MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

MP

#10711 Co je trapné?

2014-11-12 13:47

#10617: XY - Re: Čí je to vlastně "prezident" ? 

 Dámo, nerozpakuji se ho urážet, protože tento hulvát uráží od počátku své předvolební kampaně mne. Ačkoliv měl doslova plnou hubu toho, jak bude prezidentem všch 10 milionů občanů, často až sprostě (lež je také sprostota. dámo) vystupoval proti, v řádných volbách demokraticky zvolené, pravicové vládě a jejím stoupencům (což jsem byl i já). Dnes mne neuráží jeho sprostota a slovní hulvátství (to se u něj dalo na základě minulých vyjádření očekávat, i když to dnes opravdu kulminuje), ale hlavně drzost a sprostota, s jakou líbá řiť rusáckého agresora, válečného zločince Putina (údajně ve jménu českého státu a českého národa !!!) a totéž lze říci i o jeho trapném šaškování v Číně. TO MNE HLUBOCE URÁŽÍ, uráží po všech těch letech vlády komunistických zločinců a kolaborantů, o níž jsem předpokládal, že se už nebude nikdy opakovat. Že se tu už nenajde zrůda, která by byla něčeho takového schopná. Proto se nerozpakuji tohoto hulváta a zrádce častovat tím, co podle mne mu naprosto odpovídá.

MŮJ PREZIDENT TO NENÍ.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#10726 Re: Co je trapné?

2014-11-12 14:00:28

#10711: MP - Co je trapné? 

PŘESNÉ !!!

Naprosto správně napsané, ikdyž na toho šmejda jste použil zbytečně slušných slov.

škrhola z Hrádečku

#10780 Re: Co je trapné?

2014-11-12 15:58:22

#10711: MP - Co je trapné? 

 Mužete zde ječet jako Viktorka u splavu ale není Vám to nic platné. Slušní lidé a opravdoví humanisté vám na lep už nesednou. 

Prožitá zkušenost je nejlepší učitel. 

Váš sedmiletý mejdan na Pražském hradě a na Vikárce, když tam bačoval opilec a morální deviant Václav Havel je v nenávratnu.

Tak se s tím smiřte, utřete si nos a běžte si na Můstek koupit pervitín, snad Vám pomůže.

(Vaškovi pomáhal) 

kočkomilka

#10833 Re: Co je trapné?

2014-11-12 18:35:08

#10711: MP - Co je trapné? 

 Palec nahoru! Tleskám a naprosto s Vámi souhlasím! Markéta Sedláková z Kamejku


Nepřihlášený uživatel

#36564 *** MŮJ PREZIDENT TO NENÍ. ***

2015-02-01 11:41:45

#10711: MP - Co je trapné? 

 SOUHLAS, MŮJ TAKÉ NE !!!!!!!