MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
Vy to vidíte jinak? A jak? Jak byste definoval Rusnokovu vládu prakticky kompletně ....
....složenou z členů KSČ, kdy mnozí byli navíc ještě Zemanovci tedy členy neparlamentí strany? To byl "dárek voličům" sestavit bandu komunistických kreatur a nazvat jí vládou? Ústava jasně nařizuje, aby v každé ústavní funkci byli jen demokraté. Vy komunisty považujete za demokraty?
ROMAN SKÁCEL NA hRAD...MOUDRÝ STÁTNÍK A TATÍČEK SJEDNOTITEL
Dohledejte jeidiný příspěvek na kterékoliv diskusi na internetu....
#20051: - Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta
...kde by volič Zemana definoval proč jej volil a proč mu jeho volba doposud vyhovuje, ideálně aby onen důvod byl v souladu s Ústavou, rád si to přečtu. Do té doby velmi važte slova o mé osobě, sekretarítní pisálku bolševického nácka Miloše Zemana.
Re: Re:
Krásně řečeno! :)
Se svou jmenovkyní musím teké nesouhlasit. Stát si za svým názorem nikdy není zbytečné.
Vaše poznámka, pane Jiri, mi připomíná starou hru "Soudruhu, nezlob se", v níž je kartička: "V hospodě jsi prohlásil, že Václav Havel bude možná jednou prezidentem. Jdi do blázince." A jak se později ukázalo, i naprosto nepředstavitelné věci se můžou v politice stát skutečností. :)
Re: Re: Re:
To bys taky molh blbe napsat, že nelze znesvětit Vatikán. Pablbe
Pěkný rozhovor na Aktuálně.cz: biskup Malý, kněž Halík
Zdejší diskutující "mudrcové" možná leccos pochopí :))))))
Re:
...tak zábavnější je sledovat jak 1% Zemanových odpůrců tleská ručičkami nad svým úspěchem..."Počty hlasů pro a proti jsou dostatečně vypovídající"....hlavně o bezmezném vzteku ,že na Hradě nesedí jejich Karel...a tak se vztekají a boří bábovičky...kdyby to nebylo tak směšné,bylo by to k pláči....
Re: Věci se lidem přichází a Zemanovi se to vrací na každém kroku....
#20008: - Věci se lidem přichází a Zemanovi se to vrací na každém kroku....
chudáčku....ty jsi chtěl na Hradě Karla a je tam Miloš....tak si ještě zadupej...to nedospělé děti dělají
Předejte tuto petici všem svým přátelům a známým!!!!
1.prosince se sejdeme na Václaváku, dáme Zemanovi a podobným estébákům červenou kartu!!!!
1.prosince v 18 hod.na Václaváku, půjdeme na Hrad předat tuto petici za odstoupení Zemana!!!!
čtěte úvodní stranu petice-oznámení-moravští studenti také dají Zemanovi červenou kartu :)))))))
"zdejší pisálkové "podporující Zemana" jsou jen placenou pakkáží"....to víš,že jo....a teď se uklidni a sněz si moučníček....
..........
Re: Re: tleskají ručičkama
K pláči jste vy, když nechápete, že už vůbec nejde o to, jestli se stal "pan kníže" prezidentem, nebo ne.
Lidé jako vy volili Zemana, to je k pláči!!!!
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-)
#20047: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-)
Vážená,tolik zloby a zášti,raději se starejte o sebe. Není vám to nic platné vaše psaní a rozčilovnání.Hlavně zdraví.
Re: Zeman je vlastizrádce a nepatří do prezidentského křesla!!!!
a vy patříte do blázince...tam budou mít pro ty vaše bláboly pochopení
NE proruskému opilci Zemanovi, NE proruskému estébákovi Babišovi!!!!!
Tedy nejste schopen jediný důvod proč byl komunistický nácek Miloš Zeman volen?
Nejste schopen ani důvodnit, proč napadáte přispěvatele v této diskusi? Tedy jste placeným pisálkem této odporné oplzlé bolševické kreatury, kterou Miloš Zeman dle méno názoru je.
#20030: - Nejdřív vy nebetyčný blbe napište proč jste volil bolševického nácka Miloše Zemana....
:-))))).....tak jste nezklamal....svůj k svému...."inteligentní odpůrce pana prezidenta"
Zeman je skutečně velezrádce o tom není pochyb, děsivě poškodil vztahy se spojenci....
#20068: - Re: Zeman je vlastizrádce a nepatří do prezidentského křesla!!!!
Miloš Zeman dosadil na ministerstvo vnitra Stanislava Grosse, ten na min. opět přivedl bývalé StBáka, jmenovitě Václava Jakubíka k vůli kterému dokonce zpravodajské služby spojenců, přestaly ČR poskytovat informace a USA je neposkytuje až na úplné výjimky dodnes, neboť právě Spojené státy měly důkazy o tom, že si Jakubík telefonuje s mafiánem Mogilevičem. Dokonce došlo k tomu, že proti této osobě na vnitru přímo protestoval velvyslanec Spojených států.
Toto vše Miloš Zeman již z pozice premiéra tehdy prováděl....
Tedy Miloš Zeman páchal velezradu již jako premiér a i proto již měly obě komory parlamentu zasedat a pohnat Zemana před Ústavní soud.
Zemanovy výroky by mohly vést k ústavní stížnosti, říká právník Kysela
Miloš Zeman také masivně poškodil tuto zemi, neboť to byl právě on, kdo dokázal za 4 roky navýšit státní dluh na dvojnásobek a přitom nezajistit ani minimální pokles nezaměstnanosti. Naopak mu mezi lety 1998-1999 nezaměstnanost masivně narostla. Tedy kde jsou ony stovky miliard korun, z kterých zplácíme dodnes úroky? Kam se podely tyto peníze? To je skutečně Zeman-Klausova zlodějská banda všechny rozkradla?
Makroekonomické údaje ČSÚ - Miloš Zeman byl premiérem 1998-2002
Petice běží pouze na internetu za 14 dní
#20038: - Tato petice je bezpečně největší politickou peticí od revoluce.....
.....vážený, petice běží od 3.listopadu...a to opravdu není 14 dnů....navíc ji lidem strkají všude,kde se dá....a nesrovnávejte petice na internetu s peticemi ,kde se ověřuje dotyčný člověk ,který podepisuje...opravdu jste tak hloupý nebo se jenom hloupým děláte
Ruské tajné služby pronikají do evropských médií, fašista Putin chce rozkol v Evropě, proto financuje fašistické strany, proto financuje ohromnou dezinformační kampaň v médiích, proto potřebuje pro své mocenské plány proruské patolízaly, viz ČR-opilec Zeman, oligarcha Babiš a další estébáci.
Oligarcha Babiš nakoupil před volbami v ČR média, proč asi? Pomocí médií mohl působit na občany se svým hnutím ANO-v kampani mu zajisté pomáhaly ruské tajné služby, na které je pořád napojen.
Díky estébákům a ruským tajným službám sedí na Hradě Zeman, předvolební kampaň byla cílena tak, aby zapůsobila na určité složky obyvatelstva. Kdo asi tuto kampaň pro vypitého Zemana z Vysočiny financoval? Nakonec se povedlo, bohužel!!!
Bohužel, je hodně lidí, kteří si před volbami nezjistí informace o tom,koho vlastně volí, podlehnou mediální masáži, populistickým žvástům a dílo je dokonáno. Mafiáni mají zelenou. Jejich voliče vůbec nezajímalo, jakým způsobem "zázračně zbohatli".
| This discussion has been closed. |
Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta
#19991: - Re: Re: Podporuji pana prezidenta
" ale jeo sekretaríátní pisálci "....."jeho voliči už z obrovského procenta vůbec netučí, jak je možné, že mu dali hlas a i proto je potřeba tato petice".....jsi sjetý nebo emocionálně ujetý ?