Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post

Pinokio

#3361 Re:

2015-09-26 18:37

#3351: -  

 Už mě to unavuje jak politici z nás dělají blbce,kdo jim dal mandát na toto myšlení . Jsem Čech a ne skurvený míšenec stále nám chtějí diktovat co máme a nemáme . Až budu miliardář tak na to budu srát ,ale jsem Šech a jsem hrdý a sere mě že naši politici nás prodávají jak kus hadru.Kdo tyto skurvený politiky zastaví,jsme ovce co drží hubu a krok.

Odpovědi

Michal

#3383 Re: Re:

2015-09-26 21:06:26

#3361: Pinokio - Re:  

 Pokud by tě to, že bys byl miliardář, změnilo v názorech, pak si v nich asi nejsi dost jistý.

Jako miliardář bys mohl vykonat mnoho a přesto by ti to vzalo vítr z plachet?

Proč, panuje přestava, že bohatství musí člověka změnit k horšímu, nebo dokonce v šíleného multikulti manipulátora a sociálního inženýra?

Pokud si uchváš kontakt se světem pracujících občanů, pak praktičnost a logika, budou fungovat i nadále. Druhá možnost je, žít světem klubů "inteligentů", co se vzájemně ujišťují o své výjimečnosti a udržují se tak v iluzi, že tomu tak skutečně je. (Takové skupinky, žijíci v bulblinách svého mikrosvěta, ze pozorovat denně např. v diskuzích na Neviditelném Psu. Což je stránka která dává prostor příspěvkům z celého názorového spektra a to je dobře).