MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#16052 Nikoliv, mojí rodiče a dokonce ani jejich rodiče nikdy nebyli komunisty......

2014-11-22 10:10

#16047: - Re: Vy komunisté máte vždy plná ústa demokracie a obhajoby "těch co mají jiný názor" a jakmile... 

 .....Já jednoznačně vidím, jak je demokracie úžasná, jak je to život sám ne nějaké hraní si na život, jako když jej určuje komunistická stran, která na tento život také vydává bony. 

Jsem si ale vědom, že nebolševických rodin (prarodiče, rodiče a děti nebolševici), je v této zemi žalostně málo, nic to nemění na tom, že tu jsme a nic to nemění na tom, že je potřeba hájit hodnoty demokracii. 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16054 Re: Nikoliv, mojí rodiče a dokonce ani jejich rodiče nikdy nebyli komunisty......

2014-11-22 10:13:17

#16052: - Nikoliv, mojí rodiče a dokonce ani jejich rodiče nikdy nebyli komunisty...... 

"Jsem si ale vědom, že nebolševických rodin (prarodiče, rodiče a děti nebolševici), je v této zemi žalostně málo, nic to nemění na tom, že tu jsme a nic to nemění na tom, že je potřeba hájit hodnoty demokracii."

Není jich málo!!! Jsou to mnozí slušní lidé, kteří se jen prostě dost neprojevují nahlas, takže se o nich tolik neví.


Nepřihlášený uživatel

#16060 Re: Nikoliv, mojí rodiče a dokonce ani jejich rodiče nikdy nebyli komunisty......

2014-11-22 10:35:54

#16052: - Nikoliv, mojí rodiče a dokonce ani jejich rodiče nikdy nebyli komunisty...... 

 veď Vám, čo sa tu falošne pohorčujete nad "vulgárnymi" výrokmi pána Zemana, ani o nič iné nešlo, než o to, aby ste mohli na Západ za "tuzexovým" tovarom... aká demokracia... akurát ste chceli "nasýtiť svoje materiálne potreby", fronty na banány sú dodnes Vás hlavný argument za demokraciu... Chudáčikovia s hodnotami nie implatnovanými či implementovanými  do duše (zdravím tú paniu, čo mi poskytla tento vďačný materiál na spracovanie:)), ale s amputovanou dušou:-D.