MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#33312

2015-01-18 08:53

Morální a duševní ubožák zůstane ubožákem, Zeman zůstane Zemanem. Nic by nás nemělo překvapit, on si zase najde, do koho se svými ubohostmi trefovat... Myslím, že příště můžou být na řadě třeba senioři, váleční veteráni, ...

Syndrom moci, kombinovaný se stařeckou demencí a deliriem může zplodit ještě hodně zla. Dokud neskončí v propadlišti Vysočiny a dějin, buďme připravení na cokoliv.

Rozumní buďme ostražití a neumdlévejme, vy přisluhovači kvičte dál, lepší nebude, i kdybyste se ukvičeli. Prase je prostě prase a prasetem zůstane.  

Odpovědi

Káča

#33313 Re:

2015-01-18 10:01:02

#33312: -  

 Píšete mi z duše,mám naprosto totožný názor.Blbost a zlo spojené s mocí je ta nejhorší kombinace.Když vidím ten jeho arogantní výsměch umocněný alkoholem,chce se mi brečet a blinkat zároveň!Je mi smutno z toho,že po tom všem má ještě spoustu obdivovatelů a zastánců,nechápu! Káča


Nepřihlášený uživatel

#33315 Re:

2015-01-18 10:08:28

#33312: -  

 Také s Vámi souhlasím a dodávám: Zeman je stará struktura u které nikdy nevíme, co z ní vypadne. Už aby jeho volební období bylo za námi. Chce to někoho s modernějšími názory a ne tohoto pantátu.