MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

XY

#9851 Re: Re:

2014-11-10 23:38

#9762: Eulálie - Re:  

Vážená Eulálie...můžete si vymyslet jakékoliv jméno a příjmení a také vymyšlený email....80 tisíc podepsalo z 50 tisíc IP adres...zkuste si to a uvidíte....takže by to chtělo omluvu ,že :o)))) 


Nepřihlášený uživatel

#9852

2014-11-10 23:41

Nechci se stydět za svou zemi, za "svého" prezidenta...a přesně to se děje!
Nevolila jsem ho, ale to, že byl zvolen, jsem prostě přijala jako fakt. Co je moc, je ale moc, tohle opravdu není možné...!
Prezident má zemi reprezentovat - jak asi vypadáme...? Čím budeme známí..? Jako národ opilců, hulvátů, ...

Teď abych se styděla i za své jméno!

Pěkný den, Zemanová
XY

#9853 Re: Zeman je Ostuda ,sundavat jeho portréty

2014-11-10 23:42

#9769: - Zeman je Ostuda ,sundavat jeho portréty 

 :o)))) a Vy patříte na uzavřené psychiatrické oddělení.....a léčit skotskými střiky...on Vás ten fantast přejde....

Libor Ruzicka

#9854 Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-10 23:42

#30: Kutas - Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 Toto je typicke vyjadreni volice KSC, slovnik ma jako Milos i rozum jako Milos.

XY

#9855 Re: Re: Re: Re:

2014-11-10 23:47

#9792: - Re: Re: Re:  

 Kdyby blbost nadnášela, létal byste jako holubice míru....asi urážím tu holubici...:o))))

XY

#9856 Re:

2014-11-10 23:52

#9835: -  

 Vážený ,ale to snad nikdo...nebo,že by mi něco uniklo ?...:o))))

XY

#9857 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-10 23:56

#9840: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Vážený,podíval jste se přímo na jejich stránky....?...jako koláž to nevypadalo a taky ,proč by si koláže dávaly na své stránky ,ale nejsem vševědoucí...a hlavně ,je to jejich věc,že....

eulalie

#9858 Re:

2014-11-10 23:57

#9842: KSČM -  

 dělnický kádr píše?petice nevznikly,tvrde y,ta petice,ž.rodu,podruhé pište nevznikla a nebudete za blba,když to množ.číslo vám nejde.Za komoušů byly petice tak akorát za vyšší dojivost krav,aby dojily na 250 %,nebo za světlé zítřky pod vedenim KSČ,také s rudým bratrem na věčné časy!To byly panečku petice!!!!To se komoušům stýská.


Nepřihlášený uživatel

#9859 Re:

2014-11-10 23:58

#9852: -  

 Stydím se za vás. 

 Dobrou noc, Kalousek

XY

#9860 Re:

2014-11-11 00:04

#9842: KSČM -  

 Svatá prostoto,do koho jsi duši dal....


Nepřihlášený uživatel

#9861 Re: Re:

2014-11-11 00:05

#9858: eulalie - Re:  

 Kdo chce kázat cokoliv o správném pravopise, měl by sám být bezchybný.  V tom vašem krátkém komentáři jsem našel nejméně 16 přehmatů proti gramatice.  Takže vrátit se do kravína a plnit tu dojivost.  Jste nevzdělaný bolševik! 

info

#9862 IP adresa

2014-11-11 00:10

#9851: XY - Re: Re:  

Jelikož v jedné domácnosti mohou sdílet jeden počítač/router (a tudíž i jednu IP adresu) dva až tři členové, není nutné, aby bylo množství podepsaných občanů totožné z množstvím unikátních IP adres.

Pro 80 tísíc podpisů by bohatě stačilo i 40 tisíc IP adres, takže cca 53 tisíc unikátních IP adres je víc než dost.

XY

#9863 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 00:13

#9844: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Pane Skácele...pana Zemana jsem nevolila,ale byl zvolen.....vadí mi na něm dost věcí ,ale to mi vadily i na panu Klausovi a Havlovi...ale nejvíc mi vadí hulváctví a urážky...a to nejen na pana Zemana ,ale i Klause a Havla....lidé,kteří toho moc v životě nedokázali si léči své komplexy a demokracii si pletou s demagogii

XY

#9864 Re: IP adresa

2014-11-11 00:18

#9862: info - IP adresa 

 Dobrá tedy,ale lze napsat vymyšlené jméno a emailovou adresu...to mi nevymluvíte...zkoušela jsem to....nebo kontrolujete emailové adresy?...pokud ano omlouvám se


Nepřihlášený uživatel

#9865 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 00:22

#9863: XY - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 V tom je právě ta pokrytost. Zkuste stejně pokřikovat  na naše také spoluobčany, případně je nazvat prasaty.  Ve všech médiích se nat tím pohorší.   Pokud se hrubá vulgarita používá vůči prezidentu republiky, je asi podle některých v pořádku. 

Ten pokles morálky a kultury za 25 let je obrovský.


Nepřihlášený uživatel

#9866

2014-11-11 00:23

Pryč s hulvátem!!!

Nepřihlášený uživatel

#9867

2014-11-11 00:24

Tento prasident je dle všeho zrádce národa,když se paktuje s odpůrci NATO ,prosazuje KGBáky,STBáky do nejvyšších funkcí,proti přijaté politice státu,a je nebezpečný i celé západní Evropě!Nedalo by se na něho podat žaloba vlastizrady?!Minimálně je duševně nemocný a to by se měl léčit a ne ovlivňovat Českou politiku

Nepřihlášený uživatel

#9868 Re: Re: IP adresa

2014-11-11 00:25

#9864: XY - Re: IP adresa 

Email. adresa asi musí být skutečná, ale kdo má zájem na výsledku, tak se jistě přičiní a na cizí jméno/jména znějící email. účet si udělá.   Jméno ke skutečným, byť jen účelovým email. adresám se může vymyslet.  Některá jména uvedená v petici nejsou v databázi přijmení v ČR, ač mají uvedeno bydliště např. Praha.   

V dnešní době lze koupit naprosto vše. 

info

#9869 E-mailová adresa

2014-11-11 00:28

#9864: XY - Re: IP adresa 

Na uvedenou e-mailovou adresu je zasílán hypertextový odkaz, kterým musíte svůj podpis potvrdit.

Veškeré duplicity, nesmyslné a nepotvrzené podpisy budou po ukončení petice odstraněny.

Určité procento (resp. promile) podvodných podpisů ale nelze zcela vyloučit - stejně je tomu i u běžných "papírových" petic.


Nepřihlášený uživatel

#9870 Re: E-mailová adresa

2014-11-11 00:35

#9869: info - E-mailová adresa 

 Nechcete tvrdit, že vše máte dokonale zabezpečené a jednoznačně solidní, že ne? Nehledě k tomu, jak chcete zjišťovat IP adresu u nějakého chytrého telefonu? 

XY

#9871 Re:

2014-11-11 00:52

#9867: -  

 Vážený...to ,co jste vyplodil jste asi i sám vymyslel ,že ? Nechci se Vás dotknout,ale léčit by jste se měl Vy...a to ,co nejdříve....vyvracet Vaše argumenty nebudu...myslím,že by to bylo zbytečné.....

FYI

#9872 Re: Re: E-mailová adresa

2014-11-11 01:04

#9870: - Re: E-mailová adresa 

Pro smartphone platí stejná pravidla připojení k internetu jako pro všechny běžné počítače, takže lze zjistit z jaké IP adresy (v závislosti na způsobu připojení k internetu), z jakého operačního systému a dokonce z jakého prohlížeče uživatel konkrétní webovou stránku navštívil.

Jeden aktuální příklad za všechny:

http://www.novinky.cz/iphony-a-ipady-maji-kritickou-chybu.html


Nepřihlášený uživatel

#9873

2014-11-11 04:47

Doufam, ze bude mit hodne podpisu a lide konecne otevrou oci a uvidi, co si zvolili za cloveka jako sveho prezidenta.

Nepřihlášený uživatel

#9874

2014-11-11 04:51

Zeman vysvětlil důvod cesty do Číny

Prezident řekl i to, že se intenzivně jedná o dalších jihokorejských investicích a připomenul svou návštěvu Číny. „Závěrem bych zakončil stručnou informací o své návštěvě Číny. Byly tam uzavřeny dohody, o kterých podrobně informuje jednak Svaz průmyslu a dopravy, jednak Hospodářská komora. K našemu překvapení se tyto informace neobjevily v českých médiích, protože česká média úspěchy nezajímají,“ uvedl Zeman. „Domnívám se oprávněně, že pro Moravskoslezský kraj může mít tato cesta značný význam i z hlediska čínských investic v tomto kraji, protože Čína, jak dobře víte, je země se 7procentním hospodářským růstem.

Tvrdí se, že v roce 2020 bude největší světovou ekonomikou z hlediska celkového objemu HDP,“ dodal. „Když Angela Merkelová osmkrát navštíví Čínu, aby jednak pomohla německým exportérům a jednak získala čínské investice v Německu, tak český prezident vzdor kritice některých pražských kaváren musí dělat totéž, protože v opačném případě by všechny tyto příležitosti získali jiní a my bychom ostrouhali. Čněli bychom jako ostrůvek, který neumí dělat ekonomickou diplomacii a neumí pro své podnikatele zajišťovat nový odbyt, nové investice a samozřejmě i nové pracovní příležitosti,“ vysvětlil prezident ...

"lumpenkavárno" , končíte ..
Petr

#9875 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-11 04:53

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 To se zdaleka ale netýká všech. pokud si dobře vzpomínám volební účast v prezidentské volbě byla zhruba 60%, a z nich Zeman vyhrál pouze mírnou nadpoloviční většinou, tedy 55%. Pokud přihlédneme k údaji o počtu obyvatel ze závěru minulého roku, tedy 10521646 pak Zemana si na Hradě přálo zhruba 3472143 osob. což je sotva třetina občanů republiky. Mimo to valná většina z nich si teď sype popel na hlavu a volbu by radši změnila. 

Co se mě týče, Zemnana jsem nikdy nevolil a předem se varoval, že pokud bude zvolen, jeho činy budou mezinárodním i domácím fiaskem. Takže mým zrcadlením opravdu není.