MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#21862 Re: Re: Re:

2014-12-03 20:58

#21821: - Re: Re:  

Na Slovensku je to ostatne podobne: jedni sú protificovskí a druhí proficovskí, a ešte tam máme nejakých popletených polonáckov, a len malá časť si dokáže zachovať odstup od jedných aj druhých. Ty si evidentne z prvého tábora - podľa teba je Fico ruský agent a hranol so sklonmi k diktátorstvu, stelesnenie diabla:). Ja mám Fica v podstate na háku - nie je lepší ani horší, ako tí pred ním. Ale nemá vo vláde takých celkom sprostých ľudí a aj sa chovajú pragmatickejšie ako tí, čo sklamali za Radičovej. Napr. min. financií je OK. Paška padol. Niečo sa predsa len hýbe. A Ty si hovor čo chceš, nadávaj si paušálne. Podporuj spolu s kreténmi v politike štvanie proti Rusku a velebenie ukrajinského "boja za slobodu a nezávislosť". Už sa rozťahujú aj u nás. Keď bude z toho vojna v celej Európe, potom si môžeš biť hlavu o múr.

http://www.kroky.eu/wp-content/uploads/2014/12/bander_web.jpg

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#21871 Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 21:47:58

#21862: - Re: Re: Re:  

A to ste komu venovali toľko času a námahy? Mne? Prekvapujete ma, veď sa nepoznáme, ani si netykáme, ja Vám, na rozdiel od Vás, stále vykám...Myslím si, že patrím práve k tej skupine, ktorá si dokáže zachovať nielen odstup od príliš vyhranených skupín, ale i nadhľad a zdravý rozum. O pána Fica tu absolútne nejde, nemusím s ním vo všetkom súhlasiť, ale musím uznať, že sa na verejnosti vždy prezentuje dôstojne, čiže tak, ako by si to predstavovali občania ČR. Myslím si, že im ide hlavne o toto, primárne je to takto jednoduché a veľmi správne. Možno zbytočne prisudzujete niektorým veciam iný význam, jednoducho...a hlavne s dovolením, preháňate a popudzujete v tejto diskusii tieto dve názorovo odlišné skupiny proti sebe.


Nepřihlášený uživatel

#21879 Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 22:20:32

#21862: - Re: Re: Re:  

 Chceš říct že až přijde rusák tak lehneš na záda a budeš mu radostí olizovat pozadí?