MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Sakuranbo

#16557 Re: Re: Re: Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda

2014-11-23 10:22

#16538: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda.... 

 Velmi pěkně a výstižně napsáno.

Jen malou poznámku k prezidentským volbám 2013.

Počet oprávněných voličů: 8 424 235.

Počet hlasů pro Miloše Zemana: 2 717 405.

Výsledek: Miloš Zeman získal 32,257 procenta hlasů.

Což je necelá třetina oprávněných voličů.

Vím, že politici mají rádi trochu jinou aritmetiku, ale my chceme vidět věci v reálném kontextu, že. 

Tohoto výsledku MZ dosáhl, když přišel po letech strávených mimo politiku, ještě před tím, než se začal "projevovat".

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#16570 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je z

2014-11-23 10:45:19

#16557: Sakuranbo - Re: Re: Re: Re: Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda 

Rozumím a samozřejmě o tom, co píšete, vím. Považuji to za velmi důležité a jsem rád, že jste to sem přinesl. Kde je příčina nezájmu o volby a nechuť k politice obecně?

Pravdou podle mě je, že právě TOHLE je...

...účelem cíleného a dlouhodobého ROZDĚLOVÁNÍ občanské společnosti u nás! Mydlíme se tak mezi sebou, místo abychom vyhnali politické papaláše z politiky. Mnohé po celoživotním díle, které dokonale straší. Vysilujeme se navzájem a politicky vyčerpáváme tak, že už nám před volbami může nalhat kdo chce, co chce...

P.S. Pokud bude volební účast přes 70%, přestanou v naší zemi být slepé uličky, např. přestanou komunisti zavazet v politice u nás přirozeně a zjistíme velmi snadno, co ve skutečnosti tento národ požaduje.

Do té doby zjistíme jen to, co požadují jeho menšinoví zástupci, řekněme "ideologičtí volitelé", tedy jádra politicky polarizovaných částí občanské veřejnosti...

A o tom to je!