MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#35701 Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 16:14

#35694: - Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

Souhlasim s Vami, mate spravne nazory.  Ale myslim si, ze zde jsou stale stejni diskutujici, kteri Vase prispevky davno znaji a uz je ani nectou.  Je to opravdu nudne, stale opakovat stejne veci.  Mam pocit, ze vetsina lidi tyto prispevky uz necte.  Mozna se mylim, soudim tak podle sebe.  Chtelo by to nove komentare a hlavne strucnejsi. Nikdo nestoji o to, cist "romany".  Kratky a vystizny text je daleko ucinejsi. Zdravim, neberte to ve zlem.


Nepřihlášený uživatel

#35702 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-01-28 16:16

#35670: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tak to náhodou vím. Můj praprapradědek ukradl Mexiku Texas, Nové Mexiko, Arizonu a Kalifornii. Byl strašné hovado můj ......dědek. A když k tomu přičtu, že nám ti potomci Španělů zavraždili císaře mexického Maxmiliána a že celé Mexiko a jih USA mohl patřit nám, tak se mi dělá slabě od žaludku a v tříslech mám třes.

Naprosto Vás chápu Pane. Ty americké (evropské,africké, mexické-španělské a také indiánské) kurvy bojovaly ve Velké válce (díky tomu vzniklo Československo). Pomohl nám jejich zasraný prezident Wilson. Bojovaly i ve 2.světové. Bez jejich pomoci Anglii a Evropě bychom dnes mluvili německy (tedy já určitě, ale vy byste nebyl na světě). Války neprobíhaly jejich územím. Tak se ti hajzli vydali do světa, aby pro sebe urvali co se dá. Pochopil jsem to správně ?

A to jim nestačilo. Vydali se pod hlavičkou OSN do Korea a vydrželi tam i když všechny ostatní síly odpadly. A dnes drancují Jižní Koreu. Ale to jim nestačí. Chtějí také Severní Koreu. Říkám to správně, Pane ?

Vtrhli do Vietnam, když Francie nestačila s dechem (jako ostatně vždycky od dob Napoleona). Naštěstí se ztáhli, takže dnes Vietnam drancuje Evropu.

Vletěli pod hlav. OSN do Iráku, když ten napadl Kuwajt. Vytlačili (to už i s námi) Saddáma a pak toho nechali. Chyba. Mohlo to být z jedné vody a ne na 2x.

Prostě ty americké kurvy drancují svět. Říkám to OK, Pane ?

Kolonizovali Evropu. Teď se pustili do kolonizace Blízkého východu. Afriku přenechali Číně. A chystají se na kolonizaci Ruska a Dálného východu. Tatíček car (blbec) jim prodal za pakatel Aljašku a kus území až k San Francisku. Jen to Britské imperium uhájilo dnešní Kanadu, a to i přes vydatnou pomoc bojovných Francouzů v čele s La Fayett. Bernadot dostal Švédsko na podnose, Napoleon šel na onen svět a smaží se v pekle a francouzi dobojovali. Postavili Maginottovu linii, aby z ní při prvním útoku utekli. Zůstala jenom Británie. A ta by bez pomoci USA velmi rychle skončila.

Už se mi nechce psát. Snad jsem tě uspokojil. V hlavě nemám nablito !!!! Jsem spokojený stařec (70).


Nepřihlášený uživatel

#35703 Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 16:25

#35701: - Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

 Některé věci jsou prostě potřeba vysvětlit. Samozřejmě by možná bylo dobré je dát na blog, ale věci jsou prstě tak.  Některé příspěvky mne přinutí k přemýšlení, když žádný není, tak zopakuji ty věci, které považuji za důležité. 

Asenad

#35704

2015-01-28 16:36

Demokraticky zvoleného prezidenta nesvrhnete, vy kundy!


Nepřihlášený uživatel

#35705 Re: Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 16:49

#35703: - Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

Take reaguji na prispevky, ktere me prinuti k premysleni.  A pokud takove nenajdu, tak se nevyjadruji.  Myslel jsem to dobre.  Nudite a vetsina diskutujicich Vase prispevky preskakuje.  To neni jenom muj nazor.  Mam spoustu pratel, kteri chodi na tyto stranky a maji stejny nazor.  Zdravim, prijemny vecer.


Nepřihlášený uživatel

#35706 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-01-28 16:55

#35674: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Když to berete takhle, tak bych mu přišil i ty z obou stran  Maginotovy linie, i ty vlastence , kteří hrdinně bránili Berlín v květnu 1945 a  ty zavražděné v Osvětimi a ve všech koncentačních táborech nacistického Německa.

Jen ať se prohne, jidáš jeden...

 


Nepřihlášený uživatel

#35707 Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 16:55

#35701: - Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

 Mate pravdu pane. Po zhlednuti Zemanove fotografie to dopadlo asi takhle/ VIDEL JSEM, LEKL JSEM SE,POSRAL JSEM SE.


Nepřihlášený uživatel

#35708 Re: Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 16:58

#35707: - Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

Že vy budete levoboček věčně zechcaného a zesraného pana knížete??? 


Nepřihlášený uživatel

#35709 Re: Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 16:58

#35703: - Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

 Zdravím, Vaše příspěvky jsou tu velmi oblíbené, jsou zajímavé a poučné, mě tedy vůbec nevadí, když je příspěvek dlouhý.. Vždy a rád ho s nadšením přečtu od začátku až do konce a lidiček, co Vás rádi čtou je velké množství. Přeji Vám vše dobré, hlavně zdravíčko a velmi se těším na Vaše další příspěvky. Váš věrný čtenář DK


Nepřihlášený uživatel

#35710 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-01-28 17:01

#35674: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 To máte pravdu, ty dva Nýmandy už dávno přeskočil...

Ten jich má na svědomí tolik, kolik se jich ještě od narození krista na zemi nenarodilo...

Měli byste s tím něco udělat....

Takhle to přeci nejde...


Nepřihlášený uživatel

#35711 astupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 17:08

#35705: - Re: Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

 Toto je názor provokujícího Zemanovce, vydává se  ted za slušného

diskutéra. Nereagujte !!!!!  Díky

Tohle je Petice za odvolání Zemana a tak nám tu Zemanovci nemají co nařizovat !!!

Běžte si na vaší petici. Díky za pochopení


Nepřihlášený uživatel

#35712 Re: Re:

2015-01-28 17:14

#35691: - Re:  

 Neser se do nas ty blba bila hlavo


Nepřihlášený uživatel

#35713 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-01-28 17:14

#35702: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Upřímně, klobouk dolů před Vašimi vědomostmi.

Omlouvám se, za tu hlavu, ale vy jste první člověk v této diskusi, který to má v hlavě srovnaný a ví o co kráčí.

Držím palce a přeji pevné zdraví.Upřímně.

Ještě jednou se omlouvám. 


Nepřihlášený uživatel

#35714

2015-01-28 17:16

Zeman, Mynář a Ovčáček se pokusili zbořit důstojnost Pražského hradu .

A podařilo se jim to.

V posledních měsících se prakticky každý týden Pražský hrad něčím vyznamenal. Majestát a důstojnost prezidentského úřadu dostávají rány, jaké v posledních 25 letech nepamatuje. A snaží se nejenom hlava státu, ale i jeho nejbližší okolí. Čím více tvrdí, že chtějí jen vyvolat diskusi a být na straně občanů, tím je to horší...


Nepřihlášený uživatel

#35715 Re: Re: Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-01-28 17:18

#35709: - Re: Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol.... 

Magore, ty odpovidas sam sobe? To je uroven vsech zasranejch antizemanovcu. fuj


Nepřihlášený uživatel

#35716 Re: Re: Re: Tohle je petice na odvolání M. Zemana,

2015-01-28 17:19

#35712: - Re: Re:  

  Tohle je petice na odvolání M. Zemana,

chovejte se TADY  slušně

nebo si běžte konverzovat na tu Vaší petici


Nepřihlášený uživatel

#35717

2015-01-28 17:21

Puberťáci přišli, je to poznat.


Nepřihlášený uživatel

#35718 Re:

2015-01-28 17:21

#35714: -  

 To bude tím, že na Hradě jsou samí "čučkaři".


Nepřihlášený uživatel

#35719

2015-01-28 17:26

Echo24.cz: článek: Hrůzy Islámského státu, Zemana a Zaorálka, článek reaguje na akci "Let My People Live"! a na vyjádření Zemana ohledně Isl.státu:

..organizátor akce, předseda Evr.žid.kongresu Vjačeslav Moše Kantor je přítel Putina, ruský oligarcha, který se svého majetku zmocnil ve stejné době a stejným způsobem jako Michail Chodorkovskij....

...dále byl přítomen ředitel Ruských drah, Putinův, Zemanův a Klausův přítel Vl.Jakunin...

Ještě někdo pochybuje o tom, jak se dostal Zeman do prezidentského křesla?

No ano, díky Putinovi a oligarchům /viz Lukoil/.

Rudý šváb Zeman skáče, jak ruské tajné služby a Putin píská!!!!!

Je to ostuda České republiky!!!! Je to nebezpečný gauner,opilec a lhář!!!!


Nepřihlášený uživatel

#35720 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-01-28 17:28

#35667: - Re: Re: Re: Re:  

Takže vašnosto s papíry na hlavu, od roku 1945 vraždí systematicky po celém světě evropané, v amerických uniformách.

Sokolíku, přestup ke Skautikum buzeranta Svojsíka a už tu neopruzuj!

Vy byte se hezky vyjímal mezi těmi debily u Krause v jeho stupidní žvanírně na Primě...


Nepřihlášený uživatel

#35721

2015-01-28 17:30

Echo24.cz: Okurky v Rusku zdražily o 500%, zelí je na tom lépe....


Nepřihlášený uživatel

#35722

2015-01-28 17:34

Greenhorns:

Každej svoje dveře s hrůzou zamyká,vap ta dap

když slyší, jak z Hradu do údolí proniká,vap ta dap

Ten Zemanův smích, ten divnej řev,

při kterým v žilách tuhne krev,

divnej smích, krutej smích....

Ha, haaaaaaaaa,ha,ha,ha,ha.....


Nepřihlášený uživatel

#35723 Re:

2015-01-28 17:34

#35704: Asenad -  

 Pablbe, Zeman se svrhne sám, uvidíš. Chlast, cigarety, nikdo nemá nekonečné zdraví .


Nepřihlášený uživatel

#35724 Re:

2015-01-28 17:37

#35722: -  

  už ho táhnou z Hradu, vezou ho, už odjíždí, vap ta dap,

ted se pravě práskl holí do hýždí,  vap ta dap,

Ref.:

Ten Zemanův smích, ten divnej řev,

při kterým v žilách tuhne krev,

divnej smích, krutej smích.....

Ha, haaaaaaaaa,ha,ha,ha,ha.....


Nepřihlášený uživatel

#35725 Re:

2015-01-28 17:37

#35698: -  

 Ten nesmí dělat ani syndyka u baráčniků v Horní Dolní...