MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#35701 Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 16:14

#35694: - Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

Souhlasim s Vami, mate spravne nazory.  Ale myslim si, ze zde jsou stale stejni diskutujici, kteri Vase prispevky davno znaji a uz je ani nectou.  Je to opravdu nudne, stale opakovat stejne veci.  Mam pocit, ze vetsina lidi tyto prispevky uz necte.  Mozna se mylim, soudim tak podle sebe.  Chtelo by to nove komentare a hlavne strucnejsi. Nikdo nestoji o to, cist "romany".  Kratky a vystizny text je daleko ucinejsi. Zdravim, neberte to ve zlem.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#35703 Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 16:25:36

#35701: - Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

 Některé věci jsou prostě potřeba vysvětlit. Samozřejmě by možná bylo dobré je dát na blog, ale věci jsou prstě tak.  Některé příspěvky mne přinutí k přemýšlení, když žádný není, tak zopakuji ty věci, které považuji za důležité. 


Nepřihlášený uživatel

#35707 Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 16:55:53

#35701: - Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

 Mate pravdu pane. Po zhlednuti Zemanove fotografie to dopadlo asi takhle/ VIDEL JSEM, LEKL JSEM SE,POSRAL JSEM SE.