MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#20101 NEJLEPŠÍ VOLBA NA PREZIDENTA

2014-11-30 13:41

 Monsignore

Prof. PhDr. Tomáš Halík, Th.D.

 

nevím o lepším člověku


Nepřihlášený uživatel

#20102

2014-11-30 13:42

Někdo to tady už psal,že mnozí lidé by rádi podepsali tuto petici,ale mají strach a cítí se ve velkém množství bezpečni!Proto je dobře,že nás stále přibývá,mnozí také rozeznají,že se něco špatného děje,pokud je to netrefí osobně!Mnohým to teprve musí dojít!Děkuji všem a hlavně vytrvejme!Zákon je na naší straně!(Prozatím)Richard Zatík!

Nepřihlášený uživatel

#20103 Re: NEJLEPŠÍ VOLBA NA PREZIDENTA

2014-11-30 13:46

#20101: - NEJLEPŠÍ VOLBA NA PREZIDENTA 

 Nejsi Tomáš Halík!Jsi nepřihlášený Hńup!Já jsem vědma!


Nepřihlášený uživatel

#20104 Re: Re: NEJLEPŠÍ VOLBA NA PREZIDENTA

2014-11-30 13:48

#20103: - Re: NEJLEPŠÍ VOLBA NA PREZIDENTA 

 Jsem vědma a Zeman je komunistická onuce!Vypadni z hradu onuce!


Nepřihlášený uživatel

#20105 Re:

2014-11-30 14:00

#20100: -  

 jenom nevolte druhého takového Zemana - někoho podobného reprezentování jako byli jeho předchůdci.


Nepřihlášený uživatel

#20106

2014-11-30 14:34

Podporuji tuto petici, prezidentovo chování překročilo meze tolerováníhodnosti.
Verim ze cesi jenom neveri politikum.

#20107 Neverim ze se cesi boji.

2014-11-30 14:38

Pan Richard Zatik v jeho komentari #20102 napsal ze mnozi lide by radi podepsali tuto PETICI

ale boji se a maji strach. Jestli pan Zatik ma skutecne pravdu a lide se boji napsat svuj nazor tak jako za komunistu, tak tomuto ceskemu narodu neni pomoci.Zeman obhajoval komunisty hned od zacatku protoze on je jeden z nich. ZEMANOVI KOMUNISTICKY SKANZENY.Podle nej jsou neskodni a pritom ta komunisticka rakovina skodii nyni kde muze.


Nepřihlášený uživatel

#20108

2014-11-30 14:49

Všude je to krucip*del snad každý desátý komentář o tom, že byl demokraticky zvolen, tak ho máme prý nechat být. V komentářích zde, v diskuzích napříč všemi zpravodajskými portály a tak dále.

Já chápu, že byl demokraticky zvolen! Ale snad nám milí spoluobčané dovolíte, abychom mohli demokraticky signovat petici (na což máme právo) a slavnostně ji předat osobně prezidentovi (na což máme právo, pustí-li nás k sobě na návštěvu).

Považujete nás za šašky? Fajn, jsme šaškové. Považujete nás za zrádce? Fajn, jsme zrádci. Jednáme ale plně v souladu se zákony této země, tak přestaňte pro změnu šaškovat vy s tím, že byl řádně zvolen a máme držet huby. Cítím při tom závan totáče a absolutně na takovéhle kecy neslyším. Komunisté byli po 40 let také řádně voleni a všichni museli držet hubu. Ta doba je, vážení soudruzi, pryč.

Roman Skácel
Hodonín

#20109 Re: Re: Re: Re: Re: Ještě dodám, je také potřeba otevřít diskusi, odkud Zeman ony lži, které prezent

2014-11-30 15:02

#20002: - Re: Re: Re: Re: Ještě dodám, je také potřeba otevřít diskusi, odkud Zeman ony lži, které prezentuje  

Zase se mýlíte, k demagogii je nezbytné mít důvod, už na první pohled ho nemám, dále platí, že být demagogem v rozhovoru dvou lidí je nemožné, demagogie je jednou z účinných zbraní hromadného ovlivňování.

Mrkněte na definici demagogie, ...už zase přeháníte... 

P.S. Není nezbytné přestřelovat, věřte mi, Pravdu je nejlepší trefit napřímo.

P.P.S. Přemýšlel jsem nad tou "oplzlostí", když jsem se byl dnes proběhnout. Došel jsem k závěru, že k oplzlosti je nezbytný fyzický kontakt mezi lidmi, být oplzlý v médiích, nebo virtuálně tak zřejmě není možné, a to s jedinou výjimkou, tedy, že byste přímo detailně musel popisovat nějakou konkrétní oplzlost, i pak by to bylo nejspíš jen "nechutně vulgární". :-) 


Nepřihlášený uživatel

#20110

2014-11-30 15:02

Čtěte v Hospodářských novinách: Michael Romancov:

"Interpolarita, nový typ světového (ne)řádu": Putinova silácká reakce může skončit úplně jinak, než si vysnil.


Nepřihlášený uživatel

#20111

2014-11-30 15:06

1.prosince-již zítra-na Václaváku,vystavíme červenou kartu Zemanovi!!!

1.prosince v 18 hod.na Václaváku, půjdeme na Hrad předat tuto petici za odstoupení Zemana!!!!

www.cervenetricko.cz

čtěte úvodní stranu této petice, moravští studenti 1.prosince také vystaví Zemanovi červenou kartu!


Nepřihlášený uživatel

#20112 Re: Re: Re: NEJLEPŠÍ VOLBA NA PREZIDENTA

2014-11-30 15:08

#20104: - Re: Re: NEJLEPŠÍ VOLBA NA PREZIDENTA 

 ty nejsi vědma a jsi hloupá onuce....a smrdíš...:-)


Nepřihlášený uživatel

#20113

2014-11-30 15:08

Ano - s červenou kartou proti Zemanovi - přidáme se i na Blanensku a Boskovicku

Roman Skácel
Hodonín

#20114 Re: Je to dlouhé, ale napsané vcelku hezky.....

2014-11-30 15:09

#20003: - Je to dlouhé, ale napsané vcelku hezky..... 

Pokud máte zájem o diskuzi, musíte být konkrétnější, nevím co a čím myslíte. :-)

Podle mě je spojení slov "bolševická ODS" dokonale hloupé a slovo "Klausismus" rádoby chytré, skoro jako čistonosoplena a sestrodruh, které alespoň něco znamenají.

Ani jedna z Vašich kombinací vůbec nic neznamená a proto v jakémkoli spojení s libovolnou myšlenkou, tuto pouze degraduje v nesmysl.


Nepřihlášený uživatel

#20115 Re: Neverim ze se cesi boji.

2014-11-30 15:10

#20107: Verim ze cesi jenom neveri politikum. - Neverim ze se cesi boji. 

" ZEMANOVI KOMUNISTICKY SKANZENY.Podle nej jsou neskodni a pritom ta komunisticka rakovina skodii nyni kde muze"...nauč se psát....máš tady hrubky fuj ...a obsah je slaboduchý


Nepřihlášený uživatel

#20116

2014-11-30 15:13

Aktuálně.cz: rozhovor s estébákem-starostou Duchcova Zbyňkem Šimberou, další důkaz o tom, že v ČSSD jsou bývalí komunisté a estébáci.Aby škodili, jsou schopní se spolčovat i s fašisty!!!!


Nepřihlášený uživatel

#20117 Re:

2014-11-30 15:14

#20108: -  

 ...signujte petici,jděte na Hrad,předejte petici....ale nedeklarujte,že potáhne z Hradu...to už zavání něčím jiným než demokracii


Nepřihlášený uživatel

#20118

2014-11-30 15:18

NE opilci a estébákovi Zemanovi, NE estébákovi a oligarchovi Babišovi!!!!

Roman Skácel
Hodonín

#20119 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-)

2014-11-30 15:19

#20047: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-) 

Jste moc hodná paní Jurkiová, ale nepřidělávejte si starostí, moc dobře jsem věděl, kam to lezu s inteligentním pohledem na věc a co mě tady bude čekat, pokud sem přinesu rozumnými argumenty neprůstřelnou hodně šílenou Pravdu o prezidentovi Zemnovi. Kupodivu to ujde, čekal jsem to horší.

Jinak moc hezká otázka, kdyby ji tak zodpověděli všichni, kteří sem přicházejí ukázat kulturnost občanů této země. :-)

Mějte krásný zbytek neděle.

 


Nepřihlášený uživatel

#20120 Re: NEJLEPŠÍ VOLBA NA PREZIDENTA

2014-11-30 15:20

#20101: - NEJLEPŠÍ VOLBA NA PREZIDENTA 

Halík je bohužel bohapustý žvanil, ač se tváří kdo ví jak kontemplativně. Je shromažďovatel informací, ve smyslu, že si toho hodně dokáže zapamatovat, ale jinak je to bohužel zoufalství. 

Pokud někdo z knězů tak Václav Malý, ale kněz nepřichází v úvahu v ateistické zemi. 


Nepřihlášený uživatel

#20121 Myslím, že jsem neuvedl bolševická ale post bolševická ODS, pokud jsem se upsal tak post bolševická.

2014-11-30 15:24

#20114: Roman Skácel - Re: Je to dlouhé, ale napsané vcelku hezky..... 

 ....Klausismu jsou ony "přemoudřelé ekonomické poučky" kterými Klaus častoval tuto zem. Trošku mi z toho vašeho příspěvku zavanula Klausova ODS, nic ve zlém :-).  Takový blb Zahradil je dones typickým produktem. 

FANDIM STUDENTUM

#20122 FANDIM STUDENTUM

2014-11-30 15:25

Kdyz jinak nemohou tak se ta pakaz tady ohani ceskym gramatickym zakonem.Svine bolsevicky na to ze mam vas rad jako vosu v nosu s tim me gramaticke chyby nemaji co delat.Zeman je parchant ,opilec a bolsevicky kun.Vas pan prezident Zeman me muze polibit prdel protoze tam kde zij,i prezidenta nemame.


Nepřihlášený uživatel

#20123 Ještě dodám, je také potřeba otevřít diskusi, odkud Zeman ony lži, které prezent

2014-11-30 15:31

Zase se mýlíte, k demagogii je nezbytné mít důvod, už na první pohled ho nemám, dále platí, že být demagogem v rozhovoru dvou lidí je nemožné, demagogie je jednou z účinných zbraní hromadného ovlivňování.

Mrkněte na definici demagogie, ...už zase přeháníte... 

:-)  K čemusi mne nabádáte a to bez jakéholikv argumentu který by vás k tomu opravňoval, tedy v tomsto směru by Vás Zeman označil za demagoga, já nikoliv.  Asi bych se v přímém rozhovoru pokusil zjistit, jestli si neděláte srandu. 

P.S. Není nezbytné přestřelovat, věřte mi, Pravdu je nejlepší trefit napřímo.

:-) to je sakra zábavná věta, skoro jako bych slyšel Václava Klause, v jeho slavných dobách :-)

P.P.S. Přemýšlel jsem nad tou "oplzlostí", když jsem se byl dnes proběhnout. Došel jsem k závěru, že k oplzlosti je nezbytný fyzický kontakt mezi lidmi, být oplzlý v médiích, nebo virtuálně tak zřejmě není možné, a to s jedinou výjimkou, tedy, že byste přímo detailně musel popisoval nějakou konkrétní oplzlost, i pak by to bylo nejspíš jen "nechutně vulgární". :-) 

:-) viz výše, zavání mi i tato poznámka slavnými diskusemi Václva Klause. :-)  Bez urážky, odhaduji vás na panelák, matka učitelka a tedy min. z části bolševiká rodinka. Ale jinak vaše zdejší úvahy čtu vceku rád. 


Nepřihlášený uživatel

#20124 Re: Re:

2014-11-30 15:32

#20117: - Re:  

Nedávejte mi do úst něco, co jsem nikdy neřekl.

Chci slušně protestovat. Chci, aby si své přehmaty uvědomil a sám odstoupil. Jak by už ostatně dávno udělal prezident jakékoliv jiné civilizované země po takové sérií vystupů a ventilovaných názorů (někdy i v rozporu se zahraniční politikou České republiky).


Nepřihlášený uživatel

#20125 Re: Re: Neverim ze se cesi boji.

2014-11-30 15:37

#20115: - Re: Neverim ze se cesi boji. 

 JSI PROSTE SRACKA KTERA OVLADA PRAVOPIS.JDI DO PRDELE A NEVANDRUJ DO LIDI KOZOMRDE.