Zákaz norování

Quoted post

lola

#133 Re: Re: Re:

2015-04-19 05:10

#131: liška - Re: Re:  

 A do pr*dele kteří myslivci týrají zvířat ? -_- Žádného takového neznám -_- Ježiši Radši si zjistite Co je to MYSLEVEC,MYSLIVOST,NOROVÁNÍ atd. A potom pište !

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#138 Re: Re: Re: Re:

2015-04-19 12:24:16

#133: lola - Re: Re: Re:  

 Nevím jaké myslivce znáte nebo kolik jich znáte, taky nevím co považujete za týrání zvířat, ale můžete si být jistá, že všichni myslivci, kteří norují týrají zvířata. Jak liščí miminka a jejich matky, jezevce, tak své psy, kteří nemají moc šancí vyváznout ze souboje s jezevcem bez zranění a přesto je myslivci do nor stále posílají, očividně jim na nich záleží asi tolik, jako na těch liškách. Nevím z kama máte ty bludy, které sem pořád píšete, ale je očividné, že nejste milovníkem zvířat, proto vám možná nevadí ta zvěrstva páchána velkou částí myslivců.


Nepřihlášený uživatel

#147 Re: Re: Re: Re:

2015-04-19 19:07:41

#133: lola - Re: Re: Re:  

 ÁMEN!!! Tuhle stránku jsem našla a málem mi praskla žilka. Tady tomu nikdo nerozumí a všichni maj plnou hubu keců... já mám takovej vztek

zrušitmyslivce

#170 Re: Re: Re: Re:

2015-04-20 13:34:03

#133: lola - Re: Re: Re:  

 Všichni! Právnicky možná ne, ale eticky ano. Že si mimo jiné myslivci a rybáři prosadili výjimky v zákonech o ochraně zvířat a přírody, to nic nemění na tom, co se fyzicky děje.