MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#32802 Re: Re: opakovat Palachův týden

2015-01-16 07:26

#32797: - Re: opakovat Palachův týden 

 Souhlasím navrhuji program:

Předčítání odpovědi blbečka Augustina, včetně všech jeho chyb v něm - symbolika 1.2. k 1.12. kdy byla petice na Hrad doručena. 

Předčítání některých příspěvků příznivců soudruha Zemana z této diskusi, především ty od slovenského blba by jistě zaujaly svojí "vtipností", oplzlostí a "moudrostí" Miloše Zemana, skoro jako by to psal on sám. 

Vážné téma:

Příspěvky z této diskusi zdvůvodňující proč by Miloš Zeman neměl být na Hradě. 

Prostor pro krátké projevy politiků, kteří by chtěli demonstraci podpořit. 

Výzva poslancům, senátorům a vládě, aby situaci na Hradě začala okamžitě řešit. (text výzvy zatím není, ale dám jej sem k diskusi) 

 

Nejsem organizátor, ale jsem ochoten na tom spolupracovat, situace na Hradě je opravdu děsivá, je to tam bez nejmenších pochyb jak za Gottwalda. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#32813 Re: Re: Re: opakovat Palachův týden

2015-01-16 10:53:29

#32802: - Re: Re: opakovat Palachův týden 

 já to mužu potvrdit, ja jsem o tom panovi slysel, že na hrade pracoval kdyz byl president Gotvald. 
Určite by to byl dobry špaček našeho presidenta, ktereho jmenuje pan Duka nebo snad ten vlk?


Nepřihlášený uživatel

#32814 Re: Re: Re: opakovat Palachův týden

2015-01-16 10:56:21

#32802: - Re: Re: opakovat Palachův týden 

nejlepší by bylo vybrat mezi celenritami 46 dobrovolniku, který by se upalili na letný co stával ten veliký památnik. Bylo by to videt po cele Praze a bylo by to jako ohnostroj.

Pan Palach by mel radost. 


Nepřihlášený uživatel

#32823 Re: Re: Re: opakovat Palachův týden

2015-01-16 11:19:09

#32802: - Re: Re: opakovat Palachův týden 

když budou pozvaní na tribunu i národní hosté ze syrie, který včera přijeli na dlouhodobou, nebo trvalou navštěvu naší krasné český republiky, mělo by se také předčítat něco z jejich bibleten korán ovládá pan Kocáb a pan Barsík už se ho taky učí.

 

Na to nezapomente, tím vypálíte bolševikum v socialní demokracii a kscm rybnik!