peter Sutherland. Tento zvláštní zmocněnec OSN pro migraci soudí, že by Evropská unie měla rozbít „národní jednolitost“ svých členských států a otevřít se migrantům z jiných kultur.

Sutherland se nechal slyšet, že budoucí prosperita mnoha národních států EU závistí na tom, zda přijmou multikulturní politiku. Zprávu přinesla BBC.

Migrace má být pro některé státy „zásadním hybatelem ekonomického růstu“, řekl Sutherland v britské Sněmovně lordů. „

 

CO VY NA TO ?

Laďa

#3352 EU

2015-09-26 17:58

Hlasoval jsem proti vstupu do Unie, protože nám nikdo neřekl, jak má vypadat. Do dneška. Nikdo totiž neřekne Evropanům, že jde ne o jednotný evropský stát příslušníků rovnoprávných národů, ale ve skutečnosti o obnovení Francké říše, tedy mírovými prostředky dosažení toho, co se nepodařilo Hitlerovi válkou. EU není nic jiného než 4. říše pod vedením Franků = Německa a Francie.


Nepřihlášený uživatel

#3353

2015-09-26 18:02

Petice by mela byt vice viditelna. Ti co nemaji facebook nemusi vedet a to je chyba.
Stop islám

#3354 Pavel

2015-09-26 18:13

Dodnes si pamatuji jak jsem hlasoval proti vstupu do EU a byl velmi překvapen jak to dopadlo. Lidi jsou nepoučitelní a věřím, že v dalších volbách budou opět hlasovat pro vlastizrádce. Stačí, aby jim Dluhoš slíbil 200 kč přidat k důchodu a v tu chvíli na nebezpečí zapomenou. Asi tak Pavel Hampl Hradec Králové 


Nepřihlášený uživatel

#3355

2015-09-26 18:16

V EU nás nečeká nic dobrého.

Nepřihlášený uživatel

#3356 Re:

2015-09-26 18:18

#3351: -  

 Co my na to? Foto stačí - pytle pod očima, spodní ret velký jak Dienstbier - původ hovoří za vše! Navíc info, kdo to je a neni co řešit, proč to říká!

Peter Sutherland, který je místopředsedou společnosti Goldman Sachs, předsedá Globálnímu fóru pro migraci a rozvoj. V minulosti zastával posty generálního prokurátora Irska, předsedy ropného gigantu BP nebo generálního ředitele Světové obchodní organizace. Účastní se setkání skupiny Bilderberg.


Nepřihlášený uživatel

#3357 PODPISUJTE PETICI LIDI PRO DOBROU VEC NEBO DO VLAD NASADIME EXTREMISTY A BUDE VECI KLID

2015-09-26 18:22

STOP EU STOP NATO A ZEME BUDOU BEZ TERORU


Nepřihlášený uživatel

#3358

2015-09-26 18:26


Nepřihlášený uživatel

#3359

2015-09-26 18:27

Svobodný vysílač CS 04.09.2015
Nejen o utopeném chlapci, zvyšování kvót na uprchlíky
a mediálních hrách na city občanů.
Host vysílání šéfredaktor Aeronet.cz pan VK.
Moderují a diskutují: Martin Dukát a Vítek

VICE TU-SV CS 04.09.2015 VK -9- Uprchlíci


Nepřihlášený uživatel

#3360

2015-09-26 18:29

nevím, ale navrhoval jsem aby se tato petice uskutečnila a tak se stalo , jsem rád že se stalo,
Pinokio

#3361 Re:

2015-09-26 18:37

#3351: -  

 Už mě to unavuje jak politici z nás dělají blbce,kdo jim dal mandát na toto myšlení . Jsem Čech a ne skurvený míšenec stále nám chtějí diktovat co máme a nemáme . Až budu miliardář tak na to budu srát ,ale jsem Šech a jsem hrdý a sere mě že naši politici nás prodávají jak kus hadru.Kdo tyto skurvený politiky zastaví,jsme ovce co drží hubu a krok.


Nepřihlášený uživatel

#3362

2015-09-26 18:43

souhlasím!!

Nepřihlášený uživatel

#3363

2015-09-26 18:52

VAROVÁNÍ VŠEM ČECHÚM !!!

https://www.youtube.com/watch?v=sNeO8pp2z58


Nepřihlášený uživatel

#3364

2015-09-26 19:11

EU mi přijde jako novodobý komunismus - na všechno jsou kvóty a pokud neplníme, tak dostáváme sankce (i když jsou kvóty překročeny, protože je zrovna úrodný rok). Tato ideologie se mi nelíbí a ČR vlivem EU ztrácí svou suverenitu a vláda má svázané ruce a nemůže poslouchat své občany a musí se podřizovat jiným zemím. Kvóty na uprchlíky byla poslední kapka.

Nepřihlášený uživatel

#3365

2015-09-26 19:20

Vážený pane Okamuro, věřím že nejste Havloidní prase a proto bych Vám rád věřil, chci věřit že to s touto nádhernou již bohužel rozkradenou zemí myslíte vážně. Držím Vám palce a jsem s Vámi.
Blín Milan
blin.milan@seznam.cz

Nepřihlášený uživatel

#3366

2015-09-26 19:38

Jsem pro okamžitej výstup z EU, nerhopdlám bejt v tomhle orwelovským superstátě občan druhé kategorie, jsem hrdej na to že jsem Čech a Evropanm a nehodlám se tady podřizovat nějaký mohamedánský chátře !!!

Miroslav

#3367 Re: Re: Nepodepíšu

2015-09-26 19:45


Nepřihlášený uživatel

#3368

2015-09-26 19:46

Současná EU je řízena maniakálními sebevrahy bez kousku pudu sebezáchovy. V takovém spolku psychopatických multikulturalistů není pro naši zem místo. Bojujme za svoji samostatnost, suverénnost, proti diktátu z Bruselu. Doufám, že budete na Hradčanech vy všichni. Jen z Prahy má tahle petice nějakejch 6 000 podpisů, řekněte všem svým známým, potřebujeme ukázat svoji sílu !!


Nepřihlášený uživatel

#3369

2015-09-26 19:49

podepisuji tuto petici, jelikož vláda "vládne " proti zájmům Čechů.
Jen když jim poklepávají hlavouni z Bruselu a Ameriky pochvalně po rameni, udělají pro to vše. I zradí český národ.

Nepřihlášený uživatel

#3370

2015-09-26 19:51

EU selhala na celé čáře. Dnes mají moc nad západním světem podivné existence USA, které nikdo nevolil, dále pak zkorumpovaná média, zkorumpovaní umělci a pavědátoři. "Mocná" žena EU, Merkelová, je držena v šachu, stejně jako Hollande. Řecko má vybavenou armádu, ale na hranicích binec, stejně jako Itálie. Proč? Protože každý invazista je tučná pokladnička, ze které sosají mafiánsko-politické systémy v téměř všech zemích (kdopak to platí?). I v naší, ne však Zeman. Na Slovensku uplatili pouze toho jejich úžerára, vládu ne, v Maďarsku nikoho. I Poláci jsou v tomto směru rozumní, nemluvím ale o tom jejich kačerovi, co dělá pochybného EU-prezidenta. Jsem pro nezávislost naší republiky, nebo pro širší spolupráci skupiny V4.

Michal

#3371 Re: Re: Re: Podpisy v internetové petici

2015-09-26 19:53

#2251: - Re: Re: Podpisy v internetové petici 

 Protože je zákon o referedu napsán, tak aby byl nepoužitelný proti EU, to je ale protiústavní! Už jen proto, že o vstupu do EU referendum bylo! Zákony jsou ale podřízeny, ústavě a držiteli moci v zemi jsme mi občané. Politici jsou povinni se řídit naší vůlí, bez ohledu na to, jakým zákonem se snaží vykroutit.


Nepřihlášený uživatel

#3372 Demonstrace na Slovensku proti základnám NATO

2015-09-26 19:55

Dave

#3373

2015-09-26 19:57

Uprchlíci? NE, zfanatizovaná banda s hrozivým potenciálem. Přijdu-li do země, kde chce žít, nemůžu se tam chovat jako hovado. Dávají jasně najevo, co si o Evropanech myslí. To nepatří do naší kultury, ale za ostnatý drát.

Miroslav

#3374 Re:

2015-09-26 19:57

#3351: -  

 PANE MOUDRÝ, kDYBY TAK ŠLO ODCESTOVAT TŘEBA NA MĚSÍC (na víc, než měsíc, spíše na pár let, pár desetiletí) a sledovat

tu "Vaši Multikulti Evropu" = (výplod chorého mozku) JAKSI Z ODSTUPU ČASU A NADHLEDU VÝŠKY, UŽ SE TĚŠÍM, ...

JAK MILIÓNY "PRÁCECHTIVÝCH" PŘIVANDROVALCů, KTEŘÍ ZATÍM NIC NEDĚLAJÍ, JEN CHTĚJÍ NEJMÉNĚ 2000 EURO NA MĚSÍC A OSOBU (POKUD JIM TO OSTATNÍ HLOUPÍ DAJÍ) ... a JINÉ VŠEMOŽNÉ I NEMOŽNÉ VÝHODY, ...

... JAK TITO NEPŘÍZPůSOBIVÍ NEMAKAČENKOVÉ "BUDOU EKONOMICKÝM PŘÍNOSEM"

A MOŽNÁ JSTE MYSLEL I PŔÍNOS DUCHOVNĚ-KULTURNÍ !? ... PARDON: MULTIKULTURNÍ, ASI JSTE MĚL NA MYSLI PRÁVO "ŠARIA" !?

No nic, i chorý mozek má právo na názor ! Katastrofální je, když takový chorý mozek mluví za OSN !!!


Nepřihlášený uživatel

#3375

2015-09-26 20:25

Myslým-si, že je-to nejlepší východisko pro náš Národ. A pro zachování suverenyty pro příští-generace. Sleduji vás velice pozorně, tak-nezklamte!!