MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#20047 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-)

2014-11-30 11:58

#20036: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-) 

 Roman Skácel je v pořádku a myšlenkové pochody jsou vynikající,dle článků které píše!Kdo jste vy,který ho napadá a proč se zastáváte neskutečné,lidské kreatury v osobě presidenta Katastrofy,případně,jaké temné pohnutky vás vedly,zvolit toho hloupého,nedůstojného,zlomyslného,škodícího lháře a burana?!Hana Jurkiová!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#20050 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-)

2014-11-30 12:01:31

#20047: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-) 

 Miloše Zemana se velmi zdráhám nazvat prezidentem, Miloš Zeman je bolševickým náckem v pozici prezidenta, což je v rozpouru s Ústavou, tedy Miloš Zeman tím že v pozici setrvává páchá velezradu, neboť právě on ví, že demokratem není. 


Nepřihlášený uživatel

#20067 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-)

2014-11-30 12:24:39

#20047: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-) 

 Vážená,tolik zloby a zášti,raději se starejte o sebe. Není vám to nic platné vaše psaní a rozčilovnání.Hlavně zdraví.

 

Roman Skácel
Hodonín

#20119 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-)

2014-11-30 15:19:26

#20047: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-) 

Jste moc hodná paní Jurkiová, ale nepřidělávejte si starostí, moc dobře jsem věděl, kam to lezu s inteligentním pohledem na věc a co mě tady bude čekat, pokud sem přinesu rozumnými argumenty neprůstřelnou hodně šílenou Pravdu o prezidentovi Zemnovi. Kupodivu to ujde, čekal jsem to horší.

Jinak moc hezká otázka, kdyby ji tak zodpověděli všichni, kteří sem přicházejí ukázat kulturnost občanů této země. :-)

Mějte krásný zbytek neděle.