Petice za podporu Miloše Zemana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#228

2014-11-07 08:40

Vadí mi nenávistný postoj novinářů a pražské kulturní fronty vůči prezidentovi.Vadí mi,že někdo si dovolí veřejně napsat,že prezident je prase,jelito...Byl zvolen, patří mezi symboly země a když už ho někdo nesnáší,nemá právo ho vulgárně veřejně urážet.Trestala bych tyto občany,protože výklad demokracie neznamená,že si můžem dovolit vše.To platí i pro novináře,kteří nás lživě informují o událostech ve světě a k prezidentovi zasévají nenávist.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#230 Re:

2014-11-07 09:14:03

#228: -  

 Trochu mi to připomíná titulek Rudého práva z 80.let


Nepřihlášený uživatel

#241 Re:

2014-11-07 10:20:23

#228: -  

 Prezidenta jako symbol uráží především Zeman sám.

On by strašně rád byl tím Churchillem, jehož pitím a kouřením a vtipností se pořád zaštiťuje, ale bohužel je už dlouho jen rozpatlaným alkoholikem, který se snaží opakovat to, s čím míval kdysi úspěch... Bohužel velmi nepatřičně.

V roce 1989 zveřejnil v technickém magazínu vtipný článeček o stavu československého hospodářství., který jsme si všichni pobaveně četli. nenapsal sice nic výraznějšího, než psali jiní v tehdy samizdatových Lidovkách a jinde, -  bylo na tom úžasné především to, že to vyšlo v legální tiskovině... Tím si ho lidi všimli, takže během převratu ho nechali pronášet do televize další bonmoty - no a bylo vymalováno!

To nám ten technický magazín přišel pěkně draho!

Zora

#267 Re:

2014-11-07 11:44:03

#228: -  

 Plne s vami souhlasim!!!