Odvolání generálního ředitele České televize ing. Petra Dvořáka


Nepřihlášený uživatel

#251

2014-11-20 14:30

Česká televize musí být objektivní, nesmí se bát říkat pravdu a skutečnosti nazývat pravými jmény. Stále také v naprosté většině zveřejňuje názory lidí s vysokými platy na problémy běžného života, nikoliv obyčejných lidí. Pochopitelně, že velmi dobře placení odborní poradci bank, nebo poslanci, mají jiné názory a úsudky, než obyčejní lidé, zejména důchodci. Objektivita také ČT schází při ekonomických informacích o skutečných exportních možnostech pro firmy z ČR v Asii, například ve Vietnamu. Marcel Winter.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-20 14:48



Nepřihlášený uživatel

#253 Re: CENZURA v komentářích

2014-11-20 14:51

#252: - CENZURA v komentářích 

 Pravděpodobně je autorem příspěvku 240 sám pan Švábík, jen při jeho vkládání nebyl přihlášen.


Nepřihlášený uživatel

#254 Re: Re: CENZURA v komentářích

2014-11-20 14:59

#253: - Re: CENZURA v komentářích 

 Trpíte paranoiou pane, jesli víte, co to je.

Pozn.: Není to sprosté slovo, je to porucha osobnosti.

Držte se tématu. Souhlasíte se signatáři, že ČT lže, jako když Rudé právo tiskne? Jestli ano, je třeba to podepsat. Víme?

 


Nepřihlášený uživatel

#255 Re: Re: Re: CENZURA v komentářích

2014-11-20 15:09

#254: - Re: Re: CENZURA v komentářích 

 Netrpím paranoiou (asi nevíte, co to je), byl mi opravdu odstraněn příspěvek, který nebyl vulgární, nikoho neurážel! Dokázat vám to již nemohu, protože ten příspěvek byl autorem petice z neznámého důvodu smazán.

 

No, z neznámého ... jak píšu výše, pan Švábík při své bezbřehé demokratičnosti, objektivnosti a tolerance nesnese jiný názor.


Nepřihlášený uživatel

#256 Re: Re: Re: CENZURA v komentářích

2014-11-20 15:11

#254: - Re: Re: CENZURA v komentářích 

 Jakmile nemáte argument, tak jen urážíte a panadáte. To pěkně ukazujete, jaký typ lidí podepisuje petici, která se snaží volat po objektivitě. Sám jiný názor nesnesete a jedince s odlišným názorem označíte za duševně chorého. Opravdu krásné.


Nepřihlášený uživatel

#257 Re: Re: Re: Re: CENZURA v komentářích

2014-11-20 15:24

#256: - Re: Re: Re: CENZURA v komentářích 

 Já nikoho "nepanadám". Akorát mi bylo líto, že jste můj příspěvek přiřkl nějakému Švábíkovi.  To je ona chorobná podezíravost zvaná paranoia.

Abychom ale neutíkali od tématu, ČT je krajně neobjektivní a koleduje si o exemplární trest, souhlasíte?


Nepřihlášený uživatel

#258 Re: Re: Re: Re: Re: CENZURA v komentářích

2014-11-20 15:32

#257: - Re: Re: Re: Re: CENZURA v komentářích 

 Aha, to č. 240 je vaše, ok. Já si jen hledal vysvětlení proč můj příspěvek, který neobsahoval jedinou vulgaritu a nikoho nenapadal byl smazán a váš tam "vesele" visí dál. Sorry.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-20 15:35



Nepřihlášený uživatel

#260 Re: Re: Re: Re: Re: CENZURA v komentářích

2014-11-20 15:42

#257: - Re: Re: Re: Re: CENZURA v komentářích 

 Exemplární trest? To snad až takto bych to nenazval. Zpravodajství není ideální, hlavní zpravodajství Události je přímo otřesné výběrem a řazením reportáží. Určitě to nějakou nápravu nutně potřebuje. Ale s textem petice jako celkem se ztotožnit nemohu (např. úmyslná dehonestace prezidenta, ten si to dělá sám), takže nepodepisuji, protože nechci, aby se z té petice stal požadavek na glorifikaci Ruska a cenzurování kritiky prezidenta. A to, jak autor petice maže kritické a přitom nevulgární příspěvky (nejen ten můj, ale i další), mne utvrzuje v tom, že tuto petici opravdu podepsat nemohu.


Nepřihlášený uživatel

#261 CENZURA

2014-11-20 15:43

 

Pozoruji, že autor petice odstraňuje nikoliv příspěvky, které by byly vulgární nebo by nějak porušovaly platné zákony a nepsaná pravidla slušného chování, dokonce tu vulgární a urážlivé příspěvky, které petici straní, zůstávají, ale příspěvky oponentní a k petici nebo panu Švábíkovi kritické. Mnohé to o autorovi petice vypovídá. Je jasně vidět, jak si asi představuje "správné fungování veřejnoprávních médií" a "objektivní informování".

 

 

 

PS: Tento příspěvek tu už dvakrát byl a byl autorem petice zcenzurován, přestože neobsahuje žádné vulgarity, nikoho nenapadá, ani není v rozporu s právním systémem. Asi pan Švábík nesnáší, když ho někdo kritizuje, ale volat po objektivitě druhých mu v jeho situaci nepříjde ani trochu pokrytecké.

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#262

2014-11-20 15:45

Ano souhlasím s odvoláním ,protože nemínim jim za takové vysíláni ani korunu. Je to hnus co se to v této zemi děje.

Nepřihlášený uživatel

#263

2014-11-20 15:48

Nevím,jestli za ta může přímo ředidel? Zprávy jsou opravdu hrozné,zaujaté,neobjektivní,pořád jen se ke všemu vyjadřuje Kalousek! Veřejnoprávní TV má být objektivní a nestraná!Teď to vypadá jako televize pro TOP 09 A KALOUSKA!vŽDYŤ JSOU TAM JEŠTĚ 3 STRANY V OPOZICI! Ale mluví pořád jenom jedna! Nebo ještě ODS a dost! KSČM A ÚSVIT TY JAKO VŮBEC NEJSOU?

Nepřihlášený uživatel

#264 Re: Re: Re: Re: Re: Re: CENZURA v komentářích

2014-11-20 15:52

#260: - Re: Re: Re: Re: Re: CENZURA v komentářích 

 To samozřejmě vás nutit a nenutí nikdo. To je vaše svaté právo.


Nepřihlášený uživatel

#265

2014-11-20 16:10

Proč máme platit koncesionářské poplatky, když jsou už redaktoři placeni Kalouskem a spol.!!!

Nepřihlášený uživatel

#266 Re:

2014-11-20 16:17

#265: -  

 Jaký k tomu obvinění máte důkaz? Ale věrohodný a věcný, ne jen nějaký slovní plácanec.

Jaroslav Švábík
Autor této petice

#267 Re: CENZURA

2014-11-20 16:25

#261: - CENZURA 

 Vy normálně spamujete a zahlcujete diskuzi balastem, co bych měl s takovými "plodnými" komentáři asi tak dělat? Toto není diskuze o mě, o Vás, o prezidenstké volbě nebo Rusku, pokud s peticí nesouhlasíte tak ji nepodepisujte, nevyžaduje to moc úsilí.

Karel

#268

2014-11-20 16:33

Petici nepodepíšu, protože není pravdivá ani v jednom z bodů, za které má mít GŘ údajně odpovědnost. Zvlášť vtipný je bod 3: kdyby tu obscénní skupinu sám prezident nevytáhl na výsluní tím, že je kritizoval, nikdo by tu po nich ani neštěkl ... 

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-20 16:37



Nepřihlášený uživatel

#270 Re: Re: Re: Re: Pokrytecká petice

2014-11-20 16:37

#8: - Re: Re: Re: Pokrytecká petice 

 Ty jsi spadnul z měsíce???S touto skupinou veřejnost otravuje čt  a ti takzvaní ochránci lidských práv už nejméně 3 roky.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-20 16:43


Spokojený tv divák
Nepřihlášený uživatel

#272 Re: Re: Re: CENZURA

2014-11-20 16:46

#271: Borec ze Lhoty - Re: Re: 

Co má číslo 274 společného s touto peticí?

Jak je možné, že to není smazáno, jako spam, urážka, čí Trolling, když je to absolutně mimo téma???

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-20 17:13


Petice na podporu prezidenta Zemana

#274

2014-11-20 17:52

Braňme našeho prezidenta Miloše Zemana:

 http://branmeprezidenta.cz/

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-20 17:55