Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#491

2015-09-23 00:37

Je jasné,že se jedná o novodobou totalitu a diktaturu.Vyjadřovat se k ekonomické "výhodě" nemá smysl,je to plavba na Titaniku.
Dnes jsem si pustil pár videí ze zasedání EU,v nichž pan Nigel Farage luxusně zatápí"svým kolegům".Doporučuji zhlédnout všem,i váhaví lidé budou mít rázem jasno!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#502 Re:

2015-09-23 01:23:10

#491: -  Ano Farage - je užasný i Okamura,Le Penová  ale co je to zatím platné . Mám obavy aby neskončili podobně jako Ráth v lepším případé Bárta - Fischer i . Impenékolk dalších rialisti jist+ něco chystají nevzdají se. nenachají se odstavit.Ano takovíto lidé jsoi nadají ale jak mi jsme schopni těmto obdivuhodným  pomoci - pomoci ochránit je i naše zájmy ? Budeme tyto lidi podporovat i když proti nim začnou kampaně aféry atd.atd.

Jastliže na Ratha bylo po několik týdnů nasazeno 200 policistů pak přece není problém najít miliony i v posteli.

Jedině lidé jako Farage -LePenová-Okamura jsou schopni nám pomoci ale , riskují mnoho a měli být připravení na ???? a zůstat jejich oprorou a neotočit se k nim zády jakmile ,,,,,  proti nim zafouká politický vítr. 

Právě jsem sledoval diskusi s Ivanem Langrem -dlouhodobě považuji jeho názory za VELMI rozumné.