MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

part

#21094 Re: Re: Re:

2014-12-02 07:10

#21085: - Re: Re:  

 Já PHM nekonzumuju. Pokud máš na to vozit si zadek autem, pak nenadávej, že ti nezbyde na jídlo, bydlení.. Já jsem volil Karla Schwarzenberga, neboť jsem chtěl mít slušného prezidenta a na nejž bychom mohli být hrdí. Plno záškodníků jako jsi ty volili natruc Zemana a teď to máte. Můj prezident Milouš není, já ho nevolil!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#21098 Re: Re: Re: Re:

2014-12-02 07:19:50

#21094: part - Re: Re: Re:  

 Já ho nevolil ty vševěde. Typický kýč. Automaticky kdokoliv sem napíše je volič Zemana, omyl!!!! V prvním kole jsem volil někoho jiného a ve druhém jsem k urně nešel ty jelimane.

Možná PHM nekonzumuješ, ale cena PHM ačkoliv každý argumentuje tím, ať si nevozíš prdel v autě ovlivňuje vše ohledně ekonomiky. Kdo psal, že mám vozidlo? Nikde nevidím ani zmínku. Tak se hoď do klidu. Nemusíš jezdit autem, ale vyžereš si to stejně jak řidiči - budeš mít o 30% drazší rohlíky, potraviny komplet, i ty brambory, které kupodivu nerostou mezi paneláky budou dražší - představ si to. Nemluvím o dopravě a službách. I když nejsem řidič, tak má na mě vysoká cena PHM dost velký dopad. Jen zabedněnci tvého typu se ohání trapným argumentem o "jezdění na kole, pěškobusu, atd".


Nepřihlášený uživatel

#21194 Re: Re: Re: Re:

2014-12-02 10:24:36

#21094: part - Re: Re: Re:  

 parte ,tak to máš dobrý že jsi volil inkontinentního Schwarzenberga....to by byl prezident...fotka na které je na podiu (konference ministrů zah.věcí),spící s červenými ponožkami a mokrým flekem mezi nohami....na to bychom mohli být právem hrdi....děkuji nechci