MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#35703 Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 16:25

#35701: - Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

 Některé věci jsou prostě potřeba vysvětlit. Samozřejmě by možná bylo dobré je dát na blog, ale věci jsou prstě tak.  Některé příspěvky mne přinutí k přemýšlení, když žádný není, tak zopakuji ty věci, které považuji za důležité. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#35705 Re: Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 16:49:10

#35703: - Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

Take reaguji na prispevky, ktere me prinuti k premysleni.  A pokud takove nenajdu, tak se nevyjadruji.  Myslel jsem to dobre.  Nudite a vetsina diskutujicich Vase prispevky preskakuje.  To neni jenom muj nazor.  Mam spoustu pratel, kteri chodi na tyto stranky a maji stejny nazor.  Zdravim, prijemny vecer.


Nepřihlášený uživatel

#35709 Re: Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 16:58:38

#35703: - Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

 Zdravím, Vaše příspěvky jsou tu velmi oblíbené, jsou zajímavé a poučné, mě tedy vůbec nevadí, když je příspěvek dlouhý.. Vždy a rád ho s nadšením přečtu od začátku až do konce a lidiček, co Vás rádi čtou je velké množství. Přeji Vám vše dobré, hlavně zdravíčko a velmi se těším na Vaše další příspěvky. Váš věrný čtenář DK