MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Fakta

#21876 Re: Havel- vrah proti kterému ovce nedostaly pokyn mávat kartičkama

2014-12-03 22:16

#21832: Fakta - Havel- vrah proti kterému ovce nedostaly pokyn mávat kartičkama 

 Za Havlem jsou mrtvoly. Na hradě měl Schwarzenberga s Dalíkem, proto ta podpora Schwarzenberga Topolánkovi na koncertě pro Mirka.


Nepřihlášený uživatel

#21877 Re: Re:

2014-12-03 22:16

#21872: - Re:  

Je videt, ze z toho prispevku hodne nechapete. Nebo nechcete pochopit. Bratia, budte radi, ze jste si to na Slovensku tak dobre vyresili. Zijte si spokojene a nas nechte na pokoji. My si svoji cestu taky najdeme. Kdyz jste resili svoje problemy, Cesi se vam do toho take nepletli.

smutné

#21878 Závist a nenávist pravdoláskařských ztroskotanců nezná hranic

2014-12-03 22:20

oni se prostě nepřenesou přes to, že CIA prohrála volby a prezidentem není jejich agent...


Nepřihlášený uživatel

#21879 Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 22:20

#21862: - Re: Re: Re:  

 Chceš říct že až přijde rusák tak lehneš na záda a budeš mu radostí olizovat pozadí?


Nepřihlášený uživatel

#21880 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 22:21

#21871: - Re: Re: Re: Re:  

 no tak pardooon... na internete sa tyká... ale ak vyžadujete oficiality, prosím

a pána prezidenta Zemana si vážim aj vzhľadom na jeho postoje pred novembrom, na rozdiel od niektorých občanov ČR, tak mi odpusťte, že cítim potrebu vyjadriť ostrý nesúhlas s nehoráznou kampaňou proti nemu, ktorá pripomína poľovačku a ktorú nepokladám za náhodnú, pretože tu v stredoeurópskom priestore sa vyžaduje lojalita s doktrínami USA, hoci už aj bývalí agenti CIA sa vo svojom názore na geopolitické pomery zhodujú so Zemanom  


Nepřihlášený uživatel

#21881 a seba môžem povedať, že

2014-12-03 22:24

#21877: - Re: Re:  

 Pohľad zvonku môže byť užitočný. Mne by rozhodne nevadil.


Nepřihlášený uživatel

#21882 Re: Re: Havel- vrah proti kterému ovce nedostaly pokyn mávat kartičkama

2014-12-03 22:24


Nepřihlášený uživatel

#21883 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 22:29

#21879: - Re: Re: Re: Re:  

 To v žiadnom prípade nie! To Vám ako napadlo? 


Nepřihlášený uživatel

#21884 Re: a kolik z těch podpisů je pravých?

2014-12-03 23:15

#21826: právo petiční - a kolik z těch podpisů je pravých? 

 Asi jako vy tu vaší. Petice jsou zbytečné, on se popraví sám. Cukrovka s alkoholem je zlý kat.

Havel byl zloděj a lhář

#21885 Re: Re: Re: Havel- vrah proti kterému ovce nedostaly pokyn mávat kartičkama

2014-12-03 23:23

Havel byl zloděj a lhář

#21886 Re: Re: Re: Re: chartakteristika pravdoáskařů( obdivovatelů Havla)

2014-12-03 23:24

#21869: - Re: Re: Re: chartakteristika pravdoáskařů( obdivovatelů Havla) 

 Ale za svý. Ať vrátí, co ukradl, sudeťák.


Nepřihlášený uživatel

#21887 Re:

2014-12-03 23:44

#21856: Demokrat -  

 No vidis a jeste si stezujes....


Nepřihlášený uživatel

#21888 Re: Nejsme jako vy

2014-12-03 23:46

#21859: Ať žije Zeman - Nejsme jako vy 

 Tebe plati kdo,ty trumpeto.


Nepřihlášený uživatel

#21889 Re: Závist a nenávist pravdoláskařských ztroskotanců nezná hranic

2014-12-03 23:47


Nepřihlášený uživatel

#21890 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 23:52

#21880: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tím postojom pred novembrom myslíš ten opsaný článek, který publikoval pod svým jménem, protože se mu jako členovi stbáckého prognostického ústavu nemohlo nic stát? Dokonce bych řekl, že to byl pokus o vyprovokování "protistátních živlů". To je opravdu hrdina. A jeho tvrzení, že byl 17. listopadu na Národní? Za hodinu na to, když mu hladinka spadla pod 2 ampéry říkal, že na Národní "nezahnul". Pak  v dalším rozhovoru zase řekl - cituji: "šli jsme po nábřeží a potom, když zahli na Národní...ehm, když jsme zahli na Národní.....". To jsem v televizi slyšel na vlastní uši a nebyl jsem určitě sám. Lže, jako když tiskne. Lže nám, lže vám, lže všem. Jenom vy to zatím nechcete slyšet. Stáváme se svědky totálního rozkladu lidské osobnosti v přímém přenosu. Znal jsem několik těžkých alkoholiků. Strašně dlouho "drželi" v přijatelném stavu. Ale ono to nejde donekonečna a pak je to strašně rychlej a smutnej konec. A tohle čeká i našeho (vašeho, jejich, ničího, všech) presidenta. Podívejte se, jak chodí, jak se pohybuje, jak hýbe hlavou, jak mu zapadají oči. Cukrovka v kombinaci s alkoholem ho rozežírá zevnitř. Je to nevyhnutelné a vaše obhajoby živé mrtvoly a náš odpor vůči němu už jsou podružné až úplně zbytečné. A tato petice měla pouze zabránit tomu, aby skomírající stařík, který nenávidí celý svět, ze kterého nedobrobvolně odchází, nenapáchal ještě větší zlo, než doposud. A vy byste to měli pochopit, protože se to netýká pouze "kavárny", ale nás všech. Jeho závist začíná zabíjet nás všechny. A vzpomeňte si na Grosmannovo "Závidím hvězdám..." 


Nepřihlášený uživatel

#21891 Re: Re: Re: Re: Re: chartakteristika pravdoáskařů( obdivovatelů Havla)

2014-12-03 23:52

#21886: Havel byl zloděj a lhář - Re: Re: Re: Re: chartakteristika pravdoáskařů( obdivovatelů Havla) 

 Nebud trapny. Neco z toho mu nepatrilo? Ty asi rad krades a znarodnujes,zvyky od komunisticke ery. Mas ale smulu,musis makat,tak jako ten kdo neco ma. Cest.


Nepřihlášený uživatel

#21892

2014-12-04 00:11

Zpátky na chalupu na Vysočinu a neškodit

Nepřihlášený uživatel

#21893 Re: Re: Re: Re: Havel- vrah proti kterému ovce nedostaly pokyn mávat kartičkama

2014-12-04 00:11

Fakta

#21894 Re: Re: Re: Havel- vrah proti kterému ovce nedostaly pokyn mávat kartičkama

2014-12-04 00:56

#21882: - Re: Re: Havel- vrah proti kterému ovce nedostaly pokyn mávat kartičkama 

  1. ledna 1991 ve Frýdku-Mistku našli občané v budově základní školy mrtvolu polonahé ženy.

Vrah obět surově zmlátil, zkopal a pořezal, bezprostřední příčinou smrti bylo udušení z vdechnutí krve z rozsáhlých poranění skeletu obličeje a řezného poranění krku. Nejdůležitější pitevní poznatek však znamenal nález kruhovité čepičky o průměru 13 mm a síle 0,5 mm, vytažené z těžce zdevastované poševní sliznice. Jednalo se o zátku výbušného prostředku, tzv. petardy.
Její vložení do pochvy s vyvoláním exploze vedlo k těžkým vnitřním zraněním působením vysokých teplot až do 3.000 stupňů Celsia a tlakové vlny.

Vrahem byl Antonín M., dříve odsouzený za sexuální delikty a propuštěný Václavem Havlem, proti kterému většina signatářů této petice nikdy neprotestovala a mnozí se jej dosud zastávají.

 


Nepřihlášený uživatel

#21895 Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-12-04 01:25

#30: Kutas - Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 Tato petice je pro mne velmi důležitá,jelikož hlupáci jsou ti,kteří tohoto zbytečného dědka volili za presidenta!Jsem rád,že toto začalo a vypadá to tak,že příští rok to bude pokračovat ještě dál a početnějších,papírových peticích a protestech!Byl zvolen necelou třetinou státu, mnozí ho volili jen proto,aby udělali zlo pro zbytek republiky!Rád bych se dožil skutečně dobrého,nebo snesitelnějšího člověka na místo součastného bembela a tumora na čele státu!J.Z


Nepřihlášený uživatel

#21896 Re: Re: chartakteristika pravdoáskařů( obdivovatelů Havla)

2014-12-04 05:37

#21849: - Re: chartakteristika pravdoáskařů( obdivovatelů Havla) 

 Ano, naprosto souhlasím. Bohužel je otázkou, kdo rozeštvává ty lidi, kdo má na tom zájem.

Ano, prezident je svérázný, není to člověk reprezentativní, není mu 18.  a chybí mu číro. To však neznamená, že na něho budu plivat, je mým prezidentem i když jsem ho nevolil , byl zvolen demokraticky, většinou národa a nemám problém to pochopit.

Ve spoustě věcí má naprostou pravdu, nic není jen černé nebo bílé. Pokud si myslíte, že pár peprnějších výrazů je na odstoupení, máte na to nárok, klidně si tu pište a poučujte.

Když jem včera četl příspěvek nějaké dámy, tak jsem se musel štipnout, jestli náhodou nesním. Slečinka by chtěla radši pana prezidenta Obamu.

Vážená, dovoluji si tvrdit, že u tohoto výroku se musí i pan ex. prezident Havel obracet v hrobě, on pro kterého byl idol. TGM, bojovník za suverenitu tohoto státu.

Václave, máš štěstí, že ses toho nedožil.

 


Nepřihlášený uživatel

#21897 Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-12-04 05:40

#21895: - Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

Je nejlepší, když se k tématu vyjadřují asociální imbecilové, kteří si myslí, že dědkem nebudou.


Nepřihlášený uživatel

#21898 Re: Tímto se vysvětlují demonstrace i tato petice

2014-12-04 05:52


Nepřihlášený uživatel

#21899 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 05:54

#21879: - Re: Re: Re: Re:  

 Ne, na to to nevypadá, spíš se budou líbat černé prdele.


Nepřihlášený uživatel

#21900 Re: Re: Re: Re: chartakteristika pravdoáskařů( obdivovatelů Havla)

2014-12-04 05:57