Americkou armádu na našem území nechceme!

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#644 Re:

2015-03-05 17:55

#2: -  

 Co to žvatláš za kraviny? Neexistující nepřítel? Jeké napadení? To nezáleží na tobě jestli sem půjdou. Jsme členem NATO a jako stát máme své povinnosti. Máme naše vojáky také rozmístěné. A to že tu máme brity, francouzi atd. nikomu nevadí jo? Něco zaslechnete nebo vidíte ve zprávách a hned petice a podobné sračky které stéjně nepomůžou. Víte o tom kulové

Odpovědi

Pavel/nepatrný

#653 Re: Re:

2015-03-05 18:05:10

#644: - Re:  

 Nás nikdo neptal zda chceme do NATO. A pokud by jsme byly napadeni já pujdu bránit svoji zemi. Ne jako ukrajinci co tady pracují a umislně se vyhýbají návratu domů, aby náhodou nebyly odveleni na bojiště. Argument že potřebujeme velkého bratra, který nás ochrání je docela lichý. Velký bratr se bude především starat co ztoho bude mít on. Proč se ti velcí ochránci lidských práv neangažuji ve Rwandě, Kongu, Sudánu?

Já by jsem do NATO nikdy nechtěl vstoupit...

ganymedos

#668 Re: Re:

2015-03-05 18:14:27

# 644: - Re:  

 Tak potom Viděno úhlem pohledu amerických přisluhovači, kterří zdůvodňují účast amerických vojáků na našem území tím, že jsme členy NATO, lze stejně posuzovat i vstup Rusů v roce 1968 jako oprávněný, neboť jsme byli členy Varšavské smlouvy. Prostě vy jedni hlupáci, zdůvodnění se vždy najde, je ostuda, že takto omlouváte tento hazard s našimi lidmi. Nejsme americkou kolonií, to i ti Rusové nám jsou jako Slované mnohem blíže. Nejsou to zfetovaní magoři, kdežto Američané všude ve světě se takto předvedli. Nakopat jim pr ... l i všem těm, kdo na tuto hanebnost schvalují. 

Alois

#807 Re: Re:

2015-03-05 20:54:32

#644: - Re:  

 Bohužel jsme členy NATO ale to neznamená, že zahodíme rozum a budeme slepě vykonávat rozkazy od těch židáků zpoza velké louže


Nepřihlášený uživatel

#1973 Re: Re:

2015-03-10 13:08:22

#644: - Re:  

 Ty jsi správný čechaček,vždy při zdi,na nás nezáleží,jak tak budeme uvažovat všichni tak dopadnem hůř než ti Ukrajinci.