MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#17138 Re: Já vždy všechny charakteristiky,

2014-11-24 14:17

#17125: jm - Já vždy všechny charakteristiky,  

Směšné není srovnávat Zemana s Gottwaldem, směšní jsou jen lidé, kteří to ani neumí jako aktuálně perfektní paralelu pochopit. Stačí si jen odpovědět, kde aktuálně Zeman dlí a kde dlel Gottwald myšlenkami 24 hodin denně (budil se prý ze snů zcela mokrý) celé roky. Oba pili (pijí) českou Extraligu svojí doby...

Můžete mi vysvětlit, proč prezident ČR, nejvyšší ústavní činitel v zemi, upozorňuje na kapelu (a její stránky, které jste si patrně vychutnal(a)), kterou jste navíc vcelku přesně definoval(a), širokou veřejnost v naší zemi?

A to v přímém přenosu veřejnoprávního celoplošného rádia, přičemž velmi vulgárně a ještě při tom lhal o slovech, která texty jejich sprostých a povrchních písní, též obsahují?

Budu se fakt těšit, jak to čtete politicky, jm... :-)

Odpověděl jsem na Váš příspěvek jen proto, že vím jistě, že si s paní Logikou netykáte, dokonce ji ani neznáte osobně, o panímámě Racionalitě ani nemluvě, tu neznáte ani z rychlíku... 

Odpovědi

jm

#17169 Re: Re: Já vždy všechny charakteristiky,

2014-11-24 15:49:50

#17138: Roman Skácel - Re: Já vždy všechny charakteristiky,  

" Směšné není srovnávat Zemana s Gottwaldem"... myslím si,že je to směšné ,když srovnám v jaké době a v jakých volbách byli oba zvoleni....

"Oba pili "...to pil i pan Havel...a pil hodně,ale jeho obdivovatelé ,kteří jsou na  stráži jeho odkazu...fuj...(to komunisté dělali také,ale s odkazem V.I.Lenina) to nejsou schopni akceptovat a přiznat si ,že byl taky jenom člověk

"upozorňuje na kapelu"....nelíbili se mi jeho poznámky k Pussy Riot ,mohl to říct slušně,ale já je také nepovažuju za politické vězně....ovšem měl dát na uvážení ostatních, jestli jsou nebo nejsou

a na závěr osobní poznámka....nevím z čeho jste vydedukoval ,že nemám logické a racionální myšlení .....ale nebudu se s Vámi přít...je to Váš názor a já Vám ho nebudu vyvracet  :-))