Pozměnění přepravních podmínek DPO

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#22

2014-11-07 09:16

Vážení, tohle je v přepravních podmínkách dlouhá léta. Je to váš problém že teprve po letech se nějaká mamina nudila natolik, až se dala do čtení přepravních podmínek, ŽÁDNÁ NOVINKA!!!

Můj názor - často musím jezdit autobusem po Porubě, kde jsou klidně nacpané čtyři kočárky, ale neviděl jsem za celou dobu, že by jediný člověk dotyčným maminkám někdy něco řekl. Sám si taky v duchu zanadávám, že je musím přeskakovat, ale chápu to, že nemají jinou možnost.

 

Přestaňte prosím vymýšlet zbytečné kauzy. Byla snad nějaká maminka s kočárkem z mhd kvůli tomuto vykázána?

Odpovědi


Anonymous

#24 Re:

2014-11-07 09:35:20

#22: -  

 ano byla! A nejedna uz!

Kateřina Ulmanová
Autor této petice

#31 Re:

2014-11-07 10:29:31

#22: -  

 Já vím, že je to v přepravních podmínkách dlouhá léta. Ale poslední dobou se setkávám s takovým nárustem vyhazování kočárků a vozíčkářů z vozů že si nemyslím, že by touha toto změnit byla špatná. Na druhou stranu si ani nemyslím, že by měli trpět řidiči, na kterých si maminky a vozmeni vylévají zlost protože ti jen plní to, co mají.
Myslím že bych nevymýšlela hlouposti, netvořila petice a podobně kdybych sama nebyla účastna několika takových situací kdy byli vážně z dopravy vykázáni. 

Pavla

#147 Re: já na vozíku už ano a příjemné to není to mi věřte...

2014-12-13 13:55:19

#22: -