Zrušení Taxisova příkopu-stroje na zabíjení koní.

Stanislav Vynášel

#1

2014-11-21 14:17

Jeden kůň za deset let neni moc. Během jednoho léta zabiju na svém těle kolem 500 komárů a nikdo proti tomu petice nesepisuje. V českém právním řádu došlo k zásadním chybám, kdy už zvířata nespadají do kategorie "věc". Mrtvýho koně tu někdo řeší, ale mrtvé komáry nikdo. A to mají snad být kroky ke spravedlnosti? Hanba. Když mi pes rozkouše papuče, tak prostě zaslouží nakopnout, aby si pamatoval, že to dělat nemá. A teď mi někdo chce tvrdit, že mě za takovou výchovu psa hodlá popotahovat po soudech? Je smutné, kam se společnost a její myšlení řítí.

Taxis samozřejmě ponechat jak je, bez něj by ty dostihy už nebyly zábava.


Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2014-11-21 14:37

#1: Stanislav Vynášel -  

 To je teda HODNĚ UBOHÁ "ZÁBAVA"


Nepřihlášený uživatel

#3 Re:

2014-11-25 08:07

#1: Stanislav Vynášel -  

 Jste tyran a samozřejmě byste měl být souzen za týrání zvířat, pokud takto "vychováváte" svého psa. A že tam zůstal jeden kůň za 10 let, není pravda. I já zastávám názor, že je to zvrhlá zábava sázkařské lobby.

 


Nepřihlášený uživatel

#4 Re:

2014-11-25 10:47

#1: Stanislav Vynášel -  

 ježíš, další duševní mrzák ...... nemá smysl komentovat, na každého jednou dojde


Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2014-11-25 12:54

#1: Stanislav Vynášel -  

 Bože...vy jste chudák...


Nepřihlášený uživatel

#6

2014-11-25 14:12

Koně miluji, kvůli Taxisu se vyhýbám jakékoliv zmínce o Velké Pardubické.
Stanislav Vynášel

#7 Re: Re:

2014-11-25 18:17

#3: - Re:  

 No to mi poraďte, drahý anonyme, jak mám jinak psa vychovat. Mám ho postavit do kouta klečet na hrachu? Pes potřebuje přísnost a snese ji. U koně je to složitější, záleží, jestli jde o koně pracovního, aby v lese tahal dřevo, nebo koně na maso, nebo jestli je to kůň závodní.. Kúň je v takovém případě sportovní náčiní. Když řidič při rallye rozbije auto, je to jeho vina. Když ale kůň vlítne do Taxisu a přeláme si kosti, neni to chyba žokeje, ale koně samotného! Tak snad by měl ten kůň mít pud sebezáchovy a když vidí, že na Taxis nemá, tak má zastavit, ne? Není to chyba Taxisu, ale toho mrtvýho koně, že přecení své síly. To je celé.

Ganymedes

#8

2014-11-25 20:13

Jestli je pro vás kůň sportovní náčiní tak jste pro mě totální Hovado!

Stanislav Vynášel

#9 Re:

2014-11-25 20:53

#8: Ganymedes -  

 Není podstatné, co jsem já pro vás a urážky lidí bez názoru mě neznervózní. Podstatná jsou fakta. Stejně jako sebelepší řidič nevyhraje bez auta rallye, tak sebelepší žokej nevyhraje dostih bez koně. Trvám ale na svém, že kůň který skočí, aniž by věděl, že přeskočí, je blbej kůň a takovej je dobrej leda do salámu.

Ganymedes

#10

2014-11-25 22:13

Tebe by měli dát do salámu...

Michaela

#11 Re: Re:

2014-11-29 22:00

#2: - Re:  

 Moje řeč.


Nepřihlášený uživatel

#12

2014-11-29 22:28

Souhlasím se zrušením TAXISOVA PŘÍKOPU-STROJE NA ZABÍJENÍ KONÍ...........

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-11-30 09:57

Zastavte zabijeni koní
Stanislav Vynášel

#14 Re:

2014-11-30 11:08

#13: -  

 Proč? Má uhynout a být zakopán? Koňské maso je výborné. Během života stihne takový kůň několik podstatných rolí. Jako hříbě je roztomilej a k radosti, v dospělosti ať maká v lese, tahá klády, nebo složí žokejům k získávání trofejí a na stáří ať ještě odevzdá maso ke zpracování v potravinářském průmyslu.

Ganymedes

#15 Re: Re:

2014-11-30 12:58

#14: Stanislav Vynášel - Re:  

 co kdybyste si tyhle pochybné názory uplatňoval na sebe a svoji rodinu? Klidně můžete celý zivot tahat klády v lese a vystupovat v cirkusu a nakonec skončit třeba v sekany!

 

 

Ganymedes

#16 Re:

2014-11-30 14:00

#6: -  

 až bude Taxis definitivně zrušen,budete moci opět sledovat velkou pardubickou 

 

Stanislav Vynášel

#17 Re: Re: Re:

2014-11-30 21:45

#15: Ganymedes - Re: Re:  

 Konečně zase někdo, kdo mezi člověka a zvíře klade rovnítko. :-) Dobře, no a neměl by mít kůň nakonec i rodné číslo, platit si sociální a zdravotní pojištění, nakonec dáme koni i řidičák a průkazku do knihovny, ne? :-) Jo, lidi tvého typu mi ždycky zvednu náladu, hádat se s hlupáky, to já fakt rád... Ale ne tak, jako dobře připravenou koninu. ..má to meze.


Nepřihlášený uživatel

#18

2014-12-01 18:00

S touto peticí zcela souhlasím .Řeknete si: koně se přeci také střílejí....ale není to důstojný postup....u žádného zvířete,tudíž ani u koní.
Za Zulejku a nejen za ní......♥

Nepřihlášený uživatel

#19

2014-12-01 22:20

Nechci, aby dál umírali nevinná zvířata vinou člověka!
Stanislav Vynášel

#20 Re:

2014-12-02 08:48

#19: -  

 V srpnu jsem na dovolené na Nových Mlýnech zabil zhruba 200 komárů na svém těle. K tomu dvě masařky a pak při procházce po hrázi jsem nechtěně rozšlápnul kovaříka .. zjistil jsem to, až když to křuplo. Jsem prostě hroznej gauner a žádám uvěznění za své činy!

Pojď nám zase něco hezkého napsat, děťátko...

Pavla

#21 Re:

2014-12-02 14:19

#1: Stanislav Vynášel -  

 Vaš názory jsou ubohé jako Vy sám, pokud se domníváte, že člověk není živočich a savec a tudíž, že je něco vyššího než ostatní živí tvorové, tak by jste si měl osvěžit své znalosti.Homo sapiens je pouze jedbním z živočichů v ekosystému a to Vás určitě neopravňuje uvažovat o zvířatech jako o věci, potom by jste musel uznat, že i Vy sám jste věc !!!!! Kopat do psa je týrání zvířete a pokud Vy se takto chováte porušujete zákon a hlavně VY SÁM JSTE NEVYCHOVANÝ,požádejte Vaše rodiče, aby Vám nakopaly, pokud to považujete za účinnou metodu na psa, snad to pomůže i Vám !!!!Koně tu nejsou od toho , aby nám lidem zajišťovali ubohou zábavu, jsou to skvělá a inteligentní zvířata a nic nás neopravňuje, je pro svou " zábavu" mrzačit a zabíjet 

Stanislav Vynášel

#22 Re: Re:

2014-12-02 16:26

#21: Pavla - Re:  

 No právě! :-) Čili tobě když se doma objeví ve spíži mravenci, tak je tam necháš pochodovat, dokud si to sami zase nerozmyslí. Mol ve skříni má přece taky hlad, tak ho necháš ohryzat co ho napadne, komáry ze sebe také odstraňuješ jen fouknutím a myš v komoře taky poprosíš, aby šla někam jinam, viď? Člověk samozřejmě je víc, než jakékoliv zvíře. S tím nemusíš souhlasit, to je tvoje věc. Mě nikdo nakopávat nemusí, já nikomu neohryzávám boty. Jsem vychovaný a vím co se sluší a patří. Pes to neví a proto je potřeba mu to vysvětlit. Jenže protože je blbej a nerozumí řeči, vysvětluje se to kopancem. A věř, že to funguje. Za zvládnuté věci dostává pamlsky, když něco po.ere, kopanec. Pravda je ta, že teď už ho kopu minimálně, protože už jsem ho vychoval. Naposled dostal někdy v červnu, kdy se vys.al na zápraží. Kopanec a od té doby už to neudělal. Funguje to, zkus to taky.

Verča

#23 Re: Re: Re: Magor

2014-12-06 16:32

#22: Stanislav Vynášel - Re: Re:  

 Pokud kopete do psa,tak dejte svou adresu a já tam někoho pošlu.Tento člověk má psa?vemte mu ho.......Jeden z těch co nedokážou zvládat psa normálně..učte se od vlka.Blbej jste sám a ne ten pes,protože řeč je Vám k ničemu.

Verča Pavlová

#24 Re: Re: Re:

2014-12-06 16:37

#7: Stanislav Vynášel - Re: Re:  

 Také snesete přísnost?můžu Vám sem tam nakopat.

Řidič do auta leze sám a je mu jasné co se může stát.Kůň si to rozhodnout nemůže,protože ho používá člověk.

Stanislav Vynášel

#25 Re: Re: Re: Re: Magor

2014-12-06 23:09

#23: Verča - Re: Re: Re: Magor 

 ...já tam někoho pošlu... :-DD A sama si na to netroufáš? (protože mě to rozesmálo, ani nezmiňuji, že ti za vyhrožování hrozí odnětí svobody až na dva roky). Já nejsem blbej, děvečko. Nelze podle mustru přístupu k lidem vychovávat zvířata. Když potřebuješ přenést králíka, chytne se za krkem. Zcela běžná věc mezi chovateli. Když potřebuješ vychovat psa a dát mu najevo, že něco po.ral, musí přijít lehké násilí, jako třeba kopanec. Pes má triviální mozeček, tak je potřeba mu dát jeho chybu najevo triviálním způsobem. Vychčije se do kouta, vymáchá se mu v tym čumák a pak se nakopne. A i ten triviální mozeček pochopí, že chcaní do kouta má za následek bolest, proto už to neudělá. Ale tak jasně, ty jsi ještě malá hloupoučká Verunka, ty bys nejradši aby měla zvířata privilegia člověka, viď? :-) Tak jako jo no, neboj, nejdřív tě přestanou bavit barbíny, pak si projdeš pubertou, pak se ještě chvíli budeš plácat v nevědomí a třeba už ve třiceti (když budeš mít štěstí a vůli) pochopíš, jak to na světě chodí.