Zrušení Taxisova příkopu-stroje na zabíjení koní.

Quoted post

Verča

#23 Re: Re: Re: Magor

2014-12-06 16:32

#22: Stanislav Vynášel - Re: Re:  

 Pokud kopete do psa,tak dejte svou adresu a já tam někoho pošlu.Tento člověk má psa?vemte mu ho.......Jeden z těch co nedokážou zvládat psa normálně..učte se od vlka.Blbej jste sám a ne ten pes,protože řeč je Vám k ničemu.

Odpovědi

Stanislav Vynášel

#25 Re: Re: Re: Re: Magor

2014-12-06 23:09:24

#23: Verča - Re: Re: Re: Magor 

 ...já tam někoho pošlu... :-DD A sama si na to netroufáš? (protože mě to rozesmálo, ani nezmiňuji, že ti za vyhrožování hrozí odnětí svobody až na dva roky). Já nejsem blbej, děvečko. Nelze podle mustru přístupu k lidem vychovávat zvířata. Když potřebuješ přenést králíka, chytne se za krkem. Zcela běžná věc mezi chovateli. Když potřebuješ vychovat psa a dát mu najevo, že něco po.ral, musí přijít lehké násilí, jako třeba kopanec. Pes má triviální mozeček, tak je potřeba mu dát jeho chybu najevo triviálním způsobem. Vychčije se do kouta, vymáchá se mu v tym čumák a pak se nakopne. A i ten triviální mozeček pochopí, že chcaní do kouta má za následek bolest, proto už to neudělá. Ale tak jasně, ty jsi ještě malá hloupoučká Verunka, ty bys nejradši aby měla zvířata privilegia člověka, viď? :-) Tak jako jo no, neboj, nejdřív tě přestanou bavit barbíny, pak si projdeš pubertou, pak se ještě chvíli budeš plácat v nevědomí a třeba už ve třiceti (když budeš mít štěstí a vůli) pochopíš, jak to na světě chodí.