Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post

MUDr.Paul Monfort

#2833 To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů

2015-09-25 07:44

To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů, jako odpověď na užitečnou demenci. Jen mi je opravdu záhadou. proč skáčete na špek panu Okamurovi, což jasně potvrzují i vaše komenty. To že v Česku je slabá politická odpovědnost je jasné nejenom mne. ale i západním politikům. Ale že vy se pořád rádi necháte oblbnout provinčními politiky, co v zájmu své kariery se stali bezzásadovou loutkou pravicového extrémismu a vyloženě škodí státu a dobrému jménu české demokracie, je mi záhadou. Jedině že se na této stránce soustředili náckové, dementi, lidé bez právního vědomí a na druhé straně my co se bavíme na vašich emocích a hysterii, co nikam nevedou, jenom potvrzuje nebezpečí vašeho běsnění na povel. Je zbytečné mluvit o petici, protože se vlastně stala nositelem jmen a adres pro tajnou službu, která někdy může čerpat i z takového materiálu na odpis. Jste  takovou skupinkou která bude matériem, nejenom pro kolegu psychiatra, ale i pro pracovníky služeb již uvedených......

 

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2849 Re: To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů

2015-09-25 08:29:27

#2833: MUDr.Paul Monfort - Jedině že se na této stránce soustředili náckové, dementi, lidé bez právního vědomí

Vážený pane doktore,

místo vyhrožování kamarády z tajných služeb si raději opravte mluvnické chyby, na vysokoškoláka jich máte ve svých příspěvcích požehnaně. Neškoďte českému jazyku.


Nepřihlášený uživatel

#2853 Re: To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů

2015-09-25 08:34:57


Nepřihlášený uživatel

#2866 Re: To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů

2015-09-25 08:57:04

#2833: MUDr.Paul Monfort - To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů 

 Copak lidé s inteligencí na hranici IDIOTISMU nikdy nespí? Ty pravdoláskaři a kavárenští povaleči tě teda musí platit!!!!!

Sluníčkáři jsou zločinci

#2872 Re: To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů

2015-09-25 09:04:44

#2833: MUDr.Paul Monfort - To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů 

 Ano, další placený sluníčkář? Jste ubožák. Kdyby jste rači své názory racionálně obhájil,ale vy jenom urážíte. Nejste schopen vést konstruktivní debatu. Prakticky by jste měl vyhledat psychiatra vy. Zřejmě trpíte kognitivní disonancí. 

Obhahujete přívržence násilnické ideologie a jejich primitivní ideilogii, nejste schopen vidět národ v měřítku desítek let.

A jelikož samozřejmě argumentačně padáte sluníčkáři, no tak Vám nezbyde nic jiného než nadávky typu - Nácek,Xenofob a dokonce i fašista jsem už i slyšel.

 

 

Ale racionální a logický podklad Vašich tvrzení vždy neexistuje a je vždy lživý.

 

Jste součástí hrůzostrašného plánu. Buď vědomě či nevědomě. 

 

Jste trapní ubožáci a národ Vám to nezapomene.

 

Jenže pak se všichni sluníčkáří a multi-kulti idioté schovají do kanálu jak krysy a budou dělat že nic...

Jiří Jelinek Praha 5

#2874 Re: To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů

2015-09-25 09:09:20

#2833: MUDr.Paul Monfort - To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů 

 Sice tu naší spoluobčané píší emočně nabité komentáře, ale to znamená jen to, že se neumí tak pregnantně vyjádřit jako by nebo já.  Správně intuitivně cítí, že se děje něco opravdu špatného. Naši nejnebezpečnější a nejhorší nepřátelé jsou mezi námi, jsou to celoživotní parazité přisátí na cizí, většinou státní peníze.  Poznají se podle toho, že nenávidí svobodné, zdravé a úspěšné Evropany a pod vlivem extremistických feministicko-multikulty ideologií je pro ně úhlavním nepřítelem nositel pokroku a tradice,  ochránce přirozené rodiny, státu a evropské civilizace - bílý muž,  páchne jim z úst lež a manipulace. Tito kriminální škůdci páchají mnohem horší zločiny, než jejich nacističtí a komunističtí předchůdci. Zvrací bláboly o jakýchsi lidských právech, ale jen pro sebe samé a jiné kriminálníky. Jsem toho názoru, že sice je pravdou, že si pan Okamura touto peticí ohřívá svou politickou polévku, ale vůbec mi to nevadí. Naopak mu fandím, že se odvážně postavil největšímu zlu v novodobých dějinách. 


Nepřihlášený uživatel

#2882 Re: To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů

2015-09-25 09:21:37

#2833: MUDr.Paul Monfort - To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů 

 LIDI: NEREAGUJTE NA NĚHO ! ... IGNORUJTE HO ! ... JE TO PROVOKATÉR !!!

 LIDI: NEREAGUJTE NA NĚHO ! ... IGNORUJTE HO ! ... JE TO PROVOKATÉR !!!

 LIDI: NEREAGUJTE NA NĚHO ! ... IGNORUJTE HO ! ... JE TO PROVOKATÉR !!!

 LIDI: NEREAGUJTE NA NĚHO ! ... IGNORUJTE HO ! ... JE TO PROVOKATÉR !!!

 LIDI: NEREAGUJTE NA NĚHO ! ... IGNORUJTE HO ! ... JE TO PROVOKATÉR !!!


Nepřihlášený uživatel

#3084 Re: To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů

2015-09-25 15:59:00

#2833: MUDr.Paul Monfort - To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů 

 Souhlas....pan Okamura vyuziva negramotnosti casti nasrane verejnosti. Kam ale pujdou kdyz to neklapne a jejich sny budou zase nenaplnene?