MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel

#8667 Re: Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe

2014-11-09 09:54

#8655: Ivan (český) - Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe 

 Tohle mi zní velmi konspirativně, ale uznávám, že po delší době je zde opět příspěvek k opravdovému zamyšlení a ucelená tématika, kterou rozumní lidé na této diskuzi asi rádi podrobněji proberou.

Je zde k zamyšlení, proč nejsou vulgárnosti mazány hned a proč není povinností, aby se lidé u svých příspěvků též autorizovali, nejméně celým svým jménem a příjmením. Této podbných, tedy zcela open, diskuzí už je na netu jen poskrovnu. Taky jsem ale zaregistroval, že jeden diskutijící dostal BAN, ovšem díky dynamické IP se zase vracel a "třídně" zde bojoval hrdinně dále. Je mi ale jasné, že administrovat tuto diskuzi musí být tytánské dílo...

Na starně druhé se tak můžeme dovědět všichni mnohem přesněji i to, jaké typy lidí prezidenta podporují, nebo i odmítají. Škoda, že se nedovíme většinou z jejich příspěvků i proč mají konkrétní názor.

Snad proto, abychom si na to snadno odpověděli sami, když nejdůležitější je, co si z diskuze odeneseme my samotní.

A na závěr se přiznám, že jsem už dlouho nezažil tak velké množství diskutujících bez valné zkušenosti s problematikou internetové diskuze, jako je zde, z čehož usuzuji, že jsou přítomni většinou lidé, kteří přišli Petice podpořit, něco jednou až párkrát písnou a zmizí.

Pokud ale chvíli zůstanou, je jejich schopnost zůstat u tématu a nepřejít do osobní roviny téměž nulová, prakticky se pak vždy střetnou a vzájemně urážejí...

 

Odpovědi

kdemohkrad

#8699 Re: Re: Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe

2014-11-09 11:01:13

#8667: Roman Skácel - Re: Zdravím všechny kdo píší upřímně a za sebe 

 Příspěvkem k opravdovému zamyšlení může být v této diskuzi jen takový, který buď vulgárně zesměšňuje a pomlouvá pana presidenta, nebo takový, který na to jde od lesa...

Je to stejné jako se řezníkem, který přijde před martinským posvícením zapíchnout panu Landovskému čuníka:

Řezník Václav přijde do prasečího chlívka a tluče pašíka klackem přes hlavu a kope do něj, aby ho dostal na dvorek, mohl mu jednu "ubalit" sekerou a omráčeného zapíchnout.

Řezník Karel přijde do prasečího chlívka a lochtá pašíka za ušima, aby ho dostal na dvorek, mohl...

Oba přišli, aby pašíka zapíchli, metoda jak ho dostat na dvorek se volí podle řezníka a podle potřeby. 

Účel je ale v obou případech stejný..

A že Vaším přáním je "dostat pana presidenta Zemana na dvorek" je zřejmé z každého Vašeho příspěvku.