Pozměnění přepravních podmínek DPO

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#23 Re: Re: Tragédi

2014-11-07 09:21

#18: - Re: Tragédi 

 Vážně? Vy jste někdy něco takového někdy opravdu viděla, nebo vám to nějaká papí napovídala? Já vídám běžně v busu čtyři kočárky a nikdy nebyl ani jeden vyhozen.

Odpovědi

Kateřina Ulmanová
Autor této petice

#32 Re: Re: Re: Tragédi

2014-11-07 10:30:39

#23: - Re: Re: Tragédi 

Poslední dobou se setkávám s takovým nárustem vyhazování kočárků a vozíčkářů z vozů, že si nemyslím, že by touha toto změnit byla špatná. Na druhou stranu si ani nemyslím, že by měli trpět řidiči, na kterých si maminky a vozmenI vylévají zlost protože ti jen plní to, co mají.

Myslím že bych nevymýšlela hlouposti, netvořila petice a podobně kdybych sama nebyla účastna několika takových situací kdy byli vážně z dopravy vykázáni. 

VladoCZ

#39 Re: Re: Re: Tragédi

2014-11-07 12:10:53

#23: - Re: Re: Tragédi 

 Pokud vím, po tomto pravidle vždy následovala věta: Pokud to podmínky dovolí, může řidič povolit přepravu více kočárků nebo vozíků. Tím to bylo vyřešeno. Je jasné, že když je tramvaj přeplněná, kočárek se tam nenacpe, pokud je prázdná, proč ne.

Takže mi jen zůstává rozum stát, kdo toto vymyslel a co tím sleduje.. neskutečné


Nepřihlášený uživatel

#66 Re: Re: Re: Tragédi

2014-11-08 11:25:17

#23: - Re: Re: Tragédi 

 Byla jsem svědkem dokonce 2 krát v jednom týdnu, kdy řidíč nepustil do tramvaje paní na vozíčku, protože už tam byl kočárek:-((

 


Nepřihlášený uživatel

#69 Re: Re: Re: Tragédi

2014-11-08 17:56:12

#23: - Re: Re: Tragédi 

 Já byla vyloučena z přepravy před týdnem - stalo se nám to poprvé. Jeli jsme se synem v kočárku od lékaře. Tramvaj byla poloprázdná a další kočárek by se určitě vešel. Další nízkopodlažní spoj jel až za hodinu, tak jsme místo toho museli volit cestu s dvěma přestupy. Takže to opravdu není virtuální problém.

NESPOKOJENÁ

#71 Re: Re: Re: Tragédi

2014-11-08 19:17:40

#23: - Re: Re: Tragédi 

 jÁ JSEM BYLA SVĚDKEM,KDY ŘIDIČ 2X PO SOBĚ V TEN DEN BĚHEM 3 ZASTÁVEK VYHODIL 2 MAMINY S KOČÁRKEM


Nepřihlášený uživatel

#114 Re: Re: Re: Tragédi

2014-11-10 17:01:36

#23: - Re: Re: Tragédi 

 já toho byl svědkem !!!