Odvolání generálního ředitele České televize ing. Petra Dvořáka


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-11-15 22:06

Není možné, aby se veřejnoprávní televize chovala, jako soukromé medium.

Nepřihlášený uživatel

#2 Pokrytecká petice

2014-11-15 22:07

"(2) Hlavními úkoly veřejné služby v oblasti televizního vysílání jsou zejména

a) poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názorů, ..."

 

Trošku si ta petice protiřečí. Na jednu stranu trvá na dodržování vyvážených a všestranných informací, na druhé straně kritizuje, že někdo dostal prostor pro vyjádření.

jaroslav Švábík
Autor této petice

#3 Re: Pokrytecká petice

2014-11-15 22:24

#2: - Pokrytecká petice 

 Prostor pro vyjádření snad, ovšem této deviantní skupině byl ve veřejnoprávní ČT věnován celý pořad, navíc zatížený náklady na výpravu redaktorky Tvarůžkové do UK... Takové důležitosti Pussy Riot určitě nedosahují a v tom spatřuji ten záměr, tedy dehonestaci prezidenta.

Okolojdoucí

#4

2014-11-16 00:15

V té České televizi jsou fakt č u r á c i. Několikrát jsem jim psal, ale marně. Naposledy kvůli tomu buzerantovi Moravcovi. Zneužívají obrazovku. Však zaměstnanci Ćeské televize patří k pražské lumpenkavárně. Jsou to lidé nehodny úcty. Neplatit koncesionářské poplatky, to by chtělo.

Maxx

#5 Re: Pokrytecká petice

2014-11-16 07:09

#2: - Pokrytecká petice 

 vyvážené, tam jste trefil hřebíček na hlavičku. Zatím to vypadá jako štvanice ČT  na prezidenta. Jinak tím, že dávají takový prostor těm "umělkyním", nepřímo navádí naše děti, že chování těch " umělkyní" je v pořádku a vcelku normální. A to já ze svých odvodů platit opravdu nechci, to už je za hranou vytvářet ve veřejnoprávním médiu takové celebrity. A to jsem prezidenta ani nevolil.

jaroslav Švábík
Autor této petice

#6 Re: Re: Pokrytecká petice

2014-11-16 07:28

#5: Maxx - Re: Pokrytecká petice 

 Zdravím, souhlasím že podsouvání takových "vzorů" jako je Pussy Riot je nebezpečné i pro mládež, veřejná instituce jim vlastně říká že takovéto chování je nejen normální, je dokonce žádané. Já jen doufám že si v ČR mladí lidé nebudou brát tento příklad a nebudou ve jménu demokracie provokovat obscéními akcemi typu "Jak ukrást kuře".


Nepřihlášený uživatel

#7 Re:

2014-11-16 07:37

#4: Okolojdoucí -  V té České televizi jsou fakt č u r á c i.

 Máte slovník jako náš prezident


Nepřihlášený uživatel

#8 Re: Re: Re: Pokrytecká petice

2014-11-16 07:39

#6: jaroslav Švábík - Re: Re: Pokrytecká petice  Zdravím, souhlasím že podsouvání takových "vzorů" jako je Pussy Riot je nebezpečné i pro mládež

 Pussy Riot první "vytáhl" prezident.,-)

jaroslav Švábík
Autor této petice

#9 Re: Re: Re: Re: Pokrytecká petice

2014-11-16 07:49

#8: - Re: Re: Re: Pokrytecká petice 

Pussy Riot v ČR vynáší do nebes už delší dobu pravdoláskaři typu Kocába nebo Schwanzenberga, prezident se jen pokusil vyvrátit mýtus šířený ČT o politických vězeňkyních. Kdyby Česká televize přinesla pravdivý obraz této skupiny tak se o ně nikdo nezajímá, to ale není evidentně v zájmu ČT. 


Nepřihlášený uživatel

#10 Re: Pokrytecká petice

2014-11-16 08:22

#2: - Pokrytecká petice 

TY si zamestnanec ČT? Veď už aj človek mdlého rozumu vidí ,že si z ČT urobil niekto hlasnú trúbu a objektivita sa dávno z tohoto média vytratila....tak si tie kecy nechaj pre svojho chlebodarcu,TÁTO PETICIA JE V PORIADKU ,škoda ,že nie som občan Českej republiky ,hneď by som túto petíciu podpísal..... 


Nepřihlášený uživatel

#11

2014-11-16 08:55

Přeji si objektivní informace a odsuzuji vymývání
mozků účelovým jednostranným tlacháním.

Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Re: Pokrytecká petice

2014-11-16 09:29

#3: jaroslav Švábík - Re: Pokrytecká petice 

 Zemana nelze dehonestovat.Opilec,sprosťák, mstitel a ostuda státu nepatří do čela státu. Jeho zásluhou senám celý svět směje a nikdo nás neuznává!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#13 Re: Re: Pokrytecká petice

2014-11-16 09:34

#5: Maxx - Re: Pokrytecká petice 

 a to že Zeman neustále lže a skresluje pravdu je v pořádku?


Nepřihlášený uživatel

#14

2014-11-16 09:48

Nejen odvolání ředitele ČT ale i všech , kteí se takto podílejí na této kampani. Vím že Zeman není ideál, ale tato dehonestace a způsob vyjadřování ne o presidentovi, ale o člověku je bezskrupulózní a není hodné veřejného média. A to ho nejvíc pomlouvají takoví, kteří jsou sami ožralí v jednom kuse a vědí o tom všichni, kteří se jen trochu zajímají o dění ve státě. Tento můj příspěvk bych chtěl ještě doplnit. Abych nebyl jednostranný, chci tak postavit proti zesměšňování pana Schwarzenberka jako člověka. Jako politika ho sice neberu, ale jako čloěka někoh označovat jak.o poserplína atd. je pod lidskou důstojnost. Takže je potřeba se postravit obecně proti zesměšňování každého člověka pro jeho lidské problémy, do nich chtě nechtě může spadnout každý ať mladý nebo starý. Takže kritizovat ano a v každém případě, ale napadat někoho pro jeho zdravtní problémy to určitě nepatří k dobbrému chování. Stejně dopadne nakonec i pan Kalousek, protože si ho normální lidé nemohou vážit, protože ion se takto vyjadřuje. Takový lidem opravdu, aby se dostali sami do stejní situace, aby nakonec zakusili stejným dílem, jak se chovali sami.


Nepřihlášený uživatel

#15

2014-11-16 10:14

Zde si tvoří zákony Ti kteří si pro svou potřebu řídí policii a Českou televizi zde musíme hlavně odvolat zákony které si stvořili pro svou potřebu zločinné vlády za posledních 25 let!
jaroslav Švábík
Autor této petice

#16 Re:

2014-11-16 10:19

#15: -  

 To by byl běh na hodně dlouhou trať, odvolání p. Dvořáka je v tomto směru efektivnější.


Nepřihlášený uživatel

#17

2014-11-16 10:41

Obecně je na tom ČT na tom již dlouho velmi zle. Akorát si také myslím, že to není jenom o tomhle Dvořákovi, ale podhoubí je zahnilé zcel úmyslně dalšími stranami, kteří to takhle nádherně ovládají. Jde to pomalu, ale jistě směrem a programem, která tu je tak nějak namalován.

Nepřihlášený uživatel

#18

2014-11-16 10:57

Mediální útok na prezidenta je mediální útok na českou státnost. Ředitel ČT musí být odvolán stejně jako ředitel  sekce zpravodajství v ČT.


Nepřihlášený uživatel

#19 Re:

2014-11-16 11:07

#18: -  

 Zemanovy neustálé lži vždy a o všem jsou co? Že ČT na prezidentovy lži poukáže, tak je třeba za to ČT potrestat, nebo ještě lépe zcela zrušit, aby si Zeman mohl v klidu lhát a spodina čtvrté cenové mu mohla nerušeně aplaudovat?

jaroslav Švábík
Autor této petice

#20 Re: Re:

2014-11-16 11:09

#19: - Re:  

 Zkuste být konkrétnější.


Nepřihlášený uživatel

#21 Re: Re: Pokrytecká petice

2014-11-16 11:16

#10: - Re: Pokrytecká petice 

 Starej se o radši Fica, ty slovenský kozomrde.


Nepřihlášený uživatel

#22 Re: Re: Re: Pokrytecká petice

2014-11-16 11:38

#21: - Re: Re: Pokrytecká petice 

Chééé,a čo ja mám s FICOM??? ..ČT je neobjektívna ,tak čo do toho háč nejakého politika...ttoto je presne ten alibizmus a pre takýchto ľudí si ako ty sú ľudia neustále v sračkách...PS: tie lieky čo ti predpísal tvoj lekár musíš brať pravidelne  a nie naraz ,lebo ti to v hlave robí potom paseku...pekný deň....

 


Nepřihlášený uživatel

#23 K čemu nám je jednostranná veřejnoprávní televize?

2014-11-16 11:45

A ještě navíc - jsme nuceni jí platit ze mzdy, kterou si vyděláváme! Tato televize nás neinformuje objektivně, ale jednostranně. Překrucuje skutečnosti a uvádí mnoho občanů v omyl. Je to prospěchářská a matoucí televize, ale rozhodně ne - objektivní!  Nepřenáší nám právě aktuální informace, ale úmyslně je skrývá.  Vyházet vedení ČT a zrušit koncesionářský poplatek!


Nepřihlášený uživatel

#24 Re: K čemu nám je jednostranná veřejnoprávní televize?

2014-11-16 11:49

#23: - K čemu nám je jednostranná veřejnoprávní televize? 

 Čeho docílíte zrušením koncesionářského poplatku kromě toho, že si dáte v hospodě o nějaké pivo víc? Pokud požadujete zrušení placení koncesionážských poplatků, tak předpokládám, že víte, jak veřejnoprávní média financovat.

poctivý čtenář

#25 Re: Re:

2014-11-16 11:53

#19: - Re:  

 Jste zrovna tak stejný , jako mnoho dalších nenávistných lidí.Bezskrupulózní sprosťák, který nepožívá svůj mozek. Když kritizujete Zemana, tak byste měl sledovat politiku ne momentálně a reagovat nepřiměřeně, ale posuzovat celou dobu a vývoj v republice. Dlouho jsem je četl příspěvky čtenářů, ale nikdy jsem nereagoval a dělal jsem si vlastní názor na všechno dění. Musím říci, že ale v poslední době mi je z některch příspěvků smutno a říkám si, že snad Ti, co takto píšou, nemůžou být občany této země. Zdá se mi že dříve takoví lidé ani nebyli. Toť vše a zamyslete se prosím nad sebou. Nejdříve se nadechněte a nechte si všechno projít hlavou a pak teprve pište. Bude to všem jen ku prospěchu.