Petice za podporu Miloše Zemana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#34

2014-11-04 22:13

Nelíbí se mi jak někteří lidé urážejí Miloše Zemana,je to náš prezident,je to inteligentní člověk a nikdo kdo ho uráží na něj nemá,jenom primitiv se může tak vyjadřovat.On není ani alkoholik,to že kdysi říkal že má rád becherovku

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#38 Re:

2014-11-04 23:33:37

#34: -  

 Já sem také inteligentní, ale neznamená to, že když mám IQ 140, že mě to přeci omlouvá, abych se beztrestně choval jako hulvát, šlapal po lidských právech v zahraničí (což bych nemohl, kdyby někdo nerespektoval ty moje, ale to panu Zemanovi asi nedochází aneb nedostatek pokory byl vždy jeho problémem...), nevybíravě kritizoval práci ostatních (navíc jaký zákon je dokonalý...?), dělal veřejnosti v rozhlase opravdu ideálního kandidáta na následování, ze státního svátku si dělat prostor pro řešení osobních sporů (s možná ještě inteligentnějšími lidmi, nad kterými nedokáže zvítězit jinak než podlým jednáním...) a dělal další excesy jako v třeba už samotnou účastí v Řecku nehledě na dojem, který tam jeho přítomnost zanechala v očích veřejnosti i zahraničí... Prostě ať je pan Miloš Zeman jaký je, tím že se stal prezidentem na sebe vzal odpovědnost a povinnosti, které není s to se svým obrovským egem, arogancí a jinými nešvary prostě dostát... A prosím rozlišujte kritiku a urážení. A pro připomenutí, kdo vulgárně urazil ty, kteří předělali služební zákon...? Nebyl to, jak vy sám uvádíte, primitiv, kdo se tak v tom rozhlasovém vysílání vyjádřil...? 

novak jiri

#42 Re:

2014-11-05 01:43:09

#34: -  

 Milos zeman je primitiv co dela ostudu tomuto narodu. Urazit ho jiz nelze.