Odvolání generálního ředitele České televize ing. Petra Dvořáka

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#257 Re: Re: Re: Re: CENZURA v komentářích

2014-11-20 15:24

#256: - Re: Re: Re: CENZURA v komentářích 

 Já nikoho "nepanadám". Akorát mi bylo líto, že jste můj příspěvek přiřkl nějakému Švábíkovi.  To je ona chorobná podezíravost zvaná paranoia.

Abychom ale neutíkali od tématu, ČT je krajně neobjektivní a koleduje si o exemplární trest, souhlasíte?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#258 Re: Re: Re: Re: Re: CENZURA v komentářích

2014-11-20 15:32:55

#257: - Re: Re: Re: Re: CENZURA v komentářích 

 Aha, to č. 240 je vaše, ok. Já si jen hledal vysvětlení proč můj příspěvek, který neobsahoval jedinou vulgaritu a nikoho nenapadal byl smazán a váš tam "vesele" visí dál. Sorry.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-20 15:35:13



Nepřihlášený uživatel

#260 Re: Re: Re: Re: Re: CENZURA v komentářích

2014-11-20 15:42:00

#257: - Re: Re: Re: Re: CENZURA v komentářích 

 Exemplární trest? To snad až takto bych to nenazval. Zpravodajství není ideální, hlavní zpravodajství Události je přímo otřesné výběrem a řazením reportáží. Určitě to nějakou nápravu nutně potřebuje. Ale s textem petice jako celkem se ztotožnit nemohu (např. úmyslná dehonestace prezidenta, ten si to dělá sám), takže nepodepisuji, protože nechci, aby se z té petice stal požadavek na glorifikaci Ruska a cenzurování kritiky prezidenta. A to, jak autor petice maže kritické a přitom nevulgární příspěvky (nejen ten můj, ale i další), mne utvrzuje v tom, že tuto petici opravdu podepsat nemohu.