RODIČE A JEJICH DĚTI S HANDICAPEM

Quoted post

Barbora Krzysica
Autor této petice

#22 Re: Re:

2014-11-22 10:20

#21: lidka - Re:  

 Lidko, jestli tam vidíš chyby byla bych ráda , kdyby si je jsem napsala. Protože já a Alenka, jsme to sepisovali po tel. a věř že to je hodně náročné, když máš doma ležáčka a 2 děcka postižené a odbíháš. Budu ráda když nám to jsem napíšeš a já to opravím!! děkuji

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#26 Re: Re: Re:

2014-11-22 13:27:36

#2Barborko2: Barbora Krzysica - Re: Re:  to neni nic proti nikomu ja nikde hrubky nehledam a nikoho nekontroluji a muj koment jsi si spatne precetla nebo spatne pochopila ja sama pisi s hrubkama jč.je ma slabost tak nesnasim kdyz v komentech kde jde o vazne veci se obevi kritika na pravopis a odvadi od podstaty dulezitych veci .Preji prijemny den a vse na pohodu Lidka ....... to se tykalo komentu nekde v predu

 

 

Barbora Krzysica
Autor této petice

#48 Re: Re: Re:

2015-01-08 15:30:03

#22: Barbora Krzysica - Re: Re:  

 Dobrý den Lidko! 

Touto cestou vás moc prosím o spojení se mnou. Tato petice nic pro ty strašáky na hoře nic neznamená :(! Proto tuto petici chci předělat na dopis a zaslat je Krásovi, obundsmanovi, a ministrině soc. věcí. Byla bych ráda kdyby jste mi s tím pomohla. Alenka je v těžký životní situaci, a nemá na to čas a ani náladu což ji rozumím!

Můj kontatk KoubovaBara@seznam.cz 

                   tel: 774203869

Děkuji a budu ráda když mi pomůžete děkuji