Americkou armádu na našem území nechceme!


Nepřihlášený uživatel

#626 bože národ kokotů...

2015-03-05 17:33

S údivem sleduji jak stupidní je tenhle národ... řvete tady jak naprostí idioti...internetoví hrdinové ale že vám tahle zasrana vláda sere na hlavu okrádá vás ve velkem platíte to co rozkradli to nevidíte....Napřed si udělejte pořádky doma  a pak tady mužete psat ty vaše hovna pitomci. Až vám budou muslimaci uřezávat ty vaše stupidní palice asi bude líp co? Ještě vám nedošlo že jsme moc malej stát na to abychom se bránili sami???????


Nepřihlášený uživatel

#627

2015-03-05 17:34

podpořte reklamní prostor...HAHAhaha...

Nepřihlášený uživatel

#628

2015-03-05 17:35

Ano mám komentář.Uvedl jsem údaje, které jsou požadovány k podpisu.Kdo se bojí o sankce za svoje stanovisko,tak potvrdil,že nemá zájem na uveřejnění.Potvrzování zda chce nebo nechce uveřejnit jméno, mě připadá,že tvůrci petice si snad přejí podpisy odvolat.

Nepřihlášený uživatel

#629

2015-03-05 17:36

Tato petice je naprosto k hovnu. Skoro 4000 proruskejch idiotů to tady podepsalo. Nejlepší jsou tam ty komentáře. Všem českejm bolševikům přeji hezký den. A doufám že brzy vymřou. :-D

Nepřihlášený uživatel

#630 Re: Čech

2015-03-05 17:40

#507: Čech - Čech 

 ano zasazoval, např. jsem oblepil plakáty proti nato celé své město, vysvětlil mnoha lidem jak se věci mají, tlačil na politiky, účastnil se protestů proti agresím nato v jugoslávii, iráku, radaru atd. tad.


Nepřihlášený uživatel

#631

2015-03-05 17:40

Když byl podpis potvrzen,tak to dle nekomplikujte,dalšími potvrzeními

Nepřihlášený uživatel

#632

2015-03-05 17:41

Strašně jsme tady nechtěli rusáky,tak ani amíky..jsme malá země,už tak zdevastovaná..a ještě dalši problémy?Proč:

Nepřihlášený uživatel

#633

2015-03-05 17:43

s timto apsolutne nesouhlasim nechci na nasem uzemi americany.nemam je vlasce nabot okupuji mnoho statua porad chteji jenom valcit.nedovolme aby vstoupili na nase uzemi. bylo by to navzdy.maji velke uzemi at se roztahujou na svem uzemi a daji pokoj.

Nepřihlášený uživatel

#634

2015-03-05 17:43

Bylo zde řečeno vše naprosto jasně.

Nepřihlášený uživatel

#635

2015-03-05 17:44

USSA domov!

Nepřihlášený uživatel

#636 Re: bože národ kokotů...

2015-03-05 17:44

#626: - bože národ kokotů... 

 A kdo nam sem posila muslimy po milionech ? My obcane nebo Evropska unie a nasi zkorumpovani politici ? Kdo chce privest Evropu do chaosu ? Pouzivej rozum jestli to umis .


Nepřihlášený uživatel

#637 Na co ještě čeká Policie ČR?

2015-03-05 17:45

Ať Sobotku a Stropnického a pokud ho babiš nevyhodí tak i Babiše seberou, dokud je ještě čas a mír!

Pavel/nepatrný

#638

2015-03-05 17:46

Petice, no dobře. Ale myslím si že je lepší dát vědět vládě že mi běžní lidé s tím ve nějakém poměrném zastoupení nesouhlasíme.

Když hrozilo že tady bude umístěn americký radar, tak jsem ihned volal a psal do poslanecké sněmovny, na úřad vlády a ministerstvo obrany. Bydlím na vesnici, tak nemohu demonstrovat tak jak pražští spoluobčané.

I dnes píšu na ministerstvo a uřád vlády, že žádná cizí vojska tady určitě nechci. Kde jednou vznikly americké základny, tak tam už většinou zůstaly. Takže to jsou taky jen "dočasně" umístěné jednotky

 


Nepřihlášený uživatel

#639

2015-03-05 17:48

Žádné cizí armády na našem území nechceme!!!!
USA od konce II. sv. války rozpoutala na světě spoustu válečných konfliktů. I současné konflikty s Islámskými státy jsou také jejich vina! Tváří se jako svatoušci, ale po celé Zemi uměle vyvolávají konflikty, aby z nich potom těžili.

Nepřihlášený uživatel

#640 Re: bože národ kokotů...

2015-03-05 17:50

#626: - bože národ kokotů... 

 ty idiote, muslimákům pomáhaly usa už svého času v kosovu, pak v čečně a teď pomohli vytvořit islamský stát, aby rozvrátili co se dá a možná i v budoucnu získali záminku proč se nasáčkovat blíže k iránu do Sýrie pokud sis nevšimnul


Nepřihlášený uživatel

#641

2015-03-05 17:50

soudruzi z usa stay at home

Nepřihlášený uživatel

#642

2015-03-05 17:50

Nechceme na svém území armádu hrdlořezů, kteří vraždí po celém svete. Kam vkročila Americká noha, TAM JE JEN bordel v utrpení. Táhněte domů:-)


Nepřihlášený uživatel

#643

2015-03-05 17:50

Myslím,že nepotřebujeme chránit proti Rusku. Není agresor ,ale USA ano.

Nepřihlášený uživatel

#644 Re:

2015-03-05 17:55

#2: -  

 Co to žvatláš za kraviny? Neexistující nepřítel? Jeké napadení? To nezáleží na tobě jestli sem půjdou. Jsme členem NATO a jako stát máme své povinnosti. Máme naše vojáky také rozmístěné. A to že tu máme brity, francouzi atd. nikomu nevadí jo? Něco zaslechnete nebo vidíte ve zprávách a hned petice a podobné sračky které stéjně nepomůžou. Víte o tom kulové


Nepřihlášený uživatel

#645

2015-03-05 17:56

Na co čeká policie? Ať Sobotku se Stropnickým-Babišem seberou.


Nepřihlášený uživatel

#646

2015-03-05 17:57

Je možné v duchu vyslovit toto, má to obrovskou sílu, když jde člověk před tím do svého srdce a během toho v srdci je. Jedná se o projevení své svobodné vůle, o čin tvoření skutečnosti: (citem jsem ve svém srdci a pravím:) "Já jsem ta mocná Boží přítomnost ve mně a svou Zdrojovou energií, Krystalickou energií, plním Českou Republiku láskou a trvalým mírem. Svojí Zdrojovou energií, v lásce, žehnám svobodě a sebevědomí občanů České Republiky." (..dál zůstávám v srdci a s nádechem pronáším "já jsem" a s výdechem "Boží přítomnost".)

Nepřihlášený uživatel

#647 Re:

2015-03-05 18:00

#641: -  

 Oni nejsou soudruzi ,kdyz podporujou Kyjevskou banduvladu pravyho sektoru z hakovejma krizema .

193

#648 Re: bože národ kokotů...

2015-03-05 18:01

#626: - bože národ kokotů... 

Vy vzdělaný inteligente, musí to být muka, ale zřejmě jste o tento kus země přišel, jak se rozmohl mor stupidity, ale to vás nemusí trápit, protože máte k tomuto národu daleko, nemusí vás bolet ani to, že je malý a sám se neubrání. Nepodceňujte stupidní kokoty, oni to vědí dobře sami, že sami jsou malí, ale protože nejsou všichni tak oduševnělí jako vy, nemají perspektivu míru v pseudolaianci, přesněji pod okupací NATO. Vy sám klidně naplňte tužby Karla Marxe a staňte se, pokud jste však vůbec Slovan a podle Marxe lúza s jedninou fuknkcí v historii, krmivem do děl. Pýcha předchází pád, to pochopíte, až budete ležet na zemi, nebo možná ve vlastních hovnech, to projevech vaší odvahy.

Mikuláš Tschunko

#649 Re:

2015-03-05 18:02

#25: fakusa -  

 Přesně, viz rok 1938. Zápaďáčci v čele s Británií a Francií nám vrazili kudlu do zad a jediný, kdo se nás zastával, byli bratři Srbové, které jsme zákeřně v roce 1999 po boku SA napadli. Jedno je jistý. Slované jsou pro Anglosasy a Židáky podlidé. Hitler byl slabý odvar.


Nepřihlášený uživatel

#650

2015-03-05 18:02

Tady je vidět to farizejství. To bylo jásotu, že Kocáb se zasloužil o to, aby odešli Rusové, to bylo hlášek, že již žádná cizí armáda na našem území. A hle neuběhlo pár let a už sem cpou Američany. Ale ti jsou na rozdíl od Rusů- Slovanů, obyvatelstvu opravdu nebezpeční, je známo, že všude, kam přijdou se chovají jak na dobytém území.každá vláda, která tohle dovolí je vlastizrádnou a musí být volána k zodpovědnosti.