MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#9844 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-10 23:12

#9822: kočkomilka - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Přízním se, že sem chodím jen na skok, věnuji se spíš té druhé petici za podporu pana Zemana, doufám, že bych tam mohl nakonec narazit na člověka, který by mi konečně řekl trošku uceleněji a rozumně, proč ho podporovat.

Svůj hlas jsem samozřejmě dal této Petici a vím, že k odvolání vézt nemůže, ale jako manifestace je dobrá.

P.S. Diskutovat se nakonec dá s každým, pokud bude oboustanná vůle a je-li na problematiku více lidí najednou, startuje brainstorming problematiky a dá se závěr najít vcelku rychle...

Odpovědi

XY

#9863 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 00:13:28

#9844: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Pane Skácele...pana Zemana jsem nevolila,ale byl zvolen.....vadí mi na něm dost věcí ,ale to mi vadily i na panu Klausovi a Havlovi...ale nejvíc mi vadí hulváctví a urážky...a to nejen na pana Zemana ,ale i Klause a Havla....lidé,kteří toho moc v životě nedokázali si léči své komplexy a demokracii si pletou s demagogii

chartista

#10255 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 17:32:16

#9844: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tak to je pecka na solar, on ten náš vlastenec a obroditel z Hodonína sem chodí žvanit sve stupidity jen na skok.

 Opruzuje tady 25 hodin denně - no možná že v Hodoníně a okolí má den 96 hodin, kdo ví?

Někdo ho zde přirovnal v žertu k F.L.Věkovi. 

Možná, že by se ty jeho žvásty po učesání dobře vyjímaly v kratochvilném čtení nějakého novodobého pana Krameriuse.

Ale pozor, musel by podporovat habsburky a to by asi u p.Krameria nešlo??

Nebo se pletu?