MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#9925 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 08:31

#9863: XY - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Vtip je v tom, že je jedno, kdo z nás pana prezidenta volil, důležitější je skutečnost, že pan Zeman JE nejvyšším ústavním činitelem v České republice. Copak necítíte tu sílu autority, která z názvu jeho ústavní funkce vystupuje? Před ním tu funkci zastávali i skuteční státníci, jako T.G.Masaryk, E.Beneš a V.Havel...

Podle mě je to pro Vás (všechny jeho příznivce a podpůrce) právě jen "nějaký" pan Zeman, který se hold ukecl, nebo ještě lépe, něco svými výroky v Lánech, Číně a do evropských massmédií k Ukrajině sledoval, ale to co všude řekl není ve skutečnosti příliš dobrou zprávou o tom, že to ve skutečnosti řekl jako:

Prezident České republiky.

A jisté je jedno, buď mu to zase nějak přehlédneme a můžeme čekat, že bude v podobném duchu hovořit a jednat za nás i nadále, nebo mu pošleme zřetelné NE, aby se takto formálně i obsahově vyjadřoval a budeme po něm požadovat, aby se choval v souladu s tím, na čí straně naše země je a že on je ten, který nás jako Prezident ČR na mezinárodní politické scéně zastupuje.

Nikdy bych si nedovolil ho urážet, v mých příspěvcích najdete jen ironii, která souvisí s tím, co mohu prokázat a do pár minut Vám sem snést všechny jeho výroky v audiu, či videu a klidně znovu okomentovat. jsou už ale stejně všeobecně známé a profláknuté tak, že už se dostávají do běžné řeči našich občanů.

A jak vidíte, nemám problém se skrývat za nějakou anonymitou a na diskuzi si mohu dovolit se svými názory vystupovat pod svým jménem.

Žijeme v demokratiské společnosti, kde platí Charta lidských práv a svobod, uznejte mi moje právo na podložený názor, když já uznávám automaticky to Vaše...

Odpovědi

XY

#9960 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 09:54:13

#9925: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Pane Skácele,neupírám Vám právo vyjádřit se...hovoříte o skutečných státnicích ...T.G.Masaryk....ale i ti dělali chyby a omyly a byli ve své době kritizováni...hodnocení lze provést po nějaké době a vyhodnotit v kontextu dějin...ale bez emocí,protože pokud to někdo hodnotí emotivně,není objektivní....např. pan Beneš...kritizován i kladně hodnocen...záleží na tom,kdo hodnotí....a tak bych mohla pokračovat....a znovu opakuji...nevadí mi věcný a slušný názor (a ten Vy máte) ,ale vulgární "výkřiky do tmy".....