MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#44976 Re: Re: Re: Re: Rusko samo vlastně "neví", jestli Ukrajinu napadlo či nikoliv, přestože....

2015-04-02 19:27


Nepřihlášený uživatel

#44977 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-02 19:29

#44944: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Já si vůbec myslím, že každý diskutér by měl uvést svůj věk (66). Abychom věděli, zda má vůbec smysl s ním diskutovat.

Koukol

#44978 Re: Ten pravicový kokot nerozumí hostorii ani za mák.

2015-04-02 19:30

#44975: - Ten pravicový kokot nerozumí hostorii ani za mák. 

 Vidíš a v ČR vy rudí komančové opruzujete ještě 25 let po revoluci.


Nepřihlášený uživatel

#44979 Re: Re: Tohle zrůda Zeman logicky vůbec není schopen pochopit.....

2015-04-02 19:42

#44973: - Re: Tohle zrůda Zeman logicky vůbec není schopen pochopit..... 

 I já přeji mnoho úspěchů paní, která dopis Zemanovi napsala a zveřejnila v Idnes.  

Zeman se logicky neobtěžoval cokoliv sdělit k věci. Místo něj to udělal "mladý" Klaus když napsal rasistický text do novinek.cz. 

 


Nepřihlášený uživatel

#44980 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-02 19:46

#44932: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Na sdělovacích serverech se ta zpráva vyskytuje, ale je u toho taky nepatrné slovíčko "PRÝ", takže co? Že by zase jedna paní něco lumpenkavárně nakukala, a kavárna bybejkává jako divá? No jak by né! To není u ní nic nevého!


Nepřihlášený uživatel

#44981 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-02 19:46

#44970: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Prirozena reakce komunistickeho blba !

Ja jsem se nechvastal znalosti rustiny, to bylo pouze konstatovani !

Moje babicka byla Ruska a polovinu rodiny mame v Rusku.  Travil jsem tam hodne casu, vcetne prazdnin .

V nasi rodine se vzdy dbalo na to, aby deti znaly oba jazyky, i kdyz to nebylo zrovna v "mode".

O mem zivote a zivote moji rodiny vis hovno, tak tady neplacej nesmysly, komunistickej debilku !!!


Nepřihlášený uživatel

#44982 Re: Re: Re: Rusko samo vlastně "neví", jestli Ukrajinu napadlo či nikoliv, přestože....

2015-04-02 19:54

#44942: - Re: Re: Rusko samo vlastně "neví", jestli Ukrajinu napadlo či nikoliv, přestože.... 

 Jo to je jasný, protože do teď se z toho průseru vyzouvají a nechávají v tom plácat akorát EU. Jenže to bych se fakt divil, kdyby měl v nějakým krátkým časovým údobí od teď proběhnout nějaký Minsk III s účastí Američanů. To Republikáni těžko dopustí. Jim, ten bordel vyhovuje, bez ohledu na mrtvé děti. Kdy tak nějakýho republikána trápilo nějaký dítě, kromě snad jeho dítěte? 

Sociální demokrat - Asenad

#44983 Re:

2015-04-02 20:02

#44974: -  

 Naser si debile!


Nepřihlášený uživatel

#44984 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-02 20:04

#44981: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Mne tvůj virtuálně vykonstruovanej život vůbec žíly hajzle netrhá? Nech si ty citovky od cesty. Já nepsal nic o tom, že by jsi měl umět rusky. Možná karlovarskej gangsterskej prostředník umí dobře česky. Machruješ že jsi cosi přečet, nevěřím!


Nepřihlášený uživatel

#44985 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-02 20:09

#44944: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Na zkurvenou demagogicky položenou otázku nelze odpovědět jinak, než zlomyslným kontrováním, nebo vůbec. Tak mi vyliž řiť. Jako chceš říct že vedeš seriózní dialog? To ani omylem!


Nepřihlášený uživatel

#44986 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-02 20:23

#44960: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Po VŘSR byla doba míru ty chytráku? Nebyla tam náhodou dost tvrdá válka občanská? Z koho děláš nedouka ? Ty máž v hlavě nejspíš vyluxováno! 


Nepřihlášený uživatel

#44987 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-02 20:43

T#44984: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Nepotrebuji virtualne vykonstruovany zivotopis !  Ja nelzu, pisu jenom fakta.

Je nam jasne, jake metody pouzivate, komunisticka chatro.  Podezirate oponenty, ze jednaji stejne jako vy?

Mohl bych zde zverejnit kontakt na nasi rodinu, aby ses presvedcil na vlastni oci ! Ale neudelam to, protoze jsi nebezpecny blazen.  A u tech nikdo nevi, co provedou !


Nepřihlášený uživatel

#44988 Re: Re: Re: Re: Rusko samo vlastně "neví", jestli Ukrajinu napadlo či nikoliv, přestože....

2015-04-02 20:47

#44951: - Re: Re: Re: Rusko samo vlastně "neví", jestli Ukrajinu napadlo či nikoliv, přestože.... 

   Jo tak já jsem troll? Jestliže mne jeden prevít přizná, že vlastně v okupační armádě bylo hodně vojáků, co neumělo rusky, a pak mi tu někdo dělá skazku o ubikacích, kde viděl nějaké sovětské vojáky, co byli horší jak čuňata, ovšem vynechal opět mazaně, kolik z nich bylo doopravdy etnických rusů Rusů? No vsadím se, že teď bude na celou svou rodinu přísahat, že to byli právě tam všichni čistokrevní etničtí Rusové. Myslím, že ale věděl hovno, jak to tam bylo v těch kasárnách, nebo co to psal, (já tu pičovinu ani celou nečet, protože to byl jasný chyták) doopravdy národnostně namíchaný. Tady se ale vede propaganda proti etnickým Rusům, tak proč neudělat takový mazaný šméčko, že?


Nepřihlášený uživatel

#44989 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-02 20:56


Nepřihlášený uživatel

#44990 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-02 20:57

#44987: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Opět zveřejníš pouze nějakou virtuální rodinu, od níž ti nějakej fízl dohodí data, ale ne svoji, takže já přirozebě nebudu proti fikci nijak jinak reagovat. Hlavně mne to vole nezajímá! To jsou tvý osobní problémy, mindráky, možná starý zážitky, co už ti vědomí poněkud na stáří zkreslilo, možná ale také totální lži. Co je mi po tom? Tady někdo píše zkazky ze Sovětských kasáren, ale neopomene to podávat tak, jako by to bylo z prostředí, kde by byli zase pouze jakože jen etničtí  Rusové, takže co je mi po takto podaných argumentech? Takto xindlkavárna zachází z fakty? Na co by chtěl nějakej debil vymáhat zveřejnění mýho věku, když se pak chová jako prvotřídní mrdka?


Nepřihlášený uživatel

#44991 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-02 21:04

#44989: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Po VŘSR byl mír? To se jako třenice mezi bolševiky, menševiky, bílími a rudými odehráli během jednoho ruskýho října a pak byl mír? Vy extrémě vzdělaní jste opravdu chvílemi legrační.


Nepřihlášený uživatel

#44992 Re: Re: O ruské pakáží, když okupovali tuto zem....

2015-04-02 21:50

#44955: - Re: O ruské pakáží, když okupovali tuto zem.... 

 Takže to byl sovětský, nebo zase jenom čistě ruský hnus?


Nepřihlášený uživatel

#44993 Re: Re: Re: Re: Re: Rusko samo vlastně "neví", jestli Ukrajinu napadlo či nikoliv, přestože....

2015-04-02 21:53

Rus obecny

#44994 Me rusove dycinky zajimali

2015-04-02 21:57


Nepřihlášený uživatel

#44995 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-02 22:21


Nepřihlášený uživatel

#44997 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-02 23:13

#44990: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Pokud te to nezajima, proc se vubec vyjadrujes ?

 

Kdyz vis o teto problematice hovno, tak nepis do diskuze !

Vim, co moje rodina prozila a jak to u nas funguje !

nEJSME ZADNA "VIRTUALNI RODINA"!

Napsal jem pouze pravdu !

Ale ty nevis, co je pravda.

Drz se dal sve demagogie, ale na techto strankach neopruzuj !!!


Nepřihlášený uživatel

#44998

2015-04-03 00:54

No,vidim ze se od pres. Zemana dostavame k typicke nesnasenlivosti cechu a sovetu/nast.rusu...

Hodne se podepsal Kreml uz od obdobi kdy jsme spadli pod jeho vliv a vpodstate to preslo I na rusy. Skoda...soucasna politika Kremlu to zase prizivuje a podepisuje se na tom ze rusove jsou prijimani obecne hure nez kdokoliv jiny.

naopak americane jsou na tom daleko lepe....a urcite jsou k cechum I pratelstejsi a hlavne nikdy je neobsadili...to je dulezity bod vzajemnych vztahu. American tady nebude cechum nadavat a byt sprosty,kdezto rus to dokaze...je arogantnejsi nez american,coz je holy fakt.


Nepřihlášený uživatel

#44999

2015-04-03 04:58

Bolševici jedí děti, to je třeba si stále připomínat.


Nepřihlášený uživatel

#45000 Re:

2015-04-03 04:59

#44996: Žižka -  

 K tobě mi více sedí nick Šiška