Založení strany

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#43 Re: Re: nová strana?

2011-09-14 14:45

#37: - Re: nová strana? 

 Tato strana je založena na opačném způsobu a chce být finančně nezávislá na státě.Pane Žižlavský toto nemyslíte vážně?Nechci vás urazit.Ale takto naivní názor při základání nové strany raději nehlásejte.Pro mě je to právě jeden z mnoha bodů proč s vámi do toho nejít.A ten kdo přesto s vámi do toho půjde,tomu zbydou jen oči pro pláč.Pokud preferujete finančně nezávislou stranu mám přípomínky.Kdo to vše bude financovat?Bohužel finance jsou dnes potřeba.To ví každý dospělí člověk.To je jako být s pěknou babou ale po čase se každá na vás bez kaček v... nebo přinejmenším na to bude doplácet právě vztah mezi vámi)hádky atd..A žádné řeči o lásce vám nepomůžou.Pokud se nová strana chytí alespoň okrajově.V tu chvíli máte mezi sebou už nasazené lidi kteří pracují pro někoho jiného.Vrháte se do politiky a ta je bohužel hodně špinavá.A teď vás musím upozornit TO v celém světě.Politik je pro mě člověk který nenese odpovědnost za své činy.Jmenujte mi jména nějakých politiků kteří to opravdu jak se říká lidově odnesli(odsouzení,exekuce a pod.)Mlátit prázdný pytel slámy do nějakého nesmyslného politického středu nemá žádný význam.Já zástávám názory hodně odlišné od čechů.Byť jsem se jako čech narodil.Mé názory jsou někdy hodně extrémní.Češi nikdy neměli dobyvačné,válečnické geny proto jsou stále tam kde jsou.Od bitvy na Moravském poli jdou češi vždy krok pozadu za někým.Proč?Ne nejsem členem ani přívžencem extrémistických skupin.Jen radikalizuji své názory.Když se podívate na příspěvek výše od nicku KACZKA který má velmi zajímavé názory ke kterým se příkláním.Dojde vám,že pokud to budete myslet s touto zemí vážně Musíte se nebát udělat rozhodnutí která za vás nikdo neudělá.Viz.EU co nám přináší co dává ale hlavně kam míří.Kam míří NATO spojenectví s US a pod.To jsou otázky které bude nutno řešit aby jsme se mi a naše děti měli zde dobře.Mít tu odvahu jako politik navrhnout lidem zde v CZ vystopení z těchto uskupení.Nebudu vám popisovat své nápady a podněty.Na to se neznáme.Ale nepříkláním se k založení nové politické strany ve vašem podání.Pro uživatele Kaczka a pro lidi se stejnými názory mě můžete psát na nordline@seznam.cz

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#44 Re: Re: Re: nová strana?

2011-09-14 17:52:17

#43: - Re: Re: nová strana?

Ještě poznámka na závěr.Spíš možná spásné řešení.Kouzlo demokracie spočívá mít možnost si svobodně vybrat.DLE MÉHO NÁZORU NESTAČÍ JÍT JEN K VOLBÁM DÁT HLAS!Lidé této země si to v rychlosti odbydou jako,že něco proto udělali a tím to pro ně končí.Pak jim nezbyde než koukat jak si pár, OPRAVDU PÁR bezcharakterních lidí přehazuje státní rozpočet na své účty a svých kamaradů.Je nezbytně nutné aby se opravdu lidé hlásili do stran.A v těch stranách které jsou jim nejblíže se AKTÍVNĚ A NEUSTÁLE podíleli na tom co chtějí.JE TO SAMOZŘEJMĚ JEDNO Z MNOHA ŘEŠENÍ DNEŠNÍ SITUCE ZDE V CZ.Jenže to by opravdu každý z nás musel vstoupit do nějaké strany a ne si jen stěžovat.Za toto si můžeme opravdu jen mi sami svojí leností,nečiností a hlavně ustupováním-slevováním ze svých nároků!!!


Nepřihlášený uživatel

#45 Re: Re: Re: nová strana?

2011-09-15 09:21:58

#43: - Re: Re: nová strana? Víte,jsem člověk,který se snaží vždy se vším poradit,sám, a vždy se mi to povedlo.Píšete tady,že jsou Češi vždy o krok vzadu a s tím s Vámi souhlasím.Nepíšete ale,jak to udělat,aby byly krok vpředu.Já říkám jedině prosazením nového systému v politice.Vy říkáte aby byli všichni ve stranách a tam nutili představitele dělat všechno podle nich.Jenže to funguje jinak.Strany jsou dotovány a musí podle toho šlapat.Máte pravdu,že jsou rozhodující finance.To je pravda.Pokud bude strana založena,bude potřebovat finance.Ale pouze od těch,kteří budou respektovat stanovy strany,kde budou jasně a viditelně na internetu k nahlédnutí každému občanovi,takže neustálá kontrola a možnost okamžitého zásahu,včetně odvolání usnesením členů.Ale jak říkám,to vše se bude dopracovávat,pokud strana bude,jestli to vůbec bude strana,to slovo už mi taky nějak drhne v krku.Takže,jestli chceme Čechy změnit,musíme změnit sami sebe a přesvědčovat ,než že začít z čistého stolu,jinak to asi nepůjde,pak jedině revoluce,a na to Češi nemají.

 

saki.san

#107 Re: Re: Re: nová strana?

2011-10-22 10:08:29

#43: - Re: Re: nová strana? 

 Vazeny - jste typicky pripad proc se v teto zemi veci nemeni - z vas primo cisi negativita a navic jestli jsou-li vase

myslenkove  pochody na stejne urovni jako je vase cestina, pak jen dokazujete, ze jen rad do vseho mluvite jeste

drive nez si neco promyslite. Tato strana nepotrebuje miliony clenu, ale cleny kteri na to maji a jsou ochotni pro

svoji stranu neco udelat a to bez ohledu na financni nebo jine vyhody. Ja osobne jsem v politice nikdy nepusobil

a pusobit nehodlam, ale podporim jakoukoliv stranu, ktera bude pracovat pro lidi a ne jen pro par svych papalasu,

jak je u nas zvykem. Cesi berou politiku a volby stejne jako fandi svemu klubu. Bez ohledu na hodnotu jakehokoliv

navrhu se zajimaji ne o to co se navrhuje, ale kdo a za kterou stranu, ten co neco navrhuje kope.

Proc se kdekoliv ve zpravach i pri sebemensi dopravni nehode, nebo jinem precinu hned v uvozovkach uvadi

(CSSD nebo ODS) - to proto aby volici vedeli maji-li souhlasit nebo ne. Cesky narod je stado ktere se necha

utahnout na uvarene nudli. Ja ocenuji snahu kohokoliv, kdo se snazi tento bordel zmenit prestoze vim, ze to

jakakoliv nova strana nebude mit v Cesku lehke ....asi jako v Busku z Vilhartic " vas kdyby chteli ucit vsichni

svati - zda vsimnou si jich Cesi palicati a nakonec svaty rad bud zes nebyl bit...." Proc kdykoliv, kdyz nekdo

z Cech chtel pomoci svemu narodu byl nakonec kamenovan nebo vyhnan. Komenskym pocinaje a Batou konce.

Cesi si nedokazi vladnout - dekuji za pozornost.