Zrušení Taxisova příkopu-stroje na zabíjení koní.

Quoted post

Stanislav Vynášel

#1

2014-11-21 14:17

Jeden kůň za deset let neni moc. Během jednoho léta zabiju na svém těle kolem 500 komárů a nikdo proti tomu petice nesepisuje. V českém právním řádu došlo k zásadním chybám, kdy už zvířata nespadají do kategorie "věc". Mrtvýho koně tu někdo řeší, ale mrtvé komáry nikdo. A to mají snad být kroky ke spravedlnosti? Hanba. Když mi pes rozkouše papuče, tak prostě zaslouží nakopnout, aby si pamatoval, že to dělat nemá. A teď mi někdo chce tvrdit, že mě za takovou výchovu psa hodlá popotahovat po soudech? Je smutné, kam se společnost a její myšlení řítí.

Taxis samozřejmě ponechat jak je, bez něj by ty dostihy už nebyly zábava.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2014-11-21 14:37:58

#1: Stanislav Vynášel -  

 To je teda HODNĚ UBOHÁ "ZÁBAVA"


Nepřihlášený uživatel

#3 Re:

2014-11-25 08:07:33

#1: Stanislav Vynášel -  

 Jste tyran a samozřejmě byste měl být souzen za týrání zvířat, pokud takto "vychováváte" svého psa. A že tam zůstal jeden kůň za 10 let, není pravda. I já zastávám názor, že je to zvrhlá zábava sázkařské lobby.

 


Nepřihlášený uživatel

#4 Re:

2014-11-25 10:47:26

#1: Stanislav Vynášel -  

 ježíš, další duševní mrzák ...... nemá smysl komentovat, na každého jednou dojde


Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2014-11-25 12:54:40

#1: Stanislav Vynášel -  

 Bože...vy jste chudák...

Pavla

#21 Re:

2014-12-02 14:19:19

#1: Stanislav Vynášel -  

 Vaš názory jsou ubohé jako Vy sám, pokud se domníváte, že člověk není živočich a savec a tudíž, že je něco vyššího než ostatní živí tvorové, tak by jste si měl osvěžit své znalosti.Homo sapiens je pouze jedbním z živočichů v ekosystému a to Vás určitě neopravňuje uvažovat o zvířatech jako o věci, potom by jste musel uznat, že i Vy sám jste věc !!!!! Kopat do psa je týrání zvířete a pokud Vy se takto chováte porušujete zákon a hlavně VY SÁM JSTE NEVYCHOVANÝ,požádejte Vaše rodiče, aby Vám nakopaly, pokud to považujete za účinnou metodu na psa, snad to pomůže i Vám !!!!Koně tu nejsou od toho , aby nám lidem zajišťovali ubohou zábavu, jsou to skvělá a inteligentní zvířata a nic nás neopravňuje, je pro svou " zábavu" mrzačit a zabíjet 


Nepřihlášený uživatel

#32 Re:

2018-05-02 17:09:23

#1: Stanislav Vynášel -  

Když vám něco udělá děcko tak ho asi taky nakopnete. Super výchova. Proč by mělí koně umírat kvůli přiblblé zábavě lidí. Mohli by jsme zkusit zvířata nevyužívat,. Mají právo na svobodný život stejně jako vy.

Káťa Václavčíková

#34 Re:

2020-04-15 17:11:23

#1: Stanislav Vynášel -  

A ty koně vám rozkousaly papuče aby zemřely ??

arogant

#35 ty zkruvenče!!

2020-10-11 17:17:01

#1: Stanislav Vynášel -  

Kdyby jsi měl aspoň tolik morálky a psal skutečnosti. Od roku 2010 je to 3. kůň, který zaplatil životem.

Dofám, žě tě někde srazí auto, a budeš si do konce života slintat na nohy aby jsme se ti mohli každý den vysmívat.

aja

#37 Re:

2020-10-12 07:24:33

#1: Stanislav Vynášel -  

Jste zly clovek


Nepřihlášený uživatel

#39 Re:

2020-10-13 11:28:10

#1: Stanislav Vynášel -  

Vás by měli nakopnout a položit na ten Taxis. To bych se pak na pardubickou rád podíval.😁