Zrušení Taxisova příkopu-stroje na zabíjení koní.

Quoted post

Stanislav Vynášel

#22 Re: Re:

2014-12-02 16:26

#21: Pavla - Re:  

 No právě! :-) Čili tobě když se doma objeví ve spíži mravenci, tak je tam necháš pochodovat, dokud si to sami zase nerozmyslí. Mol ve skříni má přece taky hlad, tak ho necháš ohryzat co ho napadne, komáry ze sebe také odstraňuješ jen fouknutím a myš v komoře taky poprosíš, aby šla někam jinam, viď? Člověk samozřejmě je víc, než jakékoliv zvíře. S tím nemusíš souhlasit, to je tvoje věc. Mě nikdo nakopávat nemusí, já nikomu neohryzávám boty. Jsem vychovaný a vím co se sluší a patří. Pes to neví a proto je potřeba mu to vysvětlit. Jenže protože je blbej a nerozumí řeči, vysvětluje se to kopancem. A věř, že to funguje. Za zvládnuté věci dostává pamlsky, když něco po.ere, kopanec. Pravda je ta, že teď už ho kopu minimálně, protože už jsem ho vychoval. Naposled dostal někdy v červnu, kdy se vys.al na zápraží. Kopanec a od té doby už to neudělal. Funguje to, zkus to taky.

Odpovědi

Verča

#23 Re: Re: Re: Magor

2014-12-06 16:32:09

#22: Stanislav Vynášel - Re: Re:  

 Pokud kopete do psa,tak dejte svou adresu a já tam někoho pošlu.Tento člověk má psa?vemte mu ho.......Jeden z těch co nedokážou zvládat psa normálně..učte se od vlka.Blbej jste sám a ne ten pes,protože řeč je Vám k ničemu.