MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#21871 Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 21:47

#21862: - Re: Re: Re:  

A to ste komu venovali toľko času a námahy? Mne? Prekvapujete ma, veď sa nepoznáme, ani si netykáme, ja Vám, na rozdiel od Vás, stále vykám...Myslím si, že patrím práve k tej skupine, ktorá si dokáže zachovať nielen odstup od príliš vyhranených skupín, ale i nadhľad a zdravý rozum. O pána Fica tu absolútne nejde, nemusím s ním vo všetkom súhlasiť, ale musím uznať, že sa na verejnosti vždy prezentuje dôstojne, čiže tak, ako by si to predstavovali občania ČR. Myslím si, že im ide hlavne o toto, primárne je to takto jednoduché a veľmi správne. Možno zbytočne prisudzujete niektorým veciam iný význam, jednoducho...a hlavne s dovolením, preháňate a popudzujete v tejto diskusii tieto dve názorovo odlišné skupiny proti sebe.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#21880 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 22:21:35

#21871: - Re: Re: Re: Re:  

 no tak pardooon... na internete sa tyká... ale ak vyžadujete oficiality, prosím

a pána prezidenta Zemana si vážim aj vzhľadom na jeho postoje pred novembrom, na rozdiel od niektorých občanov ČR, tak mi odpusťte, že cítim potrebu vyjadriť ostrý nesúhlas s nehoráznou kampaňou proti nemu, ktorá pripomína poľovačku a ktorú nepokladám za náhodnú, pretože tu v stredoeurópskom priestore sa vyžaduje lojalita s doktrínami USA, hoci už aj bývalí agenti CIA sa vo svojom názore na geopolitické pomery zhodujú so Zemanom