Jednoznačné ano průjezdu Nočních vlků.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#88 Re: Re:

2015-04-26 00:42

#82: Pavel - Re:  

 Uvažovala jsem a přišla jsem k názoru,že jsi velice nemocný člověk,plný nenávisti a zloby.Opájíš se sebeklamem,když tvrdíš,že odpůrců je víc.Ta slova jsi spatlal dohromady v "pražské kavárně" na přání "diplomatického pelešníka zpoza oceánu",za vydatného přispění zdegenerovaného"kníšete Khárla",protože ze svého vymytého mozku bys nedal dohromady ani jedno slovo.Ubožáku.....

Odpovědi

Pavel
Nepřihlášený uživatel

#255 Re: Re: Re:

2015-05-01 11:19:48

#88: - Re: Re:  

 :-)))))) obvykle se na takovéto diskuze nevracím, ale teď začnu, přijít o takovouhle perlu co jste vypotila by byla hrozná škoda, opravdu neskutečně jste mě pobavila :-))))))) cuká mi koutek ještě teď když si představuji jak si zlostí prskáte na klávesnici při psaní vaší duchaplné odpovědi :-)))))) to jste fakt zazdila "pelešník za oceánem" "kníše" a samozřejmě nesmí chybět "kavárna" jako u každého správného blbečka této doby :-))))) jste třída, obsah nevnímám, pitomosti mě nezajímají, ale ty fráze, to je poklad, když jsem je předčítal upřímě jste pobavila celý kancl. Děkuji :-))))) a nebuďte tak zapšklá :-) přečtěte si můj příspěvek pod číslem #254, kde jsem se trochu rozepsal v jiné odpovědi, třeba pochopíte můj pohled na věc, ale ne to byl vtip, že by jste něco pochopila... :-))) mějte hezký den