Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Jiří Jelinek Praha 5

/ #2874 Re: To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů

2015-09-25 09:09

#2833: MUDr.Paul Monfort - To jsem celkem čekal, tolik nesmyslů 

 Sice tu naší spoluobčané píší emočně nabité komentáře, ale to znamená jen to, že se neumí tak pregnantně vyjádřit jako by nebo já.  Správně intuitivně cítí, že se děje něco opravdu špatného. Naši nejnebezpečnější a nejhorší nepřátelé jsou mezi námi, jsou to celoživotní parazité přisátí na cizí, většinou státní peníze.  Poznají se podle toho, že nenávidí svobodné, zdravé a úspěšné Evropany a pod vlivem extremistických feministicko-multikulty ideologií je pro ně úhlavním nepřítelem nositel pokroku a tradice,  ochránce přirozené rodiny, státu a evropské civilizace - bílý muž,  páchne jim z úst lež a manipulace. Tito kriminální škůdci páchají mnohem horší zločiny, než jejich nacističtí a komunističtí předchůdci. Zvrací bláboly o jakýchsi lidských právech, ale jen pro sebe samé a jiné kriminálníky. Jsem toho názoru, že sice je pravdou, že si pan Okamura touto peticí ohřívá svou politickou polévku, ale vůbec mi to nevadí. Naopak mu fandím, že se odvážně postavil největšímu zlu v novodobých dějinách.