MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#10701 Re: Re:

2014-11-12 13:39

#10694: Bruncvík - Re:  

 A zůstal nám tu ten "jedovatej dědek"


Nepřihlášený uživatel

#10702

2014-11-12 13:41

Zeman? Nic nového pod sluncem! Jako premiér šel od konfliktu ke konfliktu, málem jsme vstoupili do války s Rakouskem. Nyní to pokrařuje, je to ale mnohem horší - byl moc dlouho sám na Vysočině1

Nepřihlášený uživatel

#10703 Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-12 13:41

#10699: - Re: Podporuji pana prezidenta 

 Vy jste hlupákem, který neví jak velkým zloděj Miloš Zeman je?  Nekradel masivně jen v miliardách, ale kradl a krade především svobodu. 

 Velmi vám doporučuji makroekonomická data na ČSÚ, byl to proletáře Mioš Zeman oposmluvně kupčící s proletářem Klausem, kteří zde za 4 roky zdvojnásobili státní dluh a co více za situace, kdy nezaměstnanost nepoklesla ani do 0,5 % bodu a naopak proti roku 1998 masivně narostla a dosahovala hodnot, za které by Kalouska nejspíš odboráři ukřižovali. Není divu, byl to Miloš Zeman kdo spolukradl 15 mld. hotovosti z MUS, kterou provázeli vraždy, to se logicky musí pro projevit v životě každého, kdo se toho zločinu účastnil. http://goo.gl/5jqZS, http://goo.gl/gzMDoo

XY

#10704 Re: Re: Re: Miloš Zeman ovšem chválil Čínu za porušování lidských práv....

2014-11-12 13:41

#10676: - Re: Re: Miloš Zeman ovšem chválil Čínu za porušování lidských práv.... 

 Pane....pustili Vás na internet ?....takovou snůšku hloupostí jsem už dlouho nečetla....jakou máte diagnozu ?....:o))))

ckac

#10705 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-12 13:41

#10307: XY - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Já to vzdávám bez boje. Jsem mírumilovný typ a navíc jsem šťastně ženatý.

Můj poklad by mě určitě nepustil.


Nepřihlášený uživatel

#10706

2014-11-12 13:42

vše ok (do deseti znaků)

oko1

#10707 Lidi, nejebte se tady sami mezi sebou...

2014-11-12 13:45

...když s náma všema vyjebávaj....  ;)


Nepřihlášený uživatel

#10708

2014-11-12 13:45

Zemane za tebe se stydí všechni slušní lidi tak táhni z Hradu nebo tě odtáhnem sami a to tě bude bolet věř tomu ty debile!


Nepřihlášený uživatel

#10709 Miloš Zeman oposmluvně kupčil s dalším proletářem Klause změnili volební zákon ....

2014-11-12 13:46

...že první dvě vítěžné strany získávají "bonusová" křesla ve Sněmovně na úkor menších vítězů voleb. Pokud se v roce 2006 křesla přepočítala podle původního výpočtu, tehdejší většina by byla naprosto pohodlná a ne 101. 

Byl to právě proletář Miloš Zeman s proletářem Klausem, kdo zavedli gubernie k rozkradení, tedy Kraje a kranjská zastupitelstva, neboť zavedli kraje a krajská zastupitelstva "svodobně" rozhodujících o svých rozpočtech, ale nebyla zavedena ani ta nejmenší možnost kontroly a to jak ze strany státu natož ze strany občanů. 

Rozpočty krajů dodnes plní především stranické pokladny socanů, původně ODS a socanů. Proto také zločinec Hašek raději opustil křeslo poslance a drží kasu ČSSD a tím pod krkem i samotného Sobotku. 

Kraje a krajská zastupitelstva tak jak byla navržena jsou jedním z nejhorších zločinů, kterých se Zeman s Klausem dopustili. 

Bruncvík

#10710 Re:

2014-11-12 13:46

#10309: -  

 ...už prej si to balí... Vidíte, dá na dobré slovo a jde to i bez takovéhle stupidní petice. Všimněte si, každý, kdo ji zde svým verbálním cvičením (mnohý by potřeboval potrestat za hanobení rodného jazyka) podporuje, je bud morální deviant, duševně nemocný člověk nebo obojí.

Tak co s tím vápnem, pane Škutina???

Nebo je to takhle?

Ptá se pan Škutina: "Tak co s tím vápnem, pane Werich?"

Asi b) je správně...

MP

#10711 Co je trapné?

2014-11-12 13:47

#10617: XY - Re: Čí je to vlastně "prezident" ? 

 Dámo, nerozpakuji se ho urážet, protože tento hulvát uráží od počátku své předvolební kampaně mne. Ačkoliv měl doslova plnou hubu toho, jak bude prezidentem všch 10 milionů občanů, často až sprostě (lež je také sprostota. dámo) vystupoval proti, v řádných volbách demokraticky zvolené, pravicové vládě a jejím stoupencům (což jsem byl i já). Dnes mne neuráží jeho sprostota a slovní hulvátství (to se u něj dalo na základě minulých vyjádření očekávat, i když to dnes opravdu kulminuje), ale hlavně drzost a sprostota, s jakou líbá řiť rusáckého agresora, válečného zločince Putina (údajně ve jménu českého státu a českého národa !!!) a totéž lze říci i o jeho trapném šaškování v Číně. TO MNE HLUBOCE URÁŽÍ, uráží po všech těch letech vlády komunistických zločinců a kolaborantů, o níž jsem předpokládal, že se už nebude nikdy opakovat. Že se tu už nenajde zrůda, která by byla něčeho takového schopná. Proto se nerozpakuji tohoto hulváta a zrádce častovat tím, co podle mne mu naprosto odpovídá.

MŮJ PREZIDENT TO NENÍ.


Nepřihlášený uživatel

#10712 Miloš Zeman prohlásil že "poválečné uspořádání Evropy musí být zachováno"....

2014-11-12 13:47

..co tím vlastntě myslel? Že sféra vlivu Sovětského svazu musí být zachována? Sovětský svaz neesituje, nástupnikem je Rusko, tedy vliv Ruska tedy zločinců Putina, Medveděva, Lavrova......... tedy KGBáků na ČR musí být zachován? 

Proti si na inagurační veselici vzal kravatu s ruskou trikolorou? Proto recitoval básně na ruské ambasádě a připíjel si na to, že "česko zase spojí svoje zájmy s Ruskem"?  Proto mu "radí" Lukoil Nejedlý? Proto poslal komunistů člena KSČ i KSČM a s největší pravděpodobností KGBáka Remka do Ruska?  Proto jako zrůda oplzle mluvil o dívkách v Rusku mučených v kriminále za projevení názoru, který se nakonec projevil jako naprosto pravdivý, když došlo k okupaci a následnému ukradení Krymu a rozpoutání války na Ukrajině Ruskem. 


Nepřihlášený uživatel

#10713 Je zvláštní, že voličům Miloše Zemana velmi vadila ODS a Václav Klause.....

2014-11-12 13:48

...ale oposmluvní kupčení, které nastartovalo masivní rozkrádání státního rozpočtu a masivní zadlužování tohoto státu Milošovi Zemanovi v klidu "odpustili" či "přehlédli" stejně tak přehlédli to, že v době kdy byl i moci zdvojnásobil státní dluh a stejně přehlédli, že právě Miloš Zeman měl celé!!!!! čtyři roky tak děsivou nezaměstnanost, že by za ní pana Kalouska odboráři nejspiš ukřižovali a to i v době krize. Zvláštní věc, takové "selektivní" přehlížení zločinů Miloše Zemana a zločinců, kterými je obklopen, přestože tu nejhorší pakáž - Zemanovce přeci jen poslali voliči do ...... k šípku. http://goo.gl/5jqZS

Je také zvláštní, že to vše výše uvedené Milošovi Zemanovi jeho voliči velkoryse přehlédli, přitom kdyby to byl jejich soused, šuškali by si o něm - to je ten inženýr co se ožírá s smrti, chápteto to paní Vováčková, kdysi to byl takový docela pohledný člověk a jak se dokázal zdevastovat.

Už to jak se dokázal zdevastovat by nás vlastně mělo varovat, takto přece evidentně také devastuje svojí vlastní rodinu, což je zřejmé nejen při pohledu na jeho ženu ale i dceru a takto logicky také zdavastuje a devastoval tento stát. 

XY

#10714 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-12 13:48

#10705: ckac - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Jste vtipný a máte smysl pro humor...to mám ráda....hezký den :o))))

Bruncvík

#10715 Re: "Prezident Miloš Zeman udělal prostou věc: Strčil klacek do žumpy a zamíchal jím... a žumpa se z

2014-11-12 13:50


Nepřihlášený uživatel

#10716 Pohádky o Miloši Zemanovi jak o Gotwaldovi, Hitlerovi, Leninovi či Stalinovi s Putinem dohromady...

2014-11-12 13:50

Byl odpůrcem bolševického režimu a byl dokonce perzekvován - asi proto mu komunsitický režim přidělil panelákovou králíkárnu :-/

Miloš Zeman je inteligentní a moudrý - asi proto šel studovat komunistickoou ekonomii a vstoupil do KSČ :-/

Miloš Zeman se "sebevzděával" v ekonomii - jen k tomu nějak chybí nástroj, tedy znalost alespoň angličtiny, aby vůbe takové sebevzdělávání mohlo probíhat. 

Holcát - "Jeho cévy jsou cévy mladého chlapce," - a člověk by přitom řekl, že se jedná o alkoholika stiženého alkoholickou demencí.

 

V případě Miloše Zemana se vysvětlení těchto rozporů nabízí v tom, že si ho StBáci umístili mezi "ekonomický disent" a také si ho "vzdělávali". To je dnes, potom co je zřejmé, že se vždy obklopoval StBáky asi nejpravděpodobnější varianta jeho hanebného života. 

XY

#10717 Re:

2014-11-12 13:51

#10693: -  

 Pořád nevím,kdo Vás platí....ale asi dobře....:o))))

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-12 13:51



Nepřihlášený uživatel

#10719 Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-12 13:53

#10703: - Re: Re: Podporuji pana prezidenta 

 Aktualizujte adresu, prosím.


Nepřihlášený uživatel

#10720 Syn Gorbaněvské

2014-11-12 13:55


Nepřihlášený uživatel

#10721 Re:

2014-11-12 13:56

#10649: -  

 Jen zbožné přání trapného pravičáka :-D

XY

#10722 Re:

2014-11-12 13:56

#10708: -  

 Další placený pisatel.....platí Vás dobře za ty výkřiky do tmy ?....


Nepřihlášený uživatel

#10723

2014-11-12 13:57

abcdef

Voliči prokázali mnohem větší prozíravost, než redaktoři většiny našich žumpoidních médií a politických stran. K.Schrwarzenberg jako prezident, by byl pro České země katastrofou ... :-)


Nepřihlášený uživatel

#10724 Re:

2014-11-12 13:58

#10718: -  

 Že jich to ještě baví, oni jsou placenej?

 

Bruncvík

#10725 Re: Nelze urazit absolutně beztrestného i kdybychom to tisíckrát chtěli, možné to není.

2014-11-12 13:58

#10619: - Nelze urazit absolutně beztrestného i kdybychom to tisíckrát chtěli, možné to není.  

Ubohost čiší z tebe ty hulváte. Urážíš sprostě hlavu státu.

Jdi si odírat svůj prasečí čenich o počůránka z Orlíku, vemeno.