Založení strany


Nepřihlášený uživatel

/ #45 Re: Re: Re: nová strana?

2011-09-15 09:21

#43: - Re: Re: nová strana? Víte,jsem člověk,který se snaží vždy se vším poradit,sám, a vždy se mi to povedlo.Píšete tady,že jsou Češi vždy o krok vzadu a s tím s Vámi souhlasím.Nepíšete ale,jak to udělat,aby byly krok vpředu.Já říkám jedině prosazením nového systému v politice.Vy říkáte aby byli všichni ve stranách a tam nutili představitele dělat všechno podle nich.Jenže to funguje jinak.Strany jsou dotovány a musí podle toho šlapat.Máte pravdu,že jsou rozhodující finance.To je pravda.Pokud bude strana založena,bude potřebovat finance.Ale pouze od těch,kteří budou respektovat stanovy strany,kde budou jasně a viditelně na internetu k nahlédnutí každému občanovi,takže neustálá kontrola a možnost okamžitého zásahu,včetně odvolání usnesením členů.Ale jak říkám,to vše se bude dopracovávat,pokud strana bude,jestli to vůbec bude strana,to slovo už mi taky nějak drhne v krku.Takže,jestli chceme Čechy změnit,musíme změnit sami sebe a přesvědčovat ,než že začít z čistého stolu,jinak to asi nepůjde,pak jedině revoluce,a na to Češi nemají.