MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#44951 Re: Re: Re: Rusko samo vlastně "neví", jestli Ukrajinu napadlo či nikoliv, přestože....

2015-04-02 18:17

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#44976 Re: Re: Re: Re: Rusko samo vlastně "neví", jestli Ukrajinu napadlo či nikoliv, přestože....

2015-04-02 19:27:17


Nepřihlášený uživatel

#44988 Re: Re: Re: Re: Rusko samo vlastně "neví", jestli Ukrajinu napadlo či nikoliv, přestože....

2015-04-02 20:47:31

#44951: - Re: Re: Re: Rusko samo vlastně "neví", jestli Ukrajinu napadlo či nikoliv, přestože.... 

   Jo tak já jsem troll? Jestliže mne jeden prevít přizná, že vlastně v okupační armádě bylo hodně vojáků, co neumělo rusky, a pak mi tu někdo dělá skazku o ubikacích, kde viděl nějaké sovětské vojáky, co byli horší jak čuňata, ovšem vynechal opět mazaně, kolik z nich bylo doopravdy etnických rusů Rusů? No vsadím se, že teď bude na celou svou rodinu přísahat, že to byli právě tam všichni čistokrevní etničtí Rusové. Myslím, že ale věděl hovno, jak to tam bylo v těch kasárnách, nebo co to psal, (já tu pičovinu ani celou nečet, protože to byl jasný chyták) doopravdy národnostně namíchaný. Tady se ale vede propaganda proti etnickým Rusům, tak proč neudělat takový mazaný šméčko, že?