MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

jm

#17169 Re: Re: Já vždy všechny charakteristiky,

2014-11-24 15:49

#17138: Roman Skácel - Re: Já vždy všechny charakteristiky,  

" Směšné není srovnávat Zemana s Gottwaldem"... myslím si,že je to směšné ,když srovnám v jaké době a v jakých volbách byli oba zvoleni....

"Oba pili "...to pil i pan Havel...a pil hodně,ale jeho obdivovatelé ,kteří jsou na  stráži jeho odkazu...fuj...(to komunisté dělali také,ale s odkazem V.I.Lenina) to nejsou schopni akceptovat a přiznat si ,že byl taky jenom člověk

"upozorňuje na kapelu"....nelíbili se mi jeho poznámky k Pussy Riot ,mohl to říct slušně,ale já je také nepovažuju za politické vězně....ovšem měl dát na uvážení ostatních, jestli jsou nebo nejsou

a na závěr osobní poznámka....nevím z čeho jste vydedukoval ,že nemám logické a racionální myšlení .....ale nebudu se s Vámi přít...je to Váš názor a já Vám ho nebudu vyvracet  :-))

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#17209 Re: Re: Re: Já vždy všechny charakteristiky,

2014-11-24 16:40:36

#17169: jm - Re: Re: Já vždy všechny charakteristiky,  

Paní, víte proč si myslím, že Vaše příspěvky jsou iracionální a nelogické (vůči mě alespoň slušné, za což jediné děkuji, sprosťáren od prezidentových vstoupenců už jsem si užil na mnoho let dopředu)?

Ať se Vás zeptám na cokoli, nikdy mi neodpovíte, uhnete meridu věci, které jde na dřeň problému, čímž ten problém jménem Zeman prostě odmítáte vidět. Nejdříve jsem si myslel, že je to vědomé, aktuálně se domnívám, že podvědomé...

Vždyť stačí si přečíst na co se Vás ptám v předchozím příspěvku a pak si přečíst svoji odpověď, na kterou odpovídám já nyní. Co je na Vaší odpovědi logické a racionální (rozumné)?

Řeknu Vám to. ŇYC.

P.S. Musela byste totiž přiznat veřejněji, že ani nevíte, proč vlastně Zemana podporujete, že je nepodporovatelný někým, kdo má všech pět pohromadě, nejen občany, kteří jsou iracionálnost sama a kterými se to zde jen hemží...

P.P.S. A ještě jeden postřeh, "hájit Zemana NIČÍM", můžete jen tehdy, pokud iracionalitou a nelogičností shodíte vše kolem něj, aniž by se Zemana to kataklizma Vašeho jaderného bombardování logiky jiných, byť jen dotklo.

Pokud nerozumíte, je to s ohledem na podstatu výše sděleného "skoro jedno", pokud ano, je Váš postoj prostě LOGICKY iracionání...