MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

jm

#17125 Já vždy všechny charakteristiky,

2014-11-24 13:24

#17101: - Re: Re: Máte snad jiné vysvětlení nesouladu Ústavy a to, že je Miloše Zeman na Hradě a tam to vypadá 

 Putin nerozpoutal válku na Ukrajině....ukradl Krym(pokud vím,lidé na Krymu se chtěli k Rusku připojit,ale možná víte víc než já)....Pussy Riot nepovažuju stejně jako prezident za politické vězně ,ostatně není to ani hudební skupina...pokud se Vám líbí jejich písně,soulož v muzeu ,extempore v chrámu,kradení kuřete v samoobsluze,je mi to jedno....nesrovnávejte rok 1948 a 2014...Gottwalda a Zemana...je to směšné a nedůstojné....

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#17128 Odkud víte, že lidé na Krymu chtěli být součástí Ruska? Jak jste na to přišla?

2014-11-24 13:36:05

#17125: jm - Já vždy všechny charakteristiky,  

 Proto tedy musel být Krym okupován? Proto tam bylo vyměněno celé poltiické vedení? Proto byly otázky "referenda" naprosto nesmyslné, kdy druhá nebyla vůbec realizovatelná? Proto se Rusko závázalo k neměnností hranic Ukrajiny? Existuje vůbec stát na světě, který by dovoloval ústavou měnit okresu hranice státu?  Existuje stát, kde by se okres mohl v souladu s právem odtrhnout a přičlenit se k jiné zeni či dokonce k zemi okupanta? 

Vy stejně zrůda Miloš Zeman nepodléháte ruské propagandě, vy jí tvoříte. 


Nepřihlášený uživatel

#17129 Nedůstojné je, že to nyní na Hradě vypadá jak za Gottwalda, to je nedůstojné a co více....

2014-11-24 13:38:37

#17125: jm - Já vždy všechny charakteristiky,  

 ....je to v rozporu s Ústavou a to je potřeba řešit. 

Roman Skácel
Hodonín

#17138 Re: Já vždy všechny charakteristiky,

2014-11-24 14:17:26

#17125: jm - Já vždy všechny charakteristiky,  

Směšné není srovnávat Zemana s Gottwaldem, směšní jsou jen lidé, kteří to ani neumí jako aktuálně perfektní paralelu pochopit. Stačí si jen odpovědět, kde aktuálně Zeman dlí a kde dlel Gottwald myšlenkami 24 hodin denně (budil se prý ze snů zcela mokrý) celé roky. Oba pili (pijí) českou Extraligu svojí doby...

Můžete mi vysvětlit, proč prezident ČR, nejvyšší ústavní činitel v zemi, upozorňuje na kapelu (a její stránky, které jste si patrně vychutnal(a)), kterou jste navíc vcelku přesně definoval(a), širokou veřejnost v naší zemi?

A to v přímém přenosu veřejnoprávního celoplošného rádia, přičemž velmi vulgárně a ještě při tom lhal o slovech, která texty jejich sprostých a povrchních písní, též obsahují?

Budu se fakt těšit, jak to čtete politicky, jm... :-)

Odpověděl jsem na Váš příspěvek jen proto, že vím jistě, že si s paní Logikou netykáte, dokonce ji ani neznáte osobně, o panímámě Racionalitě ani nemluvě, tu neznáte ani z rychlíku...